0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی کارآفرینی و کسب‌وکار

اکنون زمان آن رسیده است تا با دانلود کتاب‌های صوتی کارآفرینی و کسب‌وکار، برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان قدم بردارید. برای کارآفرین شدن باید ریسک‌های بزرگی را پشت سر بگذارید و برای موفق بیرون آمدن از این مسیر به انگیزه و مهارت کافی نیاز دارید. برای کسب مهارت می‌توانید از تجارب و آزمون و خطاهای کارآفرینان کمک بگیرید و با مطالعه و بررسی تجربیات آن‌ها، نقشه راه کسب‌وکار خود را ترسیم کنید.

کتاب‌هایی که در بخش کارآفرینی و کسب‌وکار در اختیار مخاطب قرار داده شده است کلیدهایی برای استارت کسب‌وکارتان است. این کتاب‌ها به شما یاد می‌دهند چگونه آهسته و پیوسته پیش بروید و موفقیتی عظیم کسب کنید. داستان خرگوش و لاک‌پشت مثالی واضح در این مورد است، این داستان نشان می‌دهد خستگی‌ناپذیری و مداومت مهم‌ترین کلید موفقیت در کارآفرینی و کسب‌وکار است.

کتاب‌هایی که در این زمینه وجود دارد به شما کمک می‌کنند تا  با ایده‌پردازی و اجرا اصول و قوانین لازم، کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید و به موفقیت برسید. همین‌طور راهنمایی می‌شوند برای اینکه راه‌های نرفته را بروید و یا حتی راه‌های جدیدی برای رفتن بسازید. برای کسب درآمدایده‌پردازی کنید و بر اساس توانایی‌ها و مهارت‌هایتان کسب‌وکاری نو خلق کنید؛ حتی گاهی می‌توانید با اجرا خوب یک ایده قدیمی، یک کسب‌وکار تازه را راه‌اندازی کنید و یک کارآفرین در کسب‌وکار خود باشید.

لسیت بلندی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های صوتی کارآفرینی و کسب‌وکار در سایت فیدیبو وجود دارد که برای آشنایی بیشتر تعدادی از آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. نصب اپلیکیشن فیدیبو بر روی گوشی همراهتان، دسترسی به این کتاب‌ها را برای شما امکان‌پذیر می‌کند. دسترسی آسان این اپلیکیشن لذت مطالعه را دلچسب‌تر می‌کند و هر زمان که بخواهید کنارتان خواهد بود. 


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش کارآفرینی و کسب‌وکار 

کتاب پرفروش صوتی گاو بنفش از ست گاردین در زمینه کارآفرینی و کسب‌وکار است. این کتاب کمک می‌کند با طراحی و فروش محصولات جدید خود را گسترش دهید و رویکردهای متغیر را با تجارت خود منطبق دهید. کتاب گاو بنفش به شما یاد می‌دهد که متفاوت باشید و از ایده‌های تکراری که به شکست کسب‌وکارتان منجرمی‌شود را کنار بگذارید. شما با ارائه متفاوت محصول خود در ذهن مشتری می‌مانید و او را تشویق می‌کنید که در میان انتخاب‌های گوناگون محصول شما را انتخاب کنند.

اگر همچنان به استفاده از روش‌های سنتی در اداره‌کردن کسب‌وکار خود معتقد هستید، پیشنهاد می‌کنم سری به بخش ارزان‌ترین‌های کارآفرینی و کسب‌وکار صوتی بزنید و کتاب مدل طرح کسب‌وکار اثر ویلیام سالمن را دانلود کنید. مطمئن باشید از زمانی‌که برای گوش‌دادن به آن صرف کرده‌اید پشیمان نخواهید شد. این کتاب با استفاده از رویکردی نوین در مدیریت به نام رویکرد طراحی، کمک می‌کند تا با ترسیم و طراحی مدل کسب‌وکار خود سازمان‌تان را متحول کنید.


کتاب‌های صوتی پرطرفدار کارآفرینی و کسب‌وکار 

اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان رشد کند و شاهد پیشرفت چشمگیر آن باشید کتاب صوتی واقعیت‌های جدید در دنیای کسب‌وکار اثر جیسون فرید و دیوید هاینمایرهانسن را گوش کنید. این کتاب برای تمام کسانی که شرکت یا سازمانی را مدیریت می‌کنند بسیار الهام‌بخش است. الگو و نگرشی که این کتاب در اداره شرکت‌ها ارائه می‌دهد قابلیت پیاده‌سازی در نظام‌های اقتصادی متفاوت و کسب‌وکارهای گوناگون را دارد.


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما