0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی موفقیت و انگیزشی

کتاب‌های صوتی موفقیت و انگیزشی به‌دلیل تحولی که در دیدگاه انسان‌ها ایجاد می‌کنند تاثیرات زیادی بر زندگی افراد و موفقیت آن‌ها می‌گذارند. از این‌رو این کتاب‌ها در بین مردم بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. البته تاثیرگذاری این کتاب‌ها بسته به خواننده و میزان تعهدی که به اهداف خود دارد می‌تواند متفاوت باشد.

اگر شما به‌دنبال موفقیت هستید، سنگ‌بنای اهدافتان را چیده‌اید و یک نقشه راه عملی برای اهدافتان دارید، کتاب‌های صوتی موفقیت و انگیزشی می‌توانند با تامین سوخت و انگیزه کمک کنند موتور خود را روشن نگه دارید. در غیر این صورت اگر با خواندن این کتاب‌ها به‌دنبال معجزه باشید و دست به حرکت و تلاشی نزنید احتمالا تنها تاثیر آن برای شما در حد چند روز سرخوشی و انرژی موقتی خواهد بود.

این کتاب‌ها گاهی با بیان داستان زندگی افراد موفق کمک می‌کنند تا در مقابل سختی‌ها و چالش‌ها انگیزه خود را حفظ کنید. گاهی هم با آموزش مهارت‌هایی مثل سخت‌کوشی، مثبت‌اندیشی، افزایش عزت‌ نفس و... شما را به یک جعبه ابزار کامل برای موفقیت مجهز می‌کنند. مطالعه کتاب‌های صوتی موفقیت و انگیزشی راهی است تا با الهام‌گرفتن از افراد موفق هدف خود را تعیین کرده و با یک برنامه منسجم به سمت آن حرکت کنید.

قدم به قدم مهارت‌های‌تان را افزایش داده و در برابر موانع انگیزه و روحیه خود را حفظ کنید. درنهایت با استقامت به اهداف‌تان جامعه عمل بپوشانید. این کتاب‌ها با تنوع موضوعی برای تقویت انگیزه مدیران و کارکنان در محیط کار، برای دانشجویان و محصلان در محیط‌های آموزشی و برای علاقه‌مندان به تولید و جذب ثروت و پیشرفت‌های مالی کاربرد دارند.

در فیدیبو می‌توانید مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌های صوتی موفقیت و انگیزشی را با صدای گویندگان حرفه‌ای بشنوید.


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش موفقیت و انگیزشی

کتاب صوتی اثر مرکب نوشته دارن هاردی یک کتاب موفقیت و انگیزشی معروف است که در لیست پرفروش‌ترین کتاب‌های این حوزه قرار دارد. این کتاب به‌سادگی اثر کارهای کوچک را در بلندمدت نشان می‌دهد و از اهمیت نقش قدم‌های کوچک و مستمر در موفقیت‌های بزرگ می‌گوید.

دارن هاردی عقیده دارد برای موفق‌شدن باید سبک زندگی و انتخاب‌های روزانه خود را بر اساس موفقیت بچینید و در واقع ابتدا شخصیت یک انسان موفق را بسازید تا سپس به‌دنبال آن موفق شوید. چراکه موفقیت یک هدف کوتاه‌مدت و تمام‌شدنی نیست. بلکه یک مسیر و سبک زندگی و یک جریان مستمر است. ساختن شخصیت برنده شما را به سمت موفقیت سوق می‌دهد و این درواقع پاداش قدم‌های کوچک روزمره است.

شاید تعجب کنید ولی این کتاب پرفروش، با همین ایده ساده نوشه شده است و به‌نوعی کاربردی‌ترین کتاب صوتی موفقیت و انگیزشی به‌حساب می‌آید. کتابی فوق‌العاده کاربردی و مختصر و مفید که مستقیم به سراغ روش‌ها و تکنیک‌ها می‌رود و تکلیف خواننده را روشن می‌کند. نسخه صوتی این کتاب با ترجمه شاهین بیات و اکبر عباسی و صدای آرمان سلطان زاده را می‌توانید در فیدیبو بشنوید.

کتاب صوتی پدر پولدار، پدر بی‌پول نوشته رابرت کیوساکی هم یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های موفقیت و انگیزشی است که با خوانش محسن زرآبادی و معصومه عزیزمحمدی از ترجمه هنگامه خدابنده در فیدیبو موجود است. این کتاب از درس‌هایی می‌گوید که زندگی در یک خانواده ثروتمند ناخودآگاه به بچه‌ها می‌آموزد و در آینده آن‌ها را هم مانند پدرانشان به موفقیت‌های مالی می‌رساند.

رابرت کیوساکی معتقد است این درس‌ها را می‌توان به کودکان خانواده‌های فقیر هم آموخت و آن‌ها را از چرخه فقر نجات داد. نسخه صوتی کتاب‌های فوق و چند کتاب صوتی موفقیت و انگیزشی جدید دیگر در فیدیبو برای علاقه‌مندان موجود است.


دانلود کتاب‌های صوتی پرطرفدار موفقیت و انگیزشی

در این قسمت برای کسانی که علاقه‌مند به خرید کتاب صوتی موفقیت و انگیزشی هستند چند پیشنهاد جذاب داریم:

·      کتاب صوتی موفقیت نامحدود در 20 روز نوشته آنتونی رابینز و ترجمه فریبا جعفری با صدای سامان قلیچ خانی

·      کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود نوشته استر هیکس و ترجمه شده در گروه ترجمه آگاه باشیم با صدای ونوس صفری

با دانلود کتاب صوتی موفقیت و انگیزشی دلخواه خود، بهترین کتاب‌های این حوزه را با خوانش حرفه‌ای گویندگان فیدیبو بشنوید.


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما