فیدیبو نماینده قانونی ماه آوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی دختری که رهایش کردی کتاب صوتی

کتاب صوتی دختری که رهایش کردی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی دختری که رهایش کردی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی دختری که رهایش کردی

جوجو مویز در این رمان با بهره‌گیری از خاطرات و حوادث دوران جنگ جهانی دوم،حال و هوای خاصی به خواننده داده و فضاسازی بسیار زیبایی را صورت می‌دهد.همچنین به گونه‌ای زیبا و نوآورانه ، داستان خود را به صورت موازی در دو زمان متفاوت با بازه‌ی زمانی صدساله روایت می‌کند.داستان دربازه‌ی دو زن با برخی ویژگی‌های مشابه است که یکی از آن‌ها به‌نام سوفی در زمان اشغال فرانسه مجبور است در غیاب شوهرش با چنگ و دندان از خانواده‌اش در برابر نازی‌ها محافظت کند و دیگری لیو نام دارد که در لندن زندگی می‌کند.

ادامه...
  • ناشر ماه آوا
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1018.1 مگابایت

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی دختری که رهایش کردی

من تازه این کتاب صوتی رو دیدم، هنوز نخریدم، ولی مطمئنم که فوق العادس، چون محتوای کتاب که مورد تائید همه است و کارهای خانم هاشمی همیشه با بهترین کیفیت هستند. از اینکه یک زن ایرانی به این درجه از حرفه ای بودن رسیده است مایه مباهات بسیاری است! خانم راضیه هاشمی ازتون ممنونم!!!!
در 2 ماه پیش توسط TOORAN
من تمامش کردم و همونجوری که انتظار داشتم نتونستم ولش کنم و یه سره ادامه دادمش ،برای کسی که گوش شنوا داشته باشه کتاب چیزهایی برای یاد گرفتن داره اگر بخایم چیزی یاد بگیریم در عین حال لو نمیده اخرش چی ممکنه بشه و میتونی تااخررو گوش کنی و فقط اینکه دو بخش داره تو اوج بخش اول یه هو میری بخش دوم و حدود۱۰۰سال بعد که خب بعدا جذابیت داستان و هنر نویسنده درک میشه . راوی ها هم کارشون خیلی خوب بود و کار با کیفیت بود.مرسی و سپاسگذار از همه ی کسانی که زحمت کشیدن و اوقات خوبی رو برام فراهم کردن
در 1 ماه پیش توسط سمیه اقاجانی
خیلی خوب خوندنش خیلی هم کتاب خوبیه با یه روایت عالی و آسون
در 1 ماه پیش توسط دیبا ناظمی
من نسخه الکترونیکی این کتاب رو خوندم عاشقش شدم یه عشق فوق العاده لطیف در زمان جنگ...فقط گمونم جنگ جهانی اول بود نه دوم تو خلاصه اشتباه نوشتن!
در 2 ماه پیش توسط فاطمه میرزایی
به همه توصیه میکنم اینو بخوونن
در 2 ماه پیش توسط moh...776
من تازه چند فصل اول کتاب رو خوندم و بنظرم کتابی هستش که زمانی که شروع به خوندن یا گوش دادنش بکنی دیگه نمیتونی ادامه ندی، بسیار جذاب
در 2 ماه پیش توسط mah...yar
بسیار عالی
در 2 ماه پیش توسط lili sarir
البته خود کتاب خیلی خوبه
در 2 ماه پیش توسط محمد ابراهیم علیزاده
واقعا عالی بود خیلی لذت بردم هم ازکتاب هم از راوی ها خانوم هاشمی و اقای عمرانی از ماه آوا و فیدیبو خیلی ممنونم🙏🏻
در 2 ماه پیش توسط فرنار محب زاده
این کتاب فوق العادست... مخصوصا تایتل کتاب...
در 2 ماه پیش توسط mar...ati