0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی مارکتینگ

هر بازاریابی که می‌خواهد روند رشد خودش را بهبود ببخشد، باید از کتاب‌های صوتی مارکتینگ استفاده کند. اگر به بازاریابی و فروش علاقه دارید یا اینکه خودتان را یک بازاریاب به حساب می‌آورید، صرف نظر از این‌که چه مدت در کلاس‌های آنلاین و آفلاین به یادگیری بازاریابی پرداخته‌اید، نیاز دارید تجربه کسب کنید و اطلاعات خودتان را به‌روز نگه دارید. برای به‌روزماندن و آگاهی از شیوه‌های نوین بازاریابی، راهی جز رجوع به کتاب‌های مارکتینگ ندارید. 

مارکتینگ دنیایی از تکنیک‌ها و تئوری‌هایی است که باید همه آن‌ها را بشناسید و مناسب‌ترین آن‌ها را به‌کار ببندید. تنها راهی که به موفقیت و اوج رسیدن ختم می‌شود، آمادگی برای یادگرفتن در هر زمان ‌و‌ مکانی است. یک بازاریاب باید از تک تک لحظاتش استفاده کند و هرگز دست از آموزش‌دیدن برندارد. 

خواندن کتاب از هر لحاظ عالی است، اما چه می‌شود کرد وقتی که درگیری‌ها بسیار شده است و به همان نسبت زمان آزاد نیز کمتر شده است. با توجه به این چالش اساسی، فیدیبو تصمیم گرفته است معروف‌ترین و جدیدترین کتاب‌های مارکتینگ را به دسته‌بندی‌های خود اضافه کند، تا بتوانید همزمان که به کارهایتان می‌رسید، از مطالب این کتاب‌ها نیز استفاده کرده و دانش مارکتینگی خود را نیز به‌روز کنید. 


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش مارکتینگ 

در بازاریابی، جذب مشتری بخشی از کار است. آن چیزی که از جذب مشتری نیز مهم‌تر است، هنر متقاعد کردن مشتری برای خرید محصولتان یا استفاده از خدمات شما است. معروف‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب صوتی مارکتینگ در فیدیبو، کتاب «شیوه گرگ» اثر جردن بلفورت است که امیرپویا چراغی آن را ترجمه کرده است و حسین غلامی نیز خوانش آن را عهده‌دار بوده است. 

جردن بلفورت در این کتاب به شما می‌گوید که چگونه مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهید و مرحله به مرحله او را با خود همراه کنید تا در نهایت مجاب شود که کالا یا خدماتتان نظیر ندارد و از شما خرید کند. راهکارهایی که آقای بلفورت در این کتاب گفته است، همان راهکارهایی هستند که خودش استفاده کرده و به ثروت هنگفتی نیز دست پیدا کرده است. برای استفاده از نسخه صوتی این کتاب می‌توانید به سایت و اپلیکیشن فیدیبو مراجعه کنید. 


دانلود کتاب‌های صوتی پرطرفدار مارکتینگ 

مهارت فروش یک مهارت اکتسابی است که برای به‌دست‌آوردن این مهارت باید پرطرفدارترین کتاب مارکتینگ و فروش، یعنی کتاب «روانشناسی فروش» اثر برایان تریسی را گوش دهید. همان‌طور که مستحضر هستید؛ برایان تریسی موفق‌ترین راهبر فروش در دنیا است. او در این کتاب نکات بسیار مهم و ظریفی را گفته است که باید در حین برخورد با مشتری رعایت کنید. این راهکارها علاوه بر حفظ پرستیژ کاری، موجب افزایش فروش و در نهایت افزایش درآمد نیز می‌شود. 

روانشناسی فروش به شما کمک می‌کند تا از زوایای مختلفی مشتریان خود را بررسی کنید و بفهمید حین خرید از چه چیزی می‌ترسند، یا این که چگونه به آن‌ها می‌توان دلگرمی داد تا خرید خوبی را تجربه کنند. محتوای این کتاب تنها برای فروش نیست، بلکه به خواننده آن نیز کمک می‌کند تا دژ اعتماد به نفس و عزت نفس خود را مستحکم بنا کند تا با یک نه گفتن مشتری، از هم فرو نپاشد. 


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما