0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی حقوق

بهترین کتاب‌های صوتی حقوق

کتاب‌های صوتی حقوقی تا به امروز معانی و مفاهیم گسترده‌ای را به خوانندگان منتقل کرده‌ است. گروهی اعتقاد دارند که اصل اساسی حقوق بر پایه نظریه عدالت می‌باشد. به این معنا که قانونگذار باید اصول عدالت را رعایت نماید و شهروندان نیز تنها زمانی قانون را اجرا کنند که آن را منصفانه بدانند.

گروهی دیگر اعتقاد دارند که مبنا و منشأ قوانین حقوقی، قدرت دولت است نه اصل عدالت و بر این باورند که دولت از قوانین پشتیبانی می‌کند. در این اصل شهروندان نمی‌توانند به بهانه بی عدالتی از اجرای قوانین سرپیچی کنند. در ادامه شما را با بهترین کتاب‌های صوتی حقوق و اهداف آن آشنا می‌سازیم.


خرید و و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی حقوق

کتاب صوتی روابط موجر و مستاجر که قوانین شماره 56، 62 و 76 آیین نامه اجرایی را شرح می‌دهد از بهترین کتاب‌های صوتی حقوق به شمار می‌رود. مولف این کتاب، مجلس شورای اسلامی است و علاقه‌مندان بسیاری از جمله دانش‌آموختگان رشته حقوق، را به خود جذب کرده است.

کتاب صوتی حقوق بشر به حقوق پایمال شده انسان‌ها در جنگ جهانی دوم و استبداد کشورها اشاره می‌کند. در این اثر وقایع هولناک و وحشت آور به خوبی به شنوندگان انتقال می‌یابد. حمله به مناطق غیر نظامی، شکل گیری سازمان ملل متحد و پیروزی متفقین از جمله مسائلی است که در این کتاب به آن پرداخته می‌شود. لازم به ذکر است، قیمت کتاب صوتی حقوق بسته به ناشران، مؤلفان و راویان اثر متفاوت است. جهت سفارش بهترین کتاب‌های صوتی حقوق به وب سایت اینترنتی فیدیبو مراجعه نمایید.


معرفی کتاب‌های پرفروش صوتی حقوق

کتاب صوتی دستیار حقوقی اثر جان گریشام از پرفروش‌ترین کتاب‌های صوتی حقوق به شمار می‌رود. این کتاب روایت پسری است که در آستانه وکیل شدن با خطرات ناشناخته‌ای دست و پنجه نرم می‌کند. جان گریشام خود فارق التحصیل رشته حقوق است و به خوبی مسائل و سختی‌هایی که وکلا به آن گرفتار می‌شوند را در این قطعه توضیح می‌دهد.

کتاب صوتی حقوق کیفری اختصاصی 1 جرایم علیه اشخاص نوشته میر محمد صادقی یکی دیگر از پرفروش‌ترین کتاب‌های حقوقی شمرده می‌شود که مورد توجه منتقدین قرار گرفته است. شفاف سازی قوانین، توضیح ساده داستان‌های قضائی و عدالت کیفری از موضوعاتی است که در این کتاب به آن پرداخته می‌شود. یک اثر سودمند برای دانش آموختگان رشته حقوق که کمک شایانی در درک برخی مفاهمیم عمقی به آن‌ها می‌کند.

-


دانلود کتاب‌های رایگان صوتی حقوق

کتاب صوتی قانون آئین دادرسی مدنی که در رابطه با حق ضایع شده فرد و محاکمه قضایی مخالفان است، از کتاب‌های رایگان صوتی حقوق به شمار می‌رود. در این نوشته به شرایط قضایی و حکمی که قرار است قاضی به آن رای دهد اشاره می‌شود.

دومین کتابی که پیشنهاد می‌شود در اوغات فراقت و زمان‌های آزاد به شنیدن آن بپردازید، کتاب صوتی قانون مدنی در نظم حقوق کنونی است. از مؤلفین برتر این اثر دکتر کاتوزیان می‌باشد که صورت مجزا و کامل قوانین را توضیح می‌دهد. دکتر امیر ناصر کاتوزیان اولین حقوقدان برجسته ایرانی از دانشگاه تهران است که موفق به اخذ مدرک دکترا شد. آرای وحدت رویه قضائی و شرح ابهامات قانونی این کتاب را به خصوص برای دانشجویان حقوق الزامی کرده است. شما هر کدام از این کتاب ها را می توانید بصورت رایگان از فیدیبو تهیه نمایید.این لیست را زیرورو کردیم ولی محتوایی که دنبالش هستی اینجا نبود!
با فیلترهای دیگری دنبالش بگرد.
فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما