دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۵۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی چگونه با هر کسی صحبت کنیم؟ کتاب صوتی

کتاب صوتی چگونه با هر کسی صحبت کنیم؟

نسخه الکترونیک کتاب صوتی چگونه با هر کسی صحبت کنیم؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی چگونه با هر کسی صحبت کنیم؟ را رایگان بشنوید

نقد و بررسی کتاب صوتی چگونه با هر کسی صحبت کنیم؟

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که انسان را از سایر موجودات متمایز ساخته قدرت برقراری ارتباط او با دیگران و جهان هستی است؛ اما آنچه که بین افراد خیلی اهمیت دارد نوع و شیوه‌ای است که افراد در برقراری ارتباط دارند. درواقع نوع ارتباط و صحبت کردن ما با دیگران در تمام جنبه‌های زندگی‌مان تأثیرگذار است و موفقیت‌های فردی و اجتماعی آن‌ها را می‌سازد؛ اما در این میان عده‌ای هستند که در کوتاه‌ترین زمان قادرند به‌راحتی ارتباطی گرم و صمیمانه برقرار کنند و در مقابل بعضی از افراد نمی‌دانند چطور با هرکسی صحبت کنند.

کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم نوشته‌ی لیل لوندز 92 راهکار موثر برای صحبت کردن با افراد و برقراری ارتباط صمیمانه را به خوانندگان آموزش می‌دهد.

 

درباره کتاب  صوتی چگونه با هرکسی صحبت کنیم

کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم نوشته‌ی لیل لوندز اولین بار در سال 2003 منتشر شد و با استقبال بسیار خوبی در سراسر جهان مواجه شد. این کتاب با ارائه 92 راهکار ساده که در 9 بخش نوشته شده به افراد کمک می‌کند تا در روابط خود به موفقیت برسند. راهکارهای کتاب از اولین برخورد افراد با یکدیگر تا پیچیده‌ترین روش‌های مورد استفاده توسط موفق‌ترین انسان‌ها را شامل می‌شود. نویسنده در این کتاب توضیح می‌دهد که برای برقراری ارتباط خوب و صمیمی لزوما نباید باهوش، با استعداد، تحصیل‌کرده، جذاب، ثروتمند و ... باشید. لوندز در این کتاب می‌گوید که برای برقراری ارتباط با افراد مختلف تنها دانستن ترفندها و راهکارهاست که شما را به هدف خود می‌رساند.«اما ترفند و راهکار آن‌ها کدام است؟ در این کتاب شمارا با انواعی از این راهکارها آشنا می‌کنیم. می‌توانید با استفاده از آن‌ها به کمال برسید و به آنچه در زندگی می‌خواهید دست یابید». کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنیم با موضوع ارتباط بین اشخاص با ترجمه‌ی «مهدی قراچه داغی» از سوی انتشارات ذهن آویز در 304 صفحه منتشر شده است. انتشارات نوین کتاب گویا نیز این اثر را به شکل کتاب صوتی با خوانش «ایمان ساکی» تولید کرده تا علاقه‌مندان به کتاب صوتی با فراغ باز از مطالب کتاب در هر مکانی لذت ببرند.

کتاب صوتی چگونه با هر کسی صحبت کنیم مناسب چه کسانی است

 کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم تنها برای افراد خجالتی و کمرو نیست بلکه برای آن دسته از افرادی که به دنبال معاشرت و برقراری ارتباط درست در هر جمعی هستند نیز کمک‌کننده است. این کتاب در واقع به افراد می‌آموزد که چطور با اعتماد به نفس بیشتری در محیط کاری خود، روابط عاشقانه، با افراد خانواده، با مدیران و ... ارتباط برقرار کنند و کاری کنند که دیگران از حضور آن‌ها در جمع احساس لذت کنند. یکی از نکات قابل توجه درباره‌ی این کتاب استفاده از مثال‌هایی است که نویسنده در هر بخش آورده تا نکات و راهکارها برای خواننده ملموس باشد. لوندز برای نوشتن این کتاب تنها به تجربیات خود بسنده نکرده است. او سعی کرده تا روابط و مکالمات افراد موفق و محبوب دنیا از جمله رهبران مشهور را با خانواده و دوستان و همکارانشان را تجزیه و تحلیل کند و در نهایت یک الگوی ساده و جامع از آن پیدا کند. او درباره‌ی این جست‌وجوها گفته: «هر کتابی را که در زمینه مهارت‌های ارتباطی، کاریسما و کشش و جذبه میان انسان‌ها به دستم رسید، خواندم. درباره صدها بررسی در زمینه کیفیت رهبری مطالعه کردم. دانشمندان علوم اجتماعی هرکدام در زمینه‌های مختلف نظراتی داده‌اند. دانشمندان چینی که تصور می‌کردند کاریزما ممکن است با برنامه غذایی در ارتباط باشد. برخی پژوهشگران حتی تا به آنجا پیش رفتند که رابطه تیپ شخصیتی را با میزان کاته کولامین در ادرار شخص مقایسه کردند! البته نیازی به گفتن نیست که هیچکدام به جایی نرسیدند.»

نگاهی به فصل‌های کتاب صوتی  چگونه با هرکسی صحبت کنیم

بخش یک: چگونه بدون یک کلمه حرف نظر دیگران را به خود جلب کنیم؟

بخش دوم: بعد از سلام چه می‌گویید؟

بخش سه: چگونه مانند یک شخص مهم حرف بزنیم

بخش چهارم: چگونه در هر جمعیتی یک خودمانی باشید

بخش پنج: کبوتر با کبوتر، باز با باز، همجنس با همجنس پرواز

بخش شش: تفاوت میان تعریف و حسنجویی و چاپلوسی

بخش هفت: چگونه بر دل‌ها اثر بگذاریم

بخش هشت: در مهمانی‌ها مانند یک سیاستمدار رفتار کنید

بخش نه: موقعیت‌های دشوار

در بخشی از کتاب صوتی  چگونه با هرکسی صحبت کنیم می‌شنویم

سال‌ها قبل معلم تئاتر از بازی بد من در یک نمایشنامه که در کالج اجرا می‌شد به شدت عصبانی شد: «نه! نه! بدنت با حرف‌هایت باهم جور درنمی آیند. حرکات بدنت اندیشه‌های تو را آشکار می‌سازند. صورت تو این توانایی را دارد که هفت هزار ابراز متفاوت داشته باشد. هر ابراز خبر از این می‌دهد که تو کیستی و در آن لحظه به خصوص چه فکری در سر داری.» بعدها حرفی زد که هرگز آن را فراموش نمی‌کنم: «و بدنت، طرز حرکت دادن بدنت اتوبیوگرافی تو در عمل است. »

چقدر درست می‌گفت. در صحنه زندگی واقعی، هر حرکت فیزیکی شما زندگی شما را نقل می‌کند. سگ‌ها صداهایی را می‌شنوند که گوشهای ما توان شنیدن آن‌ها را ندارند. خفاش‌ها در تاریکی چیزهایی را می‌بینند که ما توان دیدن آن‌ها را نداریم. انسان‌ها هم حرکاتی می‌کنند که به دور از هشیاری انسانی است اما از توانایی حیرت‌انگیزی برای جذب و دفع دیگران برخوردارند. هر تبسم، هر اخم و یا هر کلمه‌ای را که برای گفتن انتخاب می‌کنید، می‌تواند دیگران را به سمت شما جلب یا آن‌ها را از شما دور سازد.

تصور کنید دو انسان در فضایی قرار دارند و مدارهایی تمام علائمی را که آن‌ها به هم مخابره می‌کنند ثبت می‌نمایند. در هر ثانیه نزدیک به ده هزار علامت مخابره می‌شوند. یکی از اساتید دانشگاه پنسیلوانیا می‌گوید: «برای اطلاع از تبادل‌های دو نفر در مدت یک ساعت، نیمی از جمعیت بالغ آمریکا باید تمام مدت عمر خود تلاش کنند تا آن‌ها را ردیابی نمایند. »

با این همه اقدامات و حرکات ظریف که میان دو انسان رد و بدل می‌شود، آیا می‌توانیم به تکنیک‌هایی دست پیدا کنیم تا تبادل‌هایمان شفاف شود، اعتماد و اطمینانی حاصل گردد و بتوانیم دیگران را به جانب خود جذب کنیم؟

درباره لیل لوندز

لیل لوندز نویسنده و سخنرانی است که زندگی خود را وقف کمک به مردم کرده تا به آن‌ها کمک کند در برقراری روابط فردی، تجاری و عاطفی خود موفق عمل کنند. اشتیاقی که او به نوشتن و صحبت کردن درباره مهارت‌های ارتباطی دارد از کودکی او ریشه گرفته است. لوندز زمانی که کودک بود دختری کمرو و خجالتی بود و این کمرویی او تا زمان دانشگاه ادامه پیدا کرد. به طوری که حتی زمانی که لوندز معلم شد هنوز احساس ناامنی می‌کرد. به همین دلیل تدریس را کنار گذاشت؛ اما تصمیم گرفت شغلی را انتخاب کند که با افراد بسیار زیادی در ارتباط باشد. او به‌عنوان مهماندار هواپیما در پروازهای بین‌المللی مشغول به کار شد تا با افراد زیادی از سراسر دنیا در ارتباط باشد. اوایل این کار برای او بسیار سخت بود اما رفته‌رفته لوندز به جایی رسید که در کشتی‌های مسافربری به‌عنوان مدیر صحبت می‌کرد. لوندز بعدها در رادیو هم مجری بود و با مردم تلفنی حرف می‌زد.

بعد از ده‌ها سال ارتباط با انواع و اقسام افراد لوندز تصمیم گرفت نوشتن را شروع کند و به شکل جدی برای مردم سخنرانی کند و با شرکت در سمینارهای بزرگ دانش خود را با همگان به اشتراک بگذارد. لوندز، نویسنده‌ی ده کتاب پرفروش در زمینه‌ی مهارت‌های ارتباطی برای کسب‌وکارها، روابط اجتماعی و عاشقانه است. برخی کتاب‌های او به بیش از 25 زبان ترجمه‌شده‌اند.

مشخصات کتاب صوتی چگونه با هر کسی صحبت کنیم؟

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی چگونه با هر کسی صحبت کنیم؟

اول اینکه گوینده کتاب خانم ایمان ساکی هستن دوستان هی نگید چرا گوینده فرق میکنه، اسم این بانو ایمان ساکی هست. این کتاب برای من که خجالت میکشیدم حرف بزنم، موقع حرف زدن فرار میکردم و تنها با کسی صحبت نمیکردم، عاااااالی بود و واقعا قدم مثبتی برای من
در ۲ سال پیش توسط sar...777 ( | )
اولا که راوی خانم هست اشتباه نوشتید، ثانیا به نظرم به درد کسی میخوره که سیصد سال خوابیده باشه بعد بیاد تو جامعه، مسائل اجتماعی رو فوق العاده مبتدی توضیح داده😒
در ۳ سال پیش توسط parto torabi ( | )
گرونه فیدیبو
در ۳ سال پیش توسط سجاد غلامی ( | )
جالب نیست با ۳هزار تومان میشه از همینجا نسخه نوشتاری گرفت بنظر من اون بهتره
در ۵ سال پیش توسط akshra Baloch ( | )
خداییش اینم معرفی کتابه نسخه نمونه رو گوش میکنم ببینم صدای گوینده و متن کتاب چیه نه اینکه همون مقدمه رو ک میبینم با صدای یه خانوم بشنوم
در ۲ سال پیش توسط dan...432 ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵
  • ..
  • ۲۱
  • ۲۲
  • بعدی ›
  • آخرین ››