0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی سینما و تیاتر

خرید و دانلود بهترین کتابهای صوتی سینما و تئاتر

همانگونه که می‌دانید کتاب‌هایی که در حوزه سینما و تئاتر نوشته می‌شوند طرفدارن بسیار خاصی دارند و سطح کمتری از جامعه به دنبال این نوع کتابها می‌روند از طرفی نیز معمولا افرادی که طرفدار کتاب‌های سینما و تئاتر هستند دائم در حال تکاپو و رفت و آمد هستند و کتاب صوتی برای این افراد که همیشه تشنه‌ی کسب اطلاعات هستند بهترین گزینه ممکن است. خوشبختانه در دنیای مدرن امروز اغلب کتاب‌ها یک فایل صوتی دارند و این فایل‌ها کار علاقه مندان به کتاب را راحت‌تر کرده است. این نوع کتاب خیلی ساده و روان مطالب موجود در کتاب را به شنونده منتقل می‌کنند و به همین خاطر بسیار پرطرفدار هستند. علاوه براین‌ها باید اضافه کنیم شما با تهیه این کتاب‌ها به راحتی می‌توانید در مترو ، میهمانی و حتی تایم استراحت بین کلاس یا کار خود کتاب مورد علاقه خود را گوش دهید و از مطالب موجود در آن لذت ببرید.


معرفی کتاب های صوتی پرفروش سینما و تئاتر

کتاب صوتی به شما این امکان را می‌دهد تا در اوقات فراغت خود چشمانتان را ببندید و با تمرکز بیشتری به حرف‌های نویسنده مورد علاقه خود گوش دهید. قابلیت بی‌نظیر دیگری که این کتاب‌ها دارند این است که اگر بخش خاصی از کتاب را متوجه نشده باشید می‌توانید بارها و بارها آن را گوش دهید تا به خوبی وارد ذهنتان شود. تیم فیدیبو به منظور خدمات رسانی بهتر محبوب‌ترین و پرطرفدارترین کتاب‌های سینما و تئاتر را در اختیار کاربران خود قرار داده است که تعدادی از آنها عبارتند از:

·      کتاب تماشا خونه‌های طهرون نوشته پیمان شیخی

·      کتاب سینماگرایان قرن بیست و یک نوشته مازیار فکری ارشاد

·      کتاب سینما و مرگ نوشته میلاد روشنی پایان

·      کتاب کشتن زن مرده نوشته آزاده فخری

·      کتاب کوچک کلیشه‌های هالیوود نوشته راجر ایبرت

·      و ...

دانلود کتاب های رایگان سینما و تئاتر

استفاده از کتاب صوتی بخاطر مزایای بسیار زیادی که دارد منطقی‌ترین و بهترین کار ممکن است. تصور کنید که شما می‌توانید به کارهای خود برسید و برای روز تعطیل وسایل پیکنیک آماده می‌کنید و همزمان به کتاب مورد علاقه خود گوش می‌دهید ؛ صرفه جویی در وقت و هزینه جز مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع کتاب به حساب می‌آیند. علاوه بر این با دانلود کتاب صوتی و الکترونیکی می‌توانید جان صدها درخت را نجات دهید و زمین را زیباتر کنید. با دانلود کتاب صوتی و الکترونیکی دیگر لازم نیست صدها فروشگاه کتاب را به دنبال کتاب مورد نیاز خود بگردید؛ شما در کوتاهترین زمان ممکن و تنها با یک حرکت می‌توانید کتاب دلخواه خود را پیدا و دانلود کنید. شما می‌توانید همین حالا کتاب فوق العاده روانی نوشته رابرت بلاک را در کنار صدها کتاب صوتی دیگری که در فیدیبو قرار دارد را دانلود و با صدای عالی راویانی حاذق گوش دهید.


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما