0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های کارآفرینی و کسب‌وکار

حوزه کارآفرینی و کسب‌وکار این روزها بسیار مورد توجه افراد مختلف به‌ویژه جوانان خلاق قرار گرفته است. رشد و پیشرفت تکنولوژی و تنوعی که در نتیجه آن در کسب‌وکارها ایجاد شده است، زمینه‌های تازه‌ای برای کارآفرینی فراهم آورده است. کارآفرینی به‌نوعی یک عمل خلاقانه و جسورانه برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار و پیاده‌سازی یک ایده است.

این حوزه از زیرمجموعه‌های علم مدیریت و بازاریابی و از مفاهیم نسبتا جدیدی است که در زمینه کسب‌وکار و اقتصاد مطرح شده است و در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود. کتاب‌های فراوانی هم در این زمینه نوشته شده است. اگر به این حوزه علاقه‌مند هستید یا ویژگی‌هایی مثل انعطاف‌پذیری، میل به استقلال، کنجکاوی و شوق یادگیری و میل به پیشرفت شغلی و... را درخود احساس می‌کنید، این کتاب‌ها مناسب شماست.

مطالعه کتابهای کارآفرینی و کسب وکار برای شروع می‌تواند ذهن شما را باز کند تا ایده‌های خام خود را پرورش دهید. از آن‌جا که این مبحث در ایران تقریبا تازگی دارد در فیدیبو تعدادی از کتاب‌های ترجمه شده این حوزه را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن فیدیبو به مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌های کارآفرینی و کسب‌وکار دسترسی دارید.


معرفی کتاب‌های پرفروش کارآفرینی و کسب‌وکار

کتاب پرفروش ایده عالی مستدام به‌نوعی کاربردی‌ترین کتاب کارآفرینی و کسب‌وکار محسوب می‌شود که چیپ هیث و دن هیث از کارآفرینان موفق آن را نوشته‌اند. این کتاب راه‌کارهایی برای پرورش و ماندگارکردن ایده‌های تجاریی ارائه می‌دهد. راه‌هایی که کمک کند افراد و مخاطبان جذب ایده شما شده و درون‌مایه و هسته آن‌را به‌درستی درک کنند. تجربیات علمی و کاربردی نویسنده‌ها روشی نو برای فکرکردن و خلق و پرورش ایده‌های ناب ارائه می‌کند.

کتاب ایده عالی مستدام به تقویت مهارت حل مساله و رویارویی بهتر با چالش‌های شغلی و شخصی کمک می‌کند و قدرت مذاکره شما را بالا می‌برد. در قسمت خرید کتاب کارآفرینی و کسب‌وکار سایت فیدیبو این کتاب با ترجمه سید رامین هاشمی و مجتبی اسدی برای علاقه‌مندان موجود است. 

کتاب کار عمیق نوشته کارل نیوپورت با ترجمه ناهید ملکی هم از دیگر پرفروش‌های حوزه کارآفرینی و کسب‌وکار است. این کتاب لزوم یک زندگی بدون حواس‌پرتی‌های غیر ضروری و امکان کارکردن به‌صورت عمیق و متمرکز را خاطرنشان می‌کند. این کتاب کارآفرینی و کسب‌وکار معروف که از مطرح‌ترین کتاب‌های بیزینسی است، چگونه کارکردن به‌روشی عمیق و ارزش‌آفرین را آموزش می‌دهد.

کتاب به خطر سطحی‌شدن شما در اثر محرک‌های سرسام‌آور بیرونی اشاره دارد و تمرین‌هایی برای مقابله با عوامل حواس‌پرتی ارائه می‌دهد. در نهایت شما با خواندن آن ابزاری قوی و کاربردی به نام تمرکز حواس و حضور ذهن را در اختیار دارید که موجب تقویت مهارت‌ها و خلق ایده‌های تازه می‌شوند.


دانلود کتاب‌های پرطرفدار کارآفرینی و کسب‌وکار

کتاب قلاب (چگونه مشتریان را به محصولاتمان وفادار کنیم؟) نوشته نیر ایال از محبوب‌ترین کتاب‌های کارآفرینی و کسب‌وکار است که در سایت فیدیبو با ترجمه علی شه‌شناس موجود است. این کتاب با ارائه مدلی به نام قلاب روش‌هایی برای بهبود بیزینس شما ارائه می‌دهد که بسیار مورد استقبال خوانندگان قرار گرفته است.

نویسنده با طراحی این مدل 4 مرحله‌ای فرآیند جذب مشتری و اقدام او برای خرید و پایبندی و وفاداری‌اش را توضیح می‌دهد. این چرخه کاربرد ویژه‌ای در زمینه کسب‌وکار و بازاریابی دارد.

کتاب از خوب به عالی نوشته جیم کالینز ترجمه سمیرا اشتری یک کتاب کارآفرینی و کسب‌وکار جدید و کاربردی است که در دسته کتاب‌های مدیریتی قرار دارد. مهارت‌هایی کاربردی در کتاب معرفی می‌شوند که فرصت‌های خوب را به عالی تبدیل کنند و کسب‌وکار شما را رونق ببخشند. درواقع راه‌کارهایی برای گذر از سطح متوسط به عالی و ممتاز و از بیزینسی کوچک به یک امپراطوری ماندگار در کتاب مطرح می‌شود.

امکان دانلود کتاب کارآفرینی و کسب‌وکار در فیدیبو برای دوست‌داران این حوزه مهیا شده است.


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما