0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی مدیریت و رهبری

 مدیریت و رهبری اساس یک کسب‌وکار را تشکیل می‌دهد. هر سازمان برای رشد و رسیدن به موفقیت، به یک رهبر و مدیر ماهر نیاز دارد. مدیر و رهبری که بتواند با کنترل و اداره درست افراد مجموعه خود، مسیر موفقیت را برای سازمانش هموار کند. سوال این است چگونه می‌توان به این هدف دست پیدا کرد؟

شاید اگر موقع رفتن به سازمان یا شرکت‌تان کتاب‌های مدیریت و رهبری را به جای اخبار و اطلاعات منفی گوش می‌دادید امروز رهبری کاردان و مدیر موفق‌تری بودید. استفاده و به‌کارگیری تجربه‌ها و روش‌های بسیاری که توسط رهبران بزرگ دنیا کشف شده است، می‌تواند راه رسیدن به موفقیت را برای مدیران هموار کند. همچنین نقشه راهی باشد که شما را از خطا و اشتباه آگاه ‌کند. فیدیبو با تبدیل بهترین کتاب‌های متنی از بزرگ‌ترین نویسندگان به کتاب‌های صوتی و در دسترس قرار دادن آن‌ها، مسیر را برای شما کوتاه‌تر و آسان‌تر کرده است.

این کتاب‌ها می‌توانند مانند چراغی در تاریکی، راهنمایی برای مدیریت  کسب‌وکار شما باشند. با مطالعه کتاب‌های مدیریت و رهبری می‌توانید با دنیایی از اصول، قواعد و قوانین در این زمینه آشنا شوید. در برخی از کتاب‌هایی که توسط نویسندگان جمع‌آوری شده‌اند راهکارها و اصول رهبری را مورد بررسی قرار داده‌اند و در برخی دیگر به نبایدهایی در این زمینه پرداخته‌اند.

جالب است بدانید بهترین مدیران، افرادی هستند که می‌توانند تیم خود را رهبری کنند. برای داشتن مدیریتی رهبرگونه و رسیدن به نتیجه مطلوب در کسب‌وکار خود، توصیه می‌کنم از کتاب‌های مربوط به مدیریت و رهبری در سایت فیدیبو غافل نشوید. برای اینکه انتخاب را برای شما آسان کنیم به معرفی پرفروش‌ترین‌ها و محبوب‌ترین‌ها می‌پردازیم.


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش مدیریت و رهبری

در کتاب صوتی یک مدیر فوق‌العاده شوید اثر برایان تریسی است. در این کتاب شاه کلید برای 21 موضوع در مدیریت را ارائه می‌دهد. اگر یک کسب‌وکار کوچک دارید و به تنهایی آن را اداره می‌کنید برای بقا و در جهان پر سرعت و پررقابت امروز نیاز به آموختن نکاتی در این باب دارید. شما با شنیدن این کتاب صوتی می‌توانید به یک جهش بزرگ و ارتقا شغلی و کارایی شگفت‌انگیز دست پیدا کنید. به گفته برایان تریسی برای اینکه یک مدیر کارآمد باشید باید عملکرد سایر مدیران را مورد بررسی قرار دهید و از الگو آن‌ها پیروی کنید. پیشنهاد می‌کنیم شنیدن این کتاب صوتی را که نویسنده آن میلیون‌ها جلد آثار فروش رفته و میلیون‌ها نفر هنرجو آنلاین دارد را از دست ندهید.

کتاب دیگری از برایان تریسی به نام 12 اصل رهبری عالی را به عنوان پرفروش‌ترین‌ها در این حوزه معرفی می‌کنیم. این کتاب با همکاری برایان تریسی و پیتر چی نوشته شده است. در این کتاب 12 اصل ساده و مستقیم که هر مدیر کسب‌وکاری می‌تواند برای پیشرفت و درخشش دائمی در کسب‌وکار خود از آن‌ها بهره ببرد. به عقیده این دو نویسنده هر کسی می‌تواند مهارت رهبری‌کردن را کسب کند و این توانایی ذاتی نیست.


کتاب‌های صوتی پرطرفدار مدیریت و رهبری 

کتاب صوتی درون مغز دروکر از جفری کرامز است. شاید بتوان گفت پیتر دروکر خالق علم مدیریت است، او بزرگ‌ترین متخصص در مدیریت است. در این کتاب نقطه نظرات پیتر دروکر در زمینه رهبری، استراتژی، نوآوری و اثربخشی شخصی ارائه شده است. همین‌طور چشم‌انداز جدید از دیدگاه‌های دروکر در این کتاب آورده شده است.

پیشنهاد می‌کنم سری به تازه‌ترین‌ها در این زمینه بزنید و کتاب صوتی 10 فرمان رهبری پیروزمندانه اثر محمد آکوچیان را گوش کنید. در این کتاب 10 نکته اساسی که تفاوت زیادی بین رهبران معمولی و رهبران ماهر سازمان‌ها ایجاد می‌کند را تحت عنوان 10 فرمان رهبری پیروزمندانه به مخاطب ارائه می‌دهد.فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما