0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های مارکتینگ

کتاب‌های مارکتینگ، از آن دسته کتاب‌هایی هستند که خواندنشان نه تنها به کسب‌و‌کارها کمک می‌کند، بلکه در زندگی خواننده‌اش نیز تاثیری عمق می‌گذارد. مدیریت و بازاریابی درست و اصولی در گرو استفاده از تجربیات دیگران است. بهترین و مفیدترین تجربیات در دل واژه‌های یک کتاب پنهان شده است و تنها کسی از آن‌ها استفاده می‌کند که این کتاب‌ها را مطالعه کند. 

دنیای بازاریابی روزبه‌روز در حال تغییر است و این شما هستید که باید درک کاملی از چارچوب و استراتژی‌های مارکتینگی داشته باشید تا بتوانید اهداف کسب‌وکار خودتان یا کسب‌و‌کاری که برای آن کار می‌کنید را عملی کنید. خواندن کتاب‌های بازاریابی به شما کمک می‌کند که موثرترین تکنیک‌های بازاریابی و فروش را یاد بگیرید و با پیاده‌سازی مطالب آن‌ها رویکرد کسب‌وکارهای مختلف را بهبود ببخشید. 

اگر فعال حوزه بازاریابی و فروش چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین هستید، اگر دانشجوی رشته مدیریت یا رشته بازاریابی هستید، یا حتی اگر علاقه‌مند به فروش هستید و می‌خواهید به میدان رقابت کسب‌وکارهای بزرگ‌وکوچک ورود کنید، پس باید به دسته‌بندی کتاب‌های بازاریابی در سایت و اپلیکیشن فیدیبو بروید و کتاب‌های فوق‌العاده‌ای که در این دسته‌بندی وجود دارد را ببینید و بخوانید. 


معرفی کتاب‌های پرفروش مارکتینگ

کتاب‌های بسیاری در زمینه بازاریابی نوشته‌اند، تعدادی از این کتاب‌ها به آموزش تاکتیک‌هایی می‌پردازند که کمتر کسی به آن اشاره کرده است. اگر بخواهیم کتابی با این ویژگی معرفی کنیم، می‌توانیم به کتاب «نسل چهارم بازاریابی» به قلم پدر علم بازاریابی، یعنی فیلیپ کاتلر اشاره کنیم. اصولا همه افراد تعداد زیاد مشتری را نشان از موفق‌بودن آن کسب‌وکار می‌دانند که این تفکر کاملا درست است. 

نویسنده این کتاب به شما می‌گوید که چگونه تعداد مشتریانتان را افزایش دهید تا به یک کسب‌وکار موفق تبدیل شوید. همچنین با مطالعه این کتاب تفاوت بین بازاریابی سنتی و بازاریابی دیجیتال را می‌آموزید و یاد می‌گیرید که چگونه از تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال در بازاریابی سنتی استفاده کنید و نتیجه رقابت را به نفع خودتان تغییر دهید. 

همچنین فروش بدون استراتژی غیر ممکن است. او.سی.فرل در کتاب «استراتژی بازاریابی» به شما می‌گوید که چگونه استراتژی‌های بازاریابی خود را طبق علوم اقتصاد، روانشناسی و جامعه شناسی بچینید تا بتوانید فروشی استثنایی را تجربه کنید. پس‌از مطالعه این کتاب می‌آموزید که نیاز و علاقه مشتری، همان عاملی است که استراتژی فروش و بازاریابی را در کسب‌وکارها مشخص می‌کند. این کتاب حتی به شما می‌گوید که چگونه کارکنان خود را انتخاب کنید تا اهدافتان محقق شود. 


 دانلود کتاب پرطرفدار مارکتینگ

آیا می‌دانید عرضه کتاب «بازاریابی چریکی» به قلم جی کنراد لوینسون، در صنعت بازاریابی انقلابی ایجاد کرد که تا آن زمان نظیر نداشت. با مطالعه این کتاب می‌آموزید که چگونه با کمترین هزینه، بیشترین تعداد مشتری را جذب کنید. اگر صاحب یک کسب‌وکار کوچک و متوسط هستید یا در کسب‌وکاری با این ابعاد فعالیت می‌کنید، پس به هیچ عنوان خواندن این کتاب را در سایت و اپلیکیشن فیدیبو از دست ندهید. پس‌از خواندن این کتاب، تبدیل به یک بازاریاب حرفه‌ای می‌شوید که این توانایی را دارد که استراتژی‌های بازاریابی تدوین کند که رقبای آن کسب‌وکار را از میدان رقابت بیرون کند. 


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما