0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی نظریه‌ها و مکاتب فلسفی

پاسخ به سؤال «چرا؟» مهم‌ترین درون‌مایه‌ی کتاب‌های صوتی نظریه‌ها و مکاتب فلسفی است. زمانی‌که تب‌وتاب فلسفی بین نویسندگان بالا گرفت؛ عده‌ای از آن‌ها بر آن شدند که نظریه‌های خود را در قالب کتاب ارائه دهند. تعدادی از نویسندگان هم تلاش کردند مکاتب مختلف فلسفی را بیاموزند و درباره‌ی آن‌ها کتاب‌هایی به‌نگارش دربیاورند. اگر فرد دغدغه‌مند هستید و به‌دنبال چرایی خلقت و زندگی خود می‌گردید؛ شنیدن این کتاب‌های صوتی را از دست ندهید. از آن‌جایی‌که فیدیبو همواره به رشد شما در هر زمینه‌ای اندیشیده است؛ مجموعه‌ای از بهترین کتا‌ب‌های صوتی نظریه‌ها و مکاتب فلسفی برای شما تهیه و گردآوری کرده است. 

اگر حتی نام فلسفه به گوش شما خورده باشد؛ به‌حتم نویسنده و فیلسوف بزرگ آلن دو باتن را می‌شناسید. در زمان مطالعه‌ی کتاب‌های صوتی نظریه‌ها و مکاتب فلسفی کتاب تسلی بخشی‌های فلسفه این نویسنده‌ی مشهور و خوش‌قلم در برنامه‌ی خود قرار دهید. در این کتاب تمام تلاش آلن دو باتن بر این بوده است که نظریه‌های فلسفی 6 استاد بزرگ را به‌شکلی ساده و روان به تصویر بکشد. شنیدن این کتاب شما را از پیچیدگی‌های مکاتب و نظریات فلسفی خلاص می‌کند. 

کاربردی‌ترین کتاب صوتی نظریه‌ها و مکاتب فلسفی الفبای فلسفه است. نایجل واربرتون در این کتاب تاریخ فلسفه و نظریات تاریخی فیلسوفان بزرگی را به زبان ساده برای شما به تصویر می‌کشد. با خواندن الفبای فلسفه، آمادگی لازم برای شنیدن دیگر کتاب‌های نظریه‌ها و مکاتب فلسفی صوتی فراهم می‌کند. 


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش نظریه‌ها و مکاتب فلسفی 

در اطراف خود نوجوانی می‌بینید که درباره‌ی نظریات فلسفی کنجکاو است؟ شنیدن کتاب صوتی دنیای سوفی به قلم یوستین گوردر را به او پیشنهاد کنید. این کتاب با بیان ساده و لحنی صمیمانه، نظریات و مکاتب پیچیده‌ی فلسفی را به‌بهترین شکل ممکن باز می‌کند. ویژگی اصلی این کتاب شکل رمان‌گونه آن است. در این کتاب شما نویسنده‌ای نمی‌بینید که تنها خود از تاریخ فلسفه بگوید؛ بلکه با شخصیت‌هایی درگیر هستید که وظیفه‌ی روایت فلسفه بر دوش آن‌هاست. شاید به همین دلایل است که کتاب دنیای سوفی به کتاب صوتی نظریه‌ها و مکاتب فلسفی معروف تبدیل شده است. 

در هنگام دانلود کتاب صوتی‌ نظریه‌ها و مکاتب فلسفی چنین گفت زرتشت را  یکی از اولویت‌های خود قرار دهید. نیچه در این کتاب با زبانی شعرگونه و در عین حال ساده نظریان خود را درباره‌ی جهان فلسفه ارائه می‌دهد. شخصیت اصلی این کتاب که خود نیچه نام دارد؛ گذری هم به جهان شرق و دین زرتشتیان می‌زند. البته‌که بزرگان فلسفه معتقدند نیچه با الهام از دنیای شرق و زرتشت، زرتشت خود را در این کتاب خلق کرده است. 


دانلود کتا‌ب‌های صوتی پرطرفدار نظریه‌ها و مکاتب فلسفی 

روزی شخصی نزد ویل دورانت آمد و به او گفت قصد جدی برای خودکشی دارد. ویل دورانت تمام تلاش خود را به‌‎کار گرفت تا مرد را از خودکشی منصرف کند. در نهایت از پس این کار برنیامد. همین موضوع او را به‌دنبال یافتن معنای زندگی کشاند. معنای زندگی همان چیزی است که در فلسفه نقش مهم و اساسی ایفا می‌کند. ویل دورانت مورخ و فیلسوف بزرگی که برنده‌ی جایزه‌ی پولیتزر شد؛ تمام تحقیقات خود را در قالب یک کتاب با نام درباره معنای زندگی ارائه داد. درباره‌ معنای زندگی کتاب صوتی نظریه‌ها و مکاتب فلسفی جدید است. این کتاب را می‌توانید با صدای گرم سحر کریمی در فیدیبو بشنوید.

کتاب صوتی پرطرفدار نظریه‌ها و مکاتب فلسفی دیگری که فیدیبو شنیدن آن را به شما پیشنهاد می‌کند؛ عقل سرخ است. این کتاب به‌قلم شهاب‌الدین یحیی سهرودی معروف به شیخ اشراق، شما را با نظریات و مبانی فلسفه آشنا خواهد کرد. چند سالی است که دوستداران فلسفه و استادان این حوزه، خواندن این کتاب را به تمام کسانی‌که قصد آشنایی بیشتر با فسلفه را دارند توصیه می‌کنند. برای شنیدن و خرید کتاب صوتی نظریه‌ها و مکاتب فلسفی حتماً سری به سایت فیدیبو بزنید. 


دسته‌ی نظریه‌ها و مکاتب فلسفی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما