0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های تاریخ جهان

بهترین کتاب‌های تاریخ جهان

قبل از این که به بررسی بهترین کتاب ‌های تاریخ جهان بپردازیم، بهتر است بدانید عصر دیجیتال امروزه، شیوه استفاده از اطلاعات و ادبیات را متحول کرده و افراد می‌توانند خیلی سریع به هر چیزی که می‌خواهند، دسترسی پیدا کنند. یکی از هیجان انگیزترین تحولات در این انقلاب دیجیتال، ظهور کتاب‌های الکترونیکی است. تنوع کتاب‌های الکترونیک به‌طور کلی بسیار زیاد بوده و می‌توانید آن‌ها را با موضوعات مختلفی برای خود دانلود کنید. برای آشنایی بیشتر با بهترین کتاب های تاریخی جهان، پیشنهاد می‌کنیم ادامه مطلب را از دست ندهید.

خرید و دانلود بهترین کتاب‌های تاریخ جهان

کتاب‌های تاریخ جهان، متون جامعی هستند که رویدادها، فرهنگ‌ها و افرادی را که جامعه جهانی ما را شکل داده‌اند، بررسی می‌کنند. آن‌ها اغلب قرن‌ها و قاره‌ها را در بر می‌گیرند و دیدگاهی جامع از گذشته مشترک ما ارائه می‌دهند. شما می‌توانید در فیدیبو خیلی راحت، بهترین کتاب‌های تاریخ جهان را برای خود بخرید یا دانلود کنید.

کتاب نبرد من اثر آدولف هیتلر، تاریخ قرن بیستم اثر شون لنگ، انقلاب فرانسه اثر فیلیس کورزین، نظم جهانی اثر هنری کسینجر و تاریخ جهان اثر ارنست گامبریچ، با ویژگی‌های خارق العاده خود توانسته‌اند در لیست محبوب‌ترین کتاب‌ های تاریخ جهان قرار بگیرند. هر کدام از این کتاب‌ها فواید فراوانی را برای خوانندگان ارائه می‌دهند. آن‌ها بینش‌هایی را در مورد فرهنگ‌ها و جوامع مختلف ارائه می‌دهند و همدلی و درک را در بین گروه‌های مختلف مردم تقویت می‌کنند.


معرفی کتاب‌های پرفروش تاریخ جهان

با دانلود کتاب‌ های تاریخ جهان می‌توانید از گذشته درس بگیرید و از تکرار اشتباهات اجتناب کنید. از این طریق هم مسیر بهتری را برای آینده ترسیم خواهید کرد. کتاب‌هایی نظیر النی اثر نیکولاس گیج، عصر وایکینگ اثر دیوید شفر، انقلاب صنعتی اثر جیمز آ کوریک، شخصیت‌ها اثر براندا هاوگن و فاشیسم اثر مادلن آلبرایت به عنوان پرفروش‌ترین کتاب های تاریخی جهان شناخته شده‌اند.

شما می‌توانید از این کتاب‌های الکترونیک، چیزهای جدیدی بیاموزید. قطعا با مطالعه تاریخ فرهنگ‌های مختلف، رویدادها و روندهای جاری را بهتر درک خواهید کرد. همچنین با تجزیه و تحلیل پیروزی‌ها و شکست‌های گذشته، می‌توانید تصمیمات آگاهانه‌تری برای آینده بگیرید. ناگفته نماند که علاوه‌بر موارد نام برده شده، کتاب‌های تاریخ جهان بی‌شمار دیگری را نیز می‌توانید برای خود در سایت فیدیبو دانلود کنید.

-نبرد من

-تاریخ قرن بیستم

-صلحی که همه صلح‌ها را بر باد داد

-تاریخ جهان

-صداهایی از چرنوبیل

-أیشمن در اورشلیم


دانلود کتاب‌های رایگان تاریخ جهان

در فیدیبو این امکان وجود دارد که به دانلود کتاب‌های رایگان تاریخ جهان بپردازید. کتاب «قهوه ای تاریخ هنر ایران و جهان» نوشته هیات مولفان کانون فرهنگی آموزش، یکی از گزینه‌هایی محبوبی بوده که امکان دانلود آن به صورت رایگان وجود دارد. البته در نظر داشته باشید که قیمت کتاب های تاریخ جهان خیلی زیاد نیست و می‌توانید آن‌ها را با مبلغی ناچیز، برای خود خریداری کنید.

کتاب‌ چرا کشورها می‌جنگند نوشته مارک پی ورل، کتاب شاه شهید پرور نوشته روح الله رشیدی، کتاب حرکت اسلامی در عراق نوشته عبدل‌الهادی الفضلی، کتاب ذولفقار نوشته مجتبی زروانی، کتاب امپراتوری روم نوشته حسین ایزدی، کتاب دموکراسی نوشته برنارد کریک و کتاب دور باش نوشته علی جلیلی، از جمله بهترین، مفیدترین و کاربردی‌ترین گزینه‌هایی هستند که می‌توانید آن‌ها را با مبلغی بسیار ناچیز و کم، برای خود تهیه کنید.


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما