0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی تربیت کودک

کتاب‌های صوتی تربیت کودک از آن دسته کتاب‌هایی است که هر پدر و مادری باید به آن گوش کند تا بتواند به دنیای کودکان قدم بگذارد. تفاوت دنیای کودکان با دنیای بزرگسالان از زمین تا آسمان است و تنها راهی که برای رود به دنیای ناشناخته آن‌ها دارید، استفاده از واژگان مناسب است. ذهن کودک مانند دفتری سفید است و هر آن چیزی که به او بگویید یا هر رفتاری که از خود نشان دهید، مانند نوشتن خط یا ترسیم شکلی در آن دفتر است، پس باید انتخاب کلمات خود را کاملا هوشمندانه انجام دهید. 

فرزندان شما آینه رفتار و کردار شما هستند. هر کلمه ای که از دهان شما خارج می‌شود یا هر رفتاری که از شما سر می‌زند، می‌تواند شخصیت کودکتان را شکل دهد. استفاده از کتاب‌های تربیت کودکان به شما کمک می‌کند تا فرزند خود را به یک فرد اجتماعی و با اعتمادبه‌نفس تبدیل کنید و شخصیت او را به بهترین نحو پرورش دهید. 

از آن جایی که پدرها و مادرها مشغله‌های بسیاری دارند و شاید در طول شبانه‌روز فرصتی برای به‌دست‌گرفتن کتاب نداشته باشند، فیدیبو کتاب‌های صوتی تربیت کودک را به دسته‌بندی‌های خود اضافه کرده است، تا شما عزیزان در حین انجام کارهای روزمره خود، بتوانید به محتوای بهترین کتاب تربیت کودک دسترسی پیدا کنید. 


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش تربیت کودک 

کتاب‌های بسیاری درباره تربیت کودک نوشته شده است، اما خیلی از آن‌ها چیزی جز حرف‌های کلیشه‌ای نیستند. برای آن که به محتوای مفید و مورد نیازتان دست پیدا کنید، لازم نیست، کتاب‌های بسیاری بخوانید. شما باید کتابی را انتخاب کنید که مانند دفترچه راهنما همه چیز را به صورت عملی آموزش دهد. 

یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های صوتی که در حوزه تربیت کودکان نگارش شده است، کتاب صوتی «والدین فوق‌العاده چطور عمل می‌کنند؟» است. این کتاب به قلم اریکا رایشر تهیه و تدوین شده است. فریده فتوحی آن را ترجمه کرده است و شهره روحی و فریبا فصیحی نیز با بیانی کاملا شیوا و دلنشین آن را خوانش کرده اند. هدف نویسنده از نوشتن این کتاب کمک به پدرومادرهایی است که می‌خواهند به فرزندانشان بیاموزند که چگونه شاد زندگی کنند. ویژگی‌های اصلی و بارز محتوای این کتاب مختصر بودن، سادگی و کاربردی بودن آن است. 

راه‌حل‌هایی که اریکا رایشر در این کتاب ارائه داده است، از نوع راه‌حل‌هایی است که می‌توانید سریع از آن استفاده کنید و در همان لحظه نیز نتیجه آن را ببینید. نکته حائز اهمیتی که باید درباره این کتاب بدانید، این است که آموزه‌های گفته شده در این کتاب برای کودکان زیر 10 سال است، اما چنان محتوای غنی و کاربردی گفته شده است که حتی برای کودکان بالای 10 سال نیز قابل استفاده است. برای استفاده از محتوای این کتاب صوتی، کافی است به سایت و اپلیکیشن فیدبو مراجعه کنید. 


دانلود کتاب‌های صوتی پرطرفدار تربیت کودک 

گریه‌های شبانه‌روزی، پرخاشگری، لجاجت و مواردی از این دست؛ رفتارهایی هستند که همراه کودکان است. خیلی از پدرومادرها هنگام مواجه‌شدن با این اوضاع کنترل خود را از دست می‌دهند و شروع به تنبیه کودکشان می‌کنند. گروه دیگری از پدرومادرها نیز ترجیح می‌دهند خود را به بی‌خیالی بزنند تا زمانی‌که خود کودک خسته شود. اما کدام رفتار درست است؟ 

کتاب صوتی «تربیت کودک برای مغزی یکپارچه» با استناد بر یافته‌های کاملا علمی به شما راه‌حل‌هایی را ارائه می‌دهد که با استفاده از آن‌ها می‌توانید آتش خشم کودکتان را تا حد زیادی خاموش کنید و به او و خودتان فرصتی برای یکپارچه‌سازی مغز بدهید. این کتاب پرطرفدار نوشته تینا پین برایسن و دنیل سیگل است. شادی جهرانی مترجم این کتاب است و شهره روحی و نسترن حسنی نیز گویندگان متبحری هستند که خوانش این کتاب را انجام داده‌اند. برای دستیابی به محتوای صوتی این کتاب کافی است به سایت و اپلیکیشن فیدیبو سر بزنید. 


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما