0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های داستان و رمان فانتزی خارجی

یکی از محبوب‌ترین و متفاوت‌ترین سبک‌های داستان و رمان، مربوط به ژانر فانتزی است. در داستان و رمان فانتزی، قواعد و قانون‌های دنیای واقعی جایی ندارند و دنیایی برساخته از تفکرات و ذهنیت نویسنده ساخته می‌شود که به شما اجازه می‌دهد از جهان پیرامونتان فاصله بگیرید. در دنیای داستان و رمان فانتزی، خیال، جادو، موجودات ماورایی و دیگر اشکال فراطبیعی به‌عنوان یک امر محسوس و پذیرفته شده بیان می‌شوند و منطقی که در این سبک داستانی وجود دارد با منطق دنیای واقعی کاملا تفاوت دارد.

اگرچه بسیاری از افراد داستان و رمان فانتزی را سبکی امروزی و جدید می‌دانند، اما با نگاهی به آثار ادبی گذشته مخصوصا در ژانر حماسی مثل گیلگمش می‌توان دریافت که سبک فانتزی از قرن‌ها قبل در بین نویسندگان رواج داشته است. این دسته از کتاب‌ها بیشتر برای گروه سنی کودک و نوجوان نوشته می‌شوند، اما بزرگسالان زیادی هم مخاطب داستان‌های فانتزی هستند. از میان محبوب‌ترین داستان‌ها و رمان‌های فانتزی می‌توان به مجموعه کتاب‌های هری پاتر، ارباب حلقه‌ها و بازی تاج و تخت اشاره کرد.

اگر شما هم از علاقه‌مندان به داستان و رمان در سبک فانتزی هستید می‌توانید نسخه الکترونیکی این کتاب‌ها را در سایت یا اپلیکیشن فیدیبو دانلود کرده و آنها را در صفحه گوشی یا دسکتاپ خود مطالعه کنید.

معرفی کتاب‌های پرفروش فانتزی

کتاب‌های داستان و رمان فانتزی همیشه طرفداران زیادی دارند، چرا که شما را برای لحظاتی از دنیای واقعی و مشکلات آن دور می‌کنند. از میان پرفروش‌ترین کتاب‌های فانتزی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1.     حماسه ویچر آخرین آرزو نوشته آنجی سپکوفسکی و ترجمه سینا طاوسی مسرور از انتشارات آذرباد

2.     هری پاتر و سنگ جادو نوشته جی کی رولینگ و با ترجمه سعید کبریایی از انتشارات کتابسرای تندیس

3.     هابیت یا آنجا و بازگشت دوباره نوشته جی آر آر تالکین از انتشارات روزنه

4.     کتاب صوتی تلماسه نوشته فرانک هربرت و با ترجمه مهیار فروتن‌فر از انتشارات آوانامه

5.     کتاب صوتی بازی تاج و تخت نوشته جرج آر آر مارتین و با ترجمه رویا خادم الرضا از انتشارات ماه آوا

6.     کتاب صوتی وارکرفت نوشته ریچارد ای ناک و با ترجمه افشین اردشیری از انتشارات ماه آوا

7.     کتاب رنسانس- فرقه اسسین‌ها نوشته اولیور باودن و با ترجمه امیرحسین قربان اوغلی از انتشارات آذرباد 

8.     مجموعه بارتیمیوس؛ دروازه پاتولمی نوشته جاناتان استرو و با ترجمه محمد قصاع از نشر افق

دانلود کتاب‌های رایگان فانتزی

شما می‌توانید کتاب‌های ژانر داستان و رمان فانتزی را به‌صورت رایگان از فیدیبو بخوانید یا کتاب‌های صوتی فانتزی را از اپلیکیشن و سایت فیدیبو گوش دهید. از جمله این کتاب‌ها می‌توان به کتاب ربات‌ها در قصه‌ها و فیلم‌ها نوشته استیو پارکر و با ترجمه مجید عمیق اشاره کرد. این کتاب توسط انتشارات محراب قلم به چاپ رسیده است.


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما