0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی

خرید و دانلود بهترین‎ کتاب‎های صوتی

کتاب صوتی یا کتاب گویا، کتابی است که متن آن توسط یک یا چند گوینده خوانده شده و به صورت فایل صوتی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. کتاب صوتی مفهوم جدیدی نیست، اما در سال‌های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

یکی از مزایای کتاب صوتی، راحتی و دسترسی آسان به آن است. کتاب صوتی را می‌توان در هر زمان و مکانی شنید، بدون اینکه نیازی به حمل کتاب فیزیکی باشد. این امر به ویژه برای افرادی که فرصت زیادی برای مطالعه ندارند، بسیار مفید و کارآمد است.

مزیت دیگر کتاب صوتی، امکان لذت بردن از کتاب در حین انجام کارهای دیگر است. کتاب صوتی را می‌توان در حین رانندگی، ورزش یا کار منزل گوش داد. این امر باعث می‌شود که بتوان در زمان‌هایی که به طور معمول نمی‌توان مطالعه کرد، از خواندن کتاب‌هایی که دوستشان داریم لذت برد.

کتاب صوتی‌ها در انواع مختلفی موجود هستند، از جمله رمان، ادبیات، کودک و نوجوان، علمی، روانشناسی، سبک زندگی و مدیریت و بازاریابی. این امر باعث می‌شود که بتوان کتاب‌هایی را پیدا کرد که با علاقه‌های مختلف افراد مطابقت داشته باشد.

کتاب صوتی می‌تواند یک راه عالی برای یادگیری و سرگرمی باشد. اگر به دنبال یک راه جدید برای مطالعه هستید، کتاب صوتی را امتحان کنید. در اینجا به چند نکته برای انتخاب و گوش دادن به کتاب صوتی اشاره می‌کنیم که ممکن است کیفیت خوانش صوتی آثار را بهبود بخشد:

نخست اینکه به موضوع و ژانر کتاب توجه کنید. مطمئن شوید که کتابی را انتخاب می‌کنید که با علاقه‌های شما مطابقت داشته باشد. سپس به گوینده کتاب توجه کنید. گوینده کتاب باید صدایی واضح و گیرا داشته باشد و بتواند شخصیت‌های داستان را به خوبی به تصویر بکشد.

معرفی کتاب‎های پرفروش صوتی

فیدیبو یکی از بزرگترین پلتفرم‌های کتابخوانی در ایران است که علاوه بر کتاب‌های متنی، کتاب‌های صوتی نیز در آن عرضه می‌شود.

برخی از بهترین کتاب‌های صوتی فیدیبو عبارتند از:

سقوط اثر آلبر کامو، با صدای بهرام ابراهیمی

هزار خورشید تابان اثر خالد حسینی، با صدای رضا عمرانی

دختر که رهایش کردی اثر جوجو مویز، با صدای رضا عمرانی

هدف زندگی اثر نیک ویجیک، با صدای حمید سربندی

چگونه اعتماد به نفس داشته باشیم؟ اثر رابین شارما، با صدای مهبد قناعت پیشه

این کتاب‌ها همگی از آثار پرفروش و محبوب هستند که توسط گویندگان حرفه‌ای اجرا شده‌اند.

اگر به دنبال یک راه جدید برای مطالعه هستید، کتاب‌های صوتی فیدیبو را امتحان کنید. مطمئناً از آن‌ها لذت خواهید برد.

دانلود کتابهای رایگان صوتی

در این بخش از فیدیبو می‌توانید علاوه بر خرید کتاب‌های صوتی، از مجموعه کتاب‌های رایگان این ژانر نیز لذت ببرید. شما می‌توانید کتاب صوتی گرامافون نوشته شرمین نادری و روایتگری بهرام شاه‎محمدلو و همچنین کتاب صوتی کتاب شنبه نوشته الهام نظری و روایتگری راضیه هاشمی را در فیدیبو را بصورت رایگان دانلود کنید و بشنوید.