0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های داستان و رمان خارجی

مطالعه داستان و رمان خارجی به ذهن و تخیل شما اجازه می‌دهد پرواز کند تا به‌جای افرادی که تا به‌حال آنها را ندیده‌اید زندگی کنید. البته تنها مزیت خواندن داستان‌هایی از کشورهای دیگر، آشنایی با سبک‌های زندگی و فرهنگ‌های متفاوت نیست، بلکه با مطالعه داستان و رمان خارجی شما می‌توانید درس‌ها و نکات زیادی هم بیاموزید.

هر داستان و رمانی که نوشته می‌شود، خلاصه‌ای از تجربیات و آموخته‌های نویسنده در طول زندگی است. بنابراین شما با مطالعه این کتاب‌ها علاوه بر سرگرم شدن و پر کردن اوقات فراغتتان، می‌توانید در تجربه نویسنده از زندگی هم سهیم شوید. اگر دوست دارید کتاب‌های داستان و رمان خارجی را به صورت الکترونیکی در گوشی هوشمند یا صفحه دسکتاپتان بخوانید می‌توانید با مراجعه به سایت و اپلیکیشن فیدیبو در صفحه داستان و رمان آنها را دانلود کرده و مطالعه کنید.

همان‌طور که می‌دانید، کتاب‌های داستان و رمان خارجی از نظر سبک نگارش، زبان و... با هم تفاوت‌های زیادی دارند. یکی از بهترین روش‌ها برای دسته‌بندی این کتاب‌ها، تقسیم آنها بر اساس کشور خاستگاه نویسنده است. بر این اساس، می‌توان داستان و رمان خارجی را به دسته‌های زیر تقسیم کرد:

·       داستان و رمان آلمان

·       داستان و رمان آمریکا

·       داستان و رمان آمریکای جنوبی

·       داستان و رمان ایتالیا

·       داستان و رمان انگلیس

·       داستان و رمان روسیه

·       داستان و رمان آسیای شرقی

·       داستان و رمان فرانسه

·       داستان و رمان ترکیه

·       داستان و رمان عرب

·       داستان و رمان سایر کشورها

معرفی کتاب‌های پرفروش داستان و رمان خارجی

کتاب‌های داستان و رمان خارجی زیادی در ایران منتشر شده‌اند که توانسته‌اند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند و در زمره بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های داستانی خارجی قرار بگیرند. کتاب‌هایی از جمله من پیش از تو از جوجو مویز، ملت عشق از الیف شافاک، مردی به نام اوه از فردریک بکمن و وقتی نیچه گریست از اروین یالوم از جمله این کتاب‌های پرفروش هستند.

البته کتاب‌های داستان و رمان خارجی که به فارسی بازگردانده شده‌اند، بسیار متنوع هستند و طیف وسیعی از سلیقه‌ها را در بر می‌گیرند. کتاب‌های پرفروش داستان و رمان خارجی شامل کتاب‌های رمان کودک و نوجوان خارجی، رمان‌های فلسفی، رمان‌های عاشقانه و رمان‌هایی در سبک سورئال می‌شوند.

به طور مثال کتاب ناطور دشت از جی دی سلینجر یک رمان خارجی پرفروش است که برای مخاطب نوجوان به نگارش درآمده است. همچنین کتاب دور دنیا در هشتاد روز از ژول ورن هم در دسته رمان‌های علمی و تخیلی قرارمی‌گیرد. کتاب دنیای سوفی هم کتاب پرفروش دیگری از یوستین گودر است که به‌عنوان یک رمان فلسفی شناخته می‌شود.

دانلود کتاب‌های رایگان داستان و رمان خارجی

شما می‌توانید کتاب رایگان بیگانه نوشته آلبر کامو را از دسته داستان و رمان خارجی از فیدیبو بخوانید. همچنین از بین کتاب‌های رایگان داستان و رمان خارجی دیگری که می‌توانید آنها را از فیدیبو بخوانید می‌توان به پیرمرد و دریا از ارنست همینگوی، سه شنبه‌ها با موری نوشته میچ آلبوم، بریت ماری اینجا بود نوشته فردریک بکمن، زنی با موهای قرمز نوشته اورهان پاموک و مگه تو مملکت شما خر نیس؟ از عزیز نسین اشاره کرد.

دسته‌ی داستان و رمان خارجی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما