0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های جامعه‌شناسی

کتاب‌های جامعه‌شناسی به افراد کمک می‌کنند تا نگرش خود را نسبت به اتفاقات و رخدادهای اجتماعی تغییر دهند و زندگی خود را به گونه‌ای بهتر ارتقا دهند. برخلاف چیزی که فکر می‌کنید؛ کتاب‌هایی که در دسته‌بندی علوم اجتماعی قرار دارند، بسیار روان و جذاب هستند. کتاب‌های این دسته‌بندی به شما می‌آموزند که چگونه زندگیتان دستخوش تغییراتی است که حتی خودتان در آن‌ها دخل و تصرفی نداشته‌اید و این عوامل تاریخی و اجتماعی بوده که باعث شده جریان زندگی میلیون‌ها نفر، از جمله شما تغییر کند. 

نگرشی که افراد پس‌از مطالعه این کتاب‌ها به دست می‌آورند، بسیار وسیع‌تر و جهانبینانه‌تر از افرادی است که نسبت به اجتماع خود بی‌تفاوت هستند. تبدیل‌شدن انسان معمولی به انسان روشنفکر، اتفاقی است که تنها با مطالعه رخ می‌دهد. کتاب‌های جامعه‌شناسی به افراد کمک می‌کنند تا تغییراتی را که می‌خواهند در جامعه رخ دهد، از خودشان شروع کنند و رفته رفته آن را به جامعه تعمیم دهند. 

اهمیت بالای مطالعه این کتاب‌ها باعث شده تا فیدیبو یکی از دسته‌بندی‌های خود را به آن اختصاص دهد. با مراجعه به این دسته‌بندی می‌توانید جدیدترین و معروف‌ترین کتاب‌ها را دانلود و مطالعه کنید. کافی است به سایت و اپلیکیشن فیدیبو سر بزنید و کتاب مورد نظر خود را دانلود و مطالعه کنید تا یک گام به زندگی اجتماعی در کشورهای توسعه‌یافته دنیا نزدیک‌تر شوید. 


معرفی کتاب‌های پرفروش جامعه‌شناسی

مطالعه آن‌چه در تاریخ گذشته به شما نشان می‌دهد که چه اتفاقاتی و چه تصمیم‌هایی می‌تواند باعث رشد یا عقب‌افتادگی یک ملت و یک سرزمین شود. کتاب «ما چگونه، ما شدیم» اثر نویسنده معروف ایرانی، صادق زیبا کلام است که به این موضوعات پرداخته است. او در این کتاب به ریشه‌یابی عواملی می‌پردازد که موجب عقب‌ماندگی ایران در زمینه‌های فرهنگی، علمی و اجتماعی شده است. 

صادق زیبا کلام در این کتاب به همه خوانندگانش گفته است چه مسائلی باعث به‌وجود‌آمدن مشکلات فراوان در این سرزمین شده است و چگونه می‌توان این مشکلات را حل کرد. برای دانلود و مطالعه کتاب ما چگونه، ما شدیم می‌توانید به سایت و اپلیکیشن فیدیبو سر بزنید. 


دانلود کتاب‌های پرطرفدار جامعه‌شناسی

پیداکردن عواملی که باعث شده یک جامعه به سمت انزوا و نابودی کشیده شود، یا برعکس پیداکردن عواملی که باعث رشد و ارتقا یک جامعه دیگر شده است، مهم‌ترین دلیل برای خواندن کتاب‌های علوم اجتماعی است. خیلی از افراد علاقه‌مند به مطالعه این کتاب‌ها هستند، اما از آن‌جایی که فکر می‌کنند درک این کتاب‌ها بسیار دشوار است و تنها به درد جامعه‌شناس‌ها می‌خورند، به هیچ عنوان سمت این کتاب‌ها نمی‌روند. 

خوشبختانه حسن نراقی در کتاب «جامعه شناسی خودمانی» با بیانی ساده و روان به بررسی مشکلات و معضلاتی می‌پردازد که باعث شده‌اند انسان به عاملی برای ایجاد مشکلات مختلف در جوامع تبدیل شود. حسن نراقی برای رفع مشکلاتی که الان وجود دارد، مطالعه تاریخ را پیشنهاد می‌دهد. او معتقد است پاسخ هر سوالی را می‌توان از دل وقایع تاریخی بیرون کشید. شاید این را ندانید که مطالعه کتاب جامعه‌شناسی خودمانی از عسل شیرین‌تر است. پس حتما به سایت و اپلیکیشن فیدیبو سر بزنید و این کتاب را مطالعه کنید و تا از شیرینی آن بهره‌مند شوید. 


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما