0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های تاریخ معاصر ایران

بهترین کتاب‌های تاریخ معاصر ایران

تاریخ معاصر ایران، به عنوان موضوعی جذاب و مملو از روایت‌های پیچیده و دیدگاه‌های متنوع است. از این جهت هم افراد زیادی بهترین کتاب های تاریخ پهلوی و تاریخ معاصر هستند. شما هم اگر می‌خواهید یک کتاب الکترونیک جذاب با موضوع تاریخ معاصر ایران برای خود خریداری نمایید، بهتر است در ادامه مطلب نیز همراه ما بمانید تا با پرفروش‌ترین و کاربردی‌ترین گزینه‌ها، آشنا شوید. 

خرید و دانلود بهترین کتاب‌های تاریخ معاصر ایران

در حال حاضر تنوع این کتاب‌های جذاب بسیار بالا بوده و می‌توانید از میان تعداد بی‌شمار، بهترین کتاب تاریخ معاصر ایران را برای خود تهیه کنید. یکی از کتاب‌های محبوب و پرطرفدار، «ایران بین دو انقلاب» نوشته یرواند آبراهامیان بوده که گزارشی قابل توجه از تاریخ ایران از دوره قاجار تا انقلاب اسلامی است.

این کتاب تغییرات سیاسی-اجتماعی که در این دوره رخ داده را روشن می‌کند. «تاریخ ایران مدرن»، اثر دیگری از همین نویسنده مشهور بوده که تحلیل مفصلی از تاریخ ایران با تمرکز بر قرن گذشته، ارائه می‌دهد. نمونه‌ای دیگر از بهترین کتاب‌های تاریخ معاصر ایران، کتاب «خاطرات دکتر حسن روحانی» اثر حسن روحانی، رئیس جمهور سابق ایران است. این کتاب دیدگاهی درونی از تاریخ معاصر این کشور ارائه می‌دهد. خاطرات حسن روحانی منبع ارزشمندی برای درک پویایی های سیاسی در ایران است.


بهترین کتاب‌های تاریخ معاصر ایران

-تاریخ ایران مدرن

-ایران بین دو انقلاب

-یادداشت‌های علم

-خاطرات حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانیمعرفی کتاب‌های پرفروش تاریخ معاصر ایران

از جمله پرفروش‌ترین و کاربردی‌ترین کتاب‌های تاریخ معاصر ایران، می‌توان کتاب ۳ مرد در برابر فریب تاریخ اثر محمود تربتی سنجابی، کتاب آیندگان و روندگان اثر حسین دهباشی، کتاب حسین پسر غلامحسین اثر مهری پورمنعمی، کتاب تجدد آمرانه اثر تورج اتابکی و کتاب قرن گمشده اثر احمد سیف را نام برد.

تمام این کتاب‌ها دارای موضوعات جامعی هستند و به بررسی تاریخ معاصر ایران از لحاظ‌های مختلف، می‌پردازند. کتاب‌های تاریخ معاصر نام برده شده، در میان بسیاری دیگر از گزینه‌های موجود، درک عمیقی از تاریخ معاصر ایران ارائه می‌دهند. آن‌ها به پویایی‌های پیچیده اجتماعی-سیاسی، شخصیت‌های تأثیرگذار و رویدادهای دگرگون ‌کننده‌ای که دوران مدرن کشور را شکل دادند، می‌پردازند. این آثار نه تنها برای تاریخ نگاران، بلکه برای علاقه‌مندان به تاریخ و فرهنگ غنی ایران نیز ارزشمند است.

-

-تجدد آمرانه


دانلود کتاب‌های رایگان تاریخ معاصر ایران

برای درک زمان حال یک ملت، باید در گذشته آن کاوش کرد. کتاب تاریخ معاصر ایران به عنوان راهی عالی عمل می‌کند و دروازه‌ای به تاریخ پیچیده معاصر ایران است. برای درک جامع از تاریخ معاصر ایران، می‌توانید برخی از این کتاب‌ها همچون «داستان یک مناظره» اثر احمد یاری را به صورت رایگان برای خود دانلود کنید. این کتاب روایت جذابی را ارائه می‌کند و قطعا با خواندن ان لذت خواهید برد.

تمامی کتاب‌های ذکر شده در این لیست به صورت کتاب الکترونیکی در پلتفرم‌های فیدیبو موجود است. شما می‌توانید به راحتی اقدام به دانلودکتاب تاریخ معاصر ایران مورد نظرتان کنید و سفری روشنگرانه به تاریخ معاصر ایران را آغاز نمایید. علاوه‌بر این کتاب‌های خودسازی انقلابی اثر علی شریعتی، کتاب سوار بر موج اثر محمد قادسی، دنیای ارانی اثر باقر مومنی و رسول بیداری شرق اثر قهار رسولیان جزو ارزان‌ترین کتاب‌هایی هستند که می‌توانید از آن‌ها نیز بهره بگیرید.

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما