0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی روابط اجتماعی

اگر شما هم به این نتیجه رسیده‌اید که مهم‌ترین رکن موفقیت در دنیای مدرن کسب مهارت‌های ارتباطی است، وقت تلف نکنید؛ یکی از کتاب‌های صوتی روابط اجتماعی را دانلود کنید و به سرگشتگی مدرنی که گرفتار آمده‌اید پایان دهید. روابط اجتماعی یکی از مهم‌ترین زیرشاخه‌های دسته‌ روانشناسی در سایت فیدیبو است. دسته‌ای که به‌صورت تخصصی کتاب‌های مهم، برتر و محبوب را در زیرشاخه‌های انگیزشیو موفقیت، خودشناسی و خودسازی، روابط اجتماعی، روابط خانوادگی و روانشناسی کودکان ارائه می‌کند. دسته روانشناسی سایت فیدیبو تمرکز خود را صرف ارائه پاسخ به نیازهای بنیادی آدمی می‌کند. پرسش‌هایی که در طول روز به غشای مغزی فشار می‌آورند و اغلب هم در محیط اطراف با پاسخ‌های درست مواجه نمی‌شوند. مخاطبان این دسته در دو سطح حرفه‌ای و عمومی می‌توانند دی میان قفسه‌های کتابی که هر کدام با دقت نظر انتخاب شده‌اند، پرسه زده و کتاب مورد نیاز خود را انتخاب کنند.

بسیاری از اوقات بی‌آنکه اغراق کنید در رشته‌ خودتان نسبت به هم‌سالان خود یکسر و گردن بالاتر هستید، با این‌ همه نمی‌توانید ‌مانند آن‌ها، ظرفیت‌های خود را ارائه کنید و این منجر شده که تنها بمانید. تنهایی در دنیای مدرن داشتن همراه زندگی نیست، بلکه وقتی ما در جامعه دیده نشوید، پتانسیل‌های‌مان را آزاد نکنید در چاه تنهایی فرو می‌روید. پایان تنهایی مدرن درگرو یادگیری مهارت‌های ارتباطی است، این چیز است که شما را به چشم می‌آورد. در این نوشته با بهترین کتاب‌های صوتی روابط اجتماعی که می‌توانند به‌تنهایی شما پایان دهند آشنا می‌شوید. 


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش روابط اجتماعی

روابط اجتماعی مملو است از مهارت‌های ساده ولی رازآلود. همه آدم‌ها صحبت‌کردن بلدند و می‌توانند با خانواده و گروه دوستان خود به‌خوبی صحبت کنند، اما همین آدم‌ها وقتی در موقعیت‌های کاری قرار می‌گیرند، یا وارد یک قرار عاشقانه می‌شوند زبان عادی خود را گم می‌کنند. اگر می‌خواهید از زبان خود غبار بروبید و خود را بیش از قبل مهیای صحبت کردن کنید، کتاب صوتی پرفروش «چگونه با هرکسی صحبت کنیم؟» این کتاب را لیل نودز نوشته که در رشته خود شناخته‌شده‌ترین نویسنده است. چگونه با هرکسی صحبت کنیم با ترجمه‌ مهدی قراچه داغی و صدای ایمان ساکی در فیدیبو در دسترس قرار دارد.  

راز سربه‌مهری که آدم‌ها را در دنیای روابط اجتماعی نسبت به همدیگر متمایز می‌کند شنیدن و عملکرد به آموزه‌های کتاب صوتی «زبان بدن برای مدیران» است. کارول کینزی نویسنده این کتاب مخاطب را در مسیری قرار می‌دهد که آرام‌آرام از تنش در راستای صحبت‌کردن بهره‌برداری کند. آیا تاکنون متوجه شده‌اید برخی افراد بی‌آن‌که کار خاصی انجام دهند تاثیرگذار هستند؟ احتمالا بسیاری از آن آدم‌های کاریزماتیک برای یک‌بار هم که شده، زمان مبسوط را برای گوش‌سپردن به این کتاب اختصاص داده‌اند.


کتاب‌های پر‌طرفدار روابط اجتماعی

ما آدم‌های کم حوصله‌ای هستیم و می‌خواهیم به‌سرعت سراغ اصل مطلب برویم. این البته عوارض خاص خود را دارد و احتمالا ما را در دسته‌ آدم‌های سطحی طبقه‌بندی کند. با این ‌همه کاربلد‌ها و هنرمندانی هستند که وقتی کتاب می‌نویسند سریع‌تر از دیگران سراغ اصل مطلب می‌روند و در عین ‌حال مخاطب را وارد جزئیات جالبی می‌نمایند که در مطالب سطحی گیر نکند. کتاب صوتی «آیین دوست‌یابی» اثر دیل کارنگی با ترجمه آذر محزون و صدای متفاوت مهبد قناعت‌پیشه از سرآمدان کتاب‌های آموزش روابط اجتماعی با عمقی مناسب است.

بسیاری از کسانی که دنبال کتاب‌های صوتی روابط اجتماعی بودند، کار خود را با کتاب دوباره فکر کن آغاز نکردند؛ اما هر مسیری پیمودند بالاخره در دوراهی خواندن یا نخواندن این کتاب قرار گرفتند. کتاب‌هایی که تاکنون معرفی شدند، مطالب بسیار دقیق و جذابی را ارائه می‌کنند و برخی از اوقات حجم مطالب به اندازه‌ای افزایش می‌یابد که مخاطب سردرگم می‌شود. کتاب دوباره فکر کن آموزه‌های این رشته را از زاویه‌ای متفاوت منحصربه‌فرد بازخوانی می‌کند.

گام مهم موفقیت را هم اکنون با دانلود یکی از کتاب‌های روابط اجتماعی فیدیبو بردارید و خود را به مسیر کتاب‌ها بسپارید. بسیاری از سوال‌ها، هنگام گوش‌دادن به صدای کتاب‌ها برطرف خواهد شد. یادتان باشد این بهترین مسیری است که می‌توانید برای رهایی از سرگشتگی انتخاب کنید. 
فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما