0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی داستان و رمان فانتزی خارجی

خرید و دانلود کتاب‌های صوتی داستان و رمان فانتزی


ادبیات دریایی از ژانرهای متنوع است که هرکدام خوانندگان خاص خود را دارند. در میان این ژانرها، فانتزی با جذابیت بی‌نظیرش، طیف وسیعی از مخاطبان را در هر سنی به خود جذب می‌کند.

در دنیای فانتزی، نویسنده با تلفیق اساطیر، افسانه‌ها و عناصر دنیای واقعی، دریچه‌ای به سوی تجربه‌ای متفاوت می‌گشاید. داستان‌هایی که غالباً فراتر از درک عادی بشر هستند و با وجود پرداختن به مسائل دنیای واقعی، مسیر حل مسئله و روند داستان را به گونه‌ای غیرمعمول و جذاب روایت می‌کنند. اگر به دنبال لذتی منحصر به فرد در مطالعه هستید، قفسه کتاب‌های فانتزی منتظر شماست تا با دنیایی سرشار از شگفتی و تخیل روبرو شوید. کتابهای فانتزی صوتی در دوران‌ معاصر بسیار مورد توجه مخاطبان فارسی قرار گرفته و ناشران صوتی زیادی شروع به تولید کتاب‌های صوتی فانتزی کرده‌اند.


تاریخچه‌ای کوتاه از کتابهای فانتزی


ریشه‌های فانتزی به داستان‌های هزار و یک شب (حدود 700 تا 1500 سال پیش) بازمی‌گردد و کم کم به پیش آمده تا به مجموعه‌های شگفتی چون ارباب حلقه‌ها رسیده است. در جهان کتاب‌های فانتزی نقطه عطف‌های زیادی داشته که قطعا یکی از مهم‌ترین آنها ارباب حلقه‌هاست.

انتشار این کتاب اثر جورج آر.آر. تالکین در قرن بیستم، نگاه دنیا به فانتزی را دگرگون کرد و مسیر را برای خلق آثار ماندگار دیگر هموار نمود.

از آن زمان، موجودات عجیب و غریب، افسانه‌ها، شمشیرهای جادویی، وردهای خاص و دنیای شگفت‌انگیز آمیخته با واقعیت، به عنصری محبوب در ژانر فانتزی تبدیل شدند.

امروزه شاهد آثار فانتزی بی‌نظیری در سراسر جهان هستیم و بسیاری از فیلم‌های پرفروش نیز بر اساس این ژانر ساخته می‌شوند.


چرا گوش دادن به کتابهای فانتزی جذاب است؟

گوش دادن به داستان‌های فانتزی حال و هوای متفاوتی دارد چون از مرزهای تخیل و تصور بسیار فراتر رفته و در دنیای خیالات بی‌انتها قدم می‌گذاریم. در حال حاضر ناشران صوتی با استفاده از صداپیشگان با سابقه رادیو این کتاب‌ها را به صورت گروهی و در پروژه‌های بزرگ تولید می‌کنند.


پرفروش‌ترین کتاب‌های صوتی فانتزی

در میان کتاب‌های صوتی فانتزی تاکنون کتاب‌های زیادی منتشر شده که بسیاری از آنها با استقبال زیاد مخاطبان روبرو شده است. از میان به پنج کتاب صوتی پرفروش فانتزی را به شما معرفی می‌کنیم:

دسته‌ی فانتزی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما