0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های تربیت کودک

زن و شوهری که به تازگی وارد دنیای والدگری شده‌اند، از مطالعه کتاب‌ های تربیت کودک بی‌نیاز نیستند. مواجهه با کودکان سبب می‌شود احساس حیرت و سردرگمی گریبان والدین جوان را بگیرد. آن‌ها ممکن است در عرصه‌های کاری یا تعاملات اجتماعی موفق باشند. اما در ارتباط با فرزندان کوچک خود مستأصل می‌شوند و خود را کافی و لایق نمی‌بینند. هرساله کتاب‌های تربیت کودک معروفی توسط مشاوران مجرب وارد بازار می‌شوند تا شما با مطالعه بهترین کتاب‌های این دسته که از شاخه‌های مهم علم روانشناسی است، برچالش‌های تربیت کودک غلبه کنید. 

مروری بر بهترین کتاب‌های تربیت کودک، حتی برای زوج‌های جوانی که هنوز بچه‌دار نشده‌اند، اهمیت دارد. چرا که باعث می‌شود آمادگی ذهنی کافی پیدا کنند و در مواجهه با کودک، خود را درمانده و ناکافی نیابند. در سایت فیدیبو کاربردی ترین کتاب‌های تربیت کودک در اختیار شما قرار می‌گیرد. 

برای انتخاب بهترین کتاب در این موضوع باید مسئله خود را دقیق بشناسید. اگرتازگی صاحب فرزند شده‌اید و تصمیم دارید راهنمایی برای مراقبت از نوزاد پیدا کنید، مسئله شما با کسی که نمی‌داند با لجبازی‌های دختر سه ساله‌اش کنار بیاید، یکسان نیست. فیدیبو بر اساس نیاز مخاطب کتاب‌هایی را از نویسندگان مختلف در اختیار شما گذاشته ‌است. پس برای پیداکردن کتابی که نیاز شما را برآورده کند، به سایت فیدیبو مراجعه کرده و اقدام به خرید کتاب‌های تربیت کودک کنید.


معرفی کتاب‌های پرفروش تربیت کودک

وقتی اسم تربیت کودک می‌آید، گمان می‌کنیم باید کودکان را در قالبی مشخص و چارچوبی معین بار آوریم. والدینی که تمایل دارند فرزند خود را بر اساس معیارها و ملاک‌های دقیق و عقلانی بزرگ کنند، فشار شدیدی به روح و روان خود و فرزندانشان وارد می‌کنند. آن‌ها با این‌تصور که سخت‌گیری بر فرزندان سبب می‌شود در آینده قدرتمند و توانا باشند، از چارچوب‌های خود به سختی دفاع می‌کنند و اجازه تخلف از قوانینی را که وضع کرده‌اند، به فرزندان نمی‌دهند. در کتاب «علیه تربیت فرزند» اثر آلیسون گوپنیک این اندیشه زیر سوال می‌رود. در این کتاب بر این نکته تاکید می‌شود که تربیت کودک نباید خلاقیت او تحت‌الشعاع قرار دهد. نباید اصرار داشت در انضباطی آهنین بزرگ شوند و آن‌ها را برای التزام به قواعد تربیتی تحت فشار قرار داد. برای خرید کتاب «علیه تربیت فرزند» به سایت یا برنامه فیدیبو مراجعه کنید. 

در دنیای مدرن داشتن فرزند یک راه چاره برای بقا یا شیوه‌ای برای غلبه بر مشکلات ایام سالمندی نیست. انسان‌ها بچه‌دار می‌شوند تا راهی برای رشد و پرورش انسانی دیگر پیدا کنند. این تفاوت نگاه که نسبت به گذشته ایجاد شده است، باعث می‌شود چالش‌های جدیدی سر راه والدین قرار بگیرد و آن‌ها که آمادگی چنین بذل و بخششی را ندارند، مایل نباشند فرزندی داشته ‌باشند. داشتن یا نداشتن فرزند یک انتخاب مهم است که باید آگاهانه توسط والدین گرفته‌ شود. نباید زن و مردی که ازدواج می‌کنند به دلیل الزامات اجتماعی به این اتفاق تن دهند و خود را وادار کنند که از والدگری لذت ببرند. در کتاب «والدینی ناکامل اما به اندازه کافی خوب» اثر آلن دوباتن تاکید می‌شود که برای تبدیل‌شدن به والدینی خوب و مناسب باید آموزش دید و نمی‌توان بر اساس الگوهای قدیمی رفتار کرد. 


کتاب‌های پرطرفدار تربیت کودک

اگر شما هم در زمره آن‌ها هستید که فکر می‌کنند آموزش فلسفه به کودکان کاری غلط است و گزاره‌های سنگین و پیچیده فلسفه ذهن ساده و بی‌ریای آن‌ها را پریشان می‌کند، باید با مطالعه کتاب «ایده‌های بزرگ برای بچه‌های کوچک» از این اشتباه بیرون بیایید! با خرید این کتاب از سایت فیدیبو با زبانی ساده و کودکانه فرزندانتان را با فلسفه آشنا کنید. با دانلود کاربردی‌ترین کتاب‌های تربیت کودک از فیدیبو، برای فرزندان خود والدینی شاد و بانشاط باشید.


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما