0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های پزشکی و پیراپزشکی

بهترین کتاب‌های پزشکی و پیراپزشکی

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که کتاب علمی دوست دارید بهترین کتاب‌ های پزشکی جهان را بشناسید، توصیه می‌کنیم ادامه این مطلب جذاب را از دست ندهید. زیرا در ادامه قرار است به بررسی پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های پزشکی و پیراپزشکی بپردازیم. همچنین چند کتاب رایگان را هم به شما معرفی خواهیم کرد تا اطلاعات خود را بیشتر افزایش دهید.


خرید و دانلود بهترین کتاب‌های پزشکی و پیراپزشکی

معمولا افرادی که به رشته‌‌های مختلف پزشکی علاقمند هستند، دوست دارند دائما چیزهای تازه‌ای بیاموزند. از این طریق نیز به ‌دنبال بهترین کتاب‌ های پزشکی و پیراپزشکی هستند تا اطلاعات جامع‌تری دریافت نمایند. لازم به ذکر است که تاکنون کتاب‌های مفید زیادی در این زمینه منتشر شده و هر کدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های خاصی هستند.

کتاب حقایق مغز نوشته انجمن علوم اعصاب، کتاب ژن نوشته ارتا موکرجی، کتاب آناتومی انسان نوشته صدیقه اسلامی، کتاب مغز نوشته مایکل اوشی و طب سوزنی نوشته هلموت تیسل، از جمله بهترین کتاب‌هایی الکترونیکی هستند که می‌توانید برای خود تهیه کنید.

البته به غیر از این موارد، هنگام دانلود کتاب های پزشکی و پیراپزشکی با گزینه‌های دیگری هم مواجه خواهید شد و می‌توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود، بهترین مورد را انتخاب نمایید. این کتاب‌ها تمامی موضوعات پزشکی را برای شما شرح داده‌اند و با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توانید اطلاعات زیادی به دست آورید.


معرفی کتاب‌های پرفروش پزشکی و پیراپزشکی

کتاب درآمدی نو بر روان کاوی اثر آنتونی بیتمن، کتاب هفت و نیم درس درباره‌ی مغز اثر لیزا فلدمن بارت، کتاب ماهیت روان درمانی اثر کارل یاسپرس، کتاب شناخت بیماری‌های روانی اثر احمد جلیلی، کتاب تحلیل رفتار متقابل اثر اریک برن و کتاب ورزش درمانی برای شانه اثر تاد اس آلن بکر، جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های پزشکی و پیراپزشکی هستند که نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت.

پس در صورتی که قصد دانلود کتاب پزشکی را داشتید، بهتر است این گزینه‌های نام برده شده را نادیده نگیرید. این کتاب‌های برای دانشجویان رشته پزشکی بسیار مفید هستند و با مطالعه آن‌ها، قطعا درک بیشتری از حوزه پزشکی به دست خواهید آورد. علاوه‌بر دانشجویان، سایر افراد هم می‌توانند از این کتاب‌های کاربردی استفاده کنند و بر علم خود بی‌افزایند.


دانلود کتاب‌های رایگان پزشکی و پیراپزشکی

حین انتخاب بهترین کتاب‌ های پزشکی جهان می‌توانید از کتاب راهنمای بهداشتی برای پیشگیری و کنترل کووید ۱۹ اثر زهرا محمدی چنگیزی، به صورت رایگان بهره بگیرید. این کتاب شما را برای مقابله با ویروس کرونا به خوبی آگاه می‌کند و اطلاعات ارزشمندی در اختیارتان قرار می‌دهد.

از دیگر کتاب‌هایی که از قیمت ارزان و مناسبی برخوردار هستند، می‌توان کتاب سرطان خون نوشته مسعود هوشمند، کتاب سالمونلا نوشته سجاد هادیان، شیمی دارویی در یک نگاه نوشته سارا عظیمی راد، کتاب پرستار شدن نوشته کتی کلبر، کتاب داستان ویروس شاخ ‌دار نوشته محمد مهدی میرزایی و کتاب ارتباط بین سرطان و شیوه زندگی نوشته مسعود هوشمند را نام برد. تمام این کتاب‌های جذاب را می‌توانید از طریق اپلیکیشن یا سایت فیدیبو، برای خود دانلود کنید و از خواندن آن حس لذت بخشی را تجربه نمایید.دسته‌ی پزشکی و پیراپزشکی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما