0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی نقد و نظریه روانشناسی

کتاب‌های صوتی نقد و نظریه روانشناسی، یکی از جذاب‌ترین موضوعات برای افرادی است که به یادگیری روانشناسی علاقه‌مند هستند. محتوای این کتاب‌ها آن‌قدر جذاب است که حتی اگر به سختی بتوان محتوای آن را به خاطر سپرد، باز هم می‌خواهید به خواندن یا شنیدن آن‌ها ادامه دهید. 

فرقی نمی‌کند دانشجوی سال اول روانشناسی باشید یا حتی یک علاقه‌مند به روانشناسی، مطالعه کتاب‌های نقد و نظریه روانشناسی می‌توانند دیدگاه شما به مسائل را تغییر دهند و ذهن شما را تبدیل به یک ذهن غنی کنند. تاثیرگذارترین کتاب‌های پیرامون نقد و نظریه روانشناسی به شما می‌گویند جدیدترین ایده‌ها و نوآوری‌ها، از دل تفکرات غنی بیرون آمده‌اند و گذشت زمان نیز موجب شده تا اهمیت آن ها بیش‌از پیش شود. 

زندگی در دنیای امروز چالش‌ها و تنش‌های خاص خودش را دارد. اگر با نظریه‌های مختلفی که در حوزه روانشناسی وجود دارد، آشنا شوید، می‌توانید این چالش‌ها و مشکلات را برطرف و کلاف سردرگم دنیای امروز را با استفاده از کتاب‌های نظریه روانشناسی، عاری از هر پیچیدگی کنید. قطعا استفاده از دیدگاه‌های مختلف می‌تواند جریان پرتلاطم زندگی را آرام سازد. کتاب‌های صوتی نقد و نظریه روانشناسی به شما کمک می‌کنند تا خط فکری خود را از نو بسازید و همان‌طور که به صدای گوینده گوش می‌دهید، نظریات روانشناسی مختلف را سبک‌و‌سنگین کنید تا به آن‌چه که به خط ذهنی شما نزدیک‌تر است، دست پیدا کنید.


معرفی کتاب‌های پرفروش صوتی نقد و نظریه روانشناسی 

کتاب «فرضیه شادی: یافتن حقیقت مدرن در خرد باستانی» به قلم جاناتان هایت، یکی از معروف‌‌ترین کتاب‌هایی است که پیرامون نظریه‌های روانشناسی نوشته شده است. تاریخ انتشار این کتاب به سال 2006 باز می‌گردد. جاناتان هایت در این کتاب به معرفی چند ایده پیرامون شادی می‌پردازد که این ایده‌ها پیش‌تر توسط افلاطون، بودا و حتی حضرت عیسی مسیح نیز مطرح شده است. 

در حین مطالعه این کتاب به این موضوع می‌رسید که غرایز انسانی چگونه وجود شما را در برگرفته‌اند و چه راه‌هایی وجود دارد تا بتوانید این غرایز را کنترل کنید. همان‌طور که مطالعه را ادامه می‌دهید به مبحث جذاب مراقبه می‌رسید و در فصل‌های بعدی نیز به شما می‌گوید که چگونه رابطه خود را با دیگران تعریف تا بتوانید زندگی خود را اصلاح کنید. 


دانلود کتاب‌های پرطرفدار صوتی نقد و نظریه روانشناسی 

کتاب‌های نظریه روانشناسی با این هدف نوشته شده‌اند که به شما کمک کنند تا احساسات ناخوشایند را از خودتان دور کنید و شاد زیستن را باری دیگر از سر بگیرید. فرقی نمی‌کند چه کسی هستید، چه جایگاهی در جامعه دارید، آن چیزی که اهمیت دارد این است که چگونه می‌توانید نظریه‌های مختلف روانشناسی را در زندگیتان به کار ببندید که از ناملایمات زندگی دور شوید. 

کتاب «زندگی خود را دوباره بیافرینید» اثر دکتر جفری ای.یانگ، جنت اس و کلونسو با ترجمه روان ساره حسینی عطار و خوانش سپیده عطار، به شما می‌آموزد رایج‌ترین تله‌های زندگی کدام‌اند و ریشه آن‌ها به کجا می‌رسد و چگونه می‌توان این الگوهای غلط و تله‌های احساسی را از زندگی حذف کرد. برای شنیدن محتوای این کتاب تاثیرگذار می‌توانید به سایت یا اپلیکیشن فیدیبو مراجعه کنید. فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما