0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های روابط اجتماعی

شنیده‌اید که این روزها می‌گویند شبکه‌سازی و روابط اجتماعی در پیش‌رفت شغلی مانند سکوی پرتاب عمل می‌کنند؟ راست هم می‌گویند. مهارت و اخلاق حرفه‌ای بخشی از پیشرفت را رقم می‌زنند و بخش دیگر به ارتباط اجتماعی شما بستگی دارد. این‌که تا چه حد بتوانید دوستی‌های مفید و موثر بسازید، در جمع‌های کاری خود را بروز دهید و توانایی ارتباط‌گرفتن با دیگران را داشته باشید.

البته داشتن ارتباط اجتماعی مناسب تنها به مسیر شغلی محدود نمی‌شود. شما اگر بتوانید با دیگران به‌راحتی ارتباط بگیرید، دوست‌های بیشتری خواهید داشت، تاثیر بیشتری بر آدم‎‌ها می‌گذارید و رابطه با شما برای اطرافیان لذت‌بخش خواهد بود. اما اگر روابط اجتماعی خوبی با دیگران نداشته باشید، تنهایی و درون‌گرایی بیشتری را احساس می‌کنید و خارج‌شدن از منطقه‌ی امن برایتان بسیار سخت خواهد شد. خرید کتاب روابط اجتماعی و مطالعه‌ی آن به شما اعتمادبه‌نفس و شجاعتی تزریق می‌کند تا بتوانید برای ارتباط‌های بهتر و بیشتر پیش‌قدم شوید یا حتی به روابط سمی و مضری که دارید، پایان دهید.

کتاب‌های بسیاری در حوزه‌ی افزایش مهارت‌های ارتباطی نوشته شده‌اند که می‌توانند مسیر بهبود ارتباطات اجتماعی را برای شما هموار کنند. فیدیبو محلی است که می‌توانید روی همراهی آن حساب باز کنید. بخش روانشناسی فیدیبو دارای مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌های روابط اجتماعی است. بعد از مطالعه‌ی این کتاب‌ها می‌توانید ببینید چقدر در ارتباط با دیگران راحت‌تر و صمیمانه‌تر رفتار می‌کنید و قرار گرفتن در جمع‌های کاری، دوستانه و... آن‌چنان دشوار نخواهد بود.


معرفی کتاب‌های پرفروش روابط اجتماعی

احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که گاهی با این‌که می‌خواهید با فردی ارتباط بگیرید اما نمی‌دانید چگونه گره صحبت را باز کنید!؟ پس فرصت چنین ارتباطی را از دست می‌دهید و بعدها پشیمانی در کنج ذهنتان لنگر می‌اندازد. این موضوع را لیل لوندز در کتاب روابط اجتماعی معروف، یعنی چگونه با هر کسی صحبت کنیم موشکافی کرده است. هدف لوندز در این کتاب آن بوده که بدانیم راه ارتباط با هر فردی متفاوت است. پس به شما کمک می‌کند نبض ارتباط با دیگران دستتان بیاید و بتوانید در موقعیت‌های مختلف سر صحبت را به‌طرز موثری باز کنید.

کتاب روابط اجتماعی جدید دیگری که در زمینه‌ی ارتباطات معجزه می‌کند، تانگ‌فو از سم هورن است. احتمالاً بارها در معرض حمله‌های زبانی دیگران قرار گرفته‌اید؛ نیش و کنایه‌هایی که قلبتان را به درد آورده‌اند اما پاسخی به آن‌ها نداده‌اید. سم هورن با انتشار این کتاب در سال 2013 در نقش یک سرمربی ظاهر شده است تا به شما راه مبارزه با این افراد را آموزش دهد. مطالعه‌ی کتاب‌های روابط اجتماعی به‌خصوص این اثر سبب می‌شود در چنین موقعیت‌هایی ساکت نباشید و در عوض از خودتان دفاع کنید. هورن دست شما را می‌گیرد و مانند یک مربی راه‌کارهای عملی و روش برخورد با افراد دشوار را در اختیارتان می‌گذارد. اگر مبارزه را به تسلیم ترجیح می‌دهید، پس‌از خواندن تانگ‌فو لذت خواهید برد.


دانلود کتاب‌های پرطرفدار روابط اجتماعی

کاربردی‌ترین کتاب روابط اجتماعی آن کتابی است که راه‌کارهای ممکن و شدنی را ارائه دهد و رنگ‌وبوی شعارهای همیشگی را نداشته باشد. دیمون زاهاریادس در کتاب هنر نه گفتن به‌خوبی از عهده‌ی این کار برآمده است. گاهی اوقات هیچ مشکلی در برقراری ارتباط با دیگران ندارید اما برایتان سخت است که به دیگران «نه» بگویید. در این حالت ممکن است خواسته‌های دیگران را به احساس راحتی خودتان ترجیح دهید و در شرایطی قرار بگیرید که دوست ندارید؛ فقط به‌خاطر اینکه نتوانسته‌اید بگویید «نه». نویسنده‌ی این کتاب دست روی دلایلی می‌گذارد که باعث می‌شوند به خواسته‌های دیگران همیشه پاسخ مثبت دهید. سپس راه‌حل‌هایی را پیش‌رویتان قرار می‌دهد تا بتوانید «نه» گفتن را تمرین کنید. یک کتاب پرطرفدار با راه‌کارهایی که شدنی‌اند.

علاوه‌بر این موارد می‌توانید برای خرید کتاب روابط اجتماعی در موضوع‌هایی که دوست دارید، به سراغ بخش روانشناسی بروید و لیستی از بهترین کتاب‌ها را در حوزه‌ی ارتباط با دیگران، زبان بدن، دوست‌یابی‌های موثر و از این قبیل موضوعات ببینید.


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما