0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی تاریخ فلسفه

برای بسیاری از افراد شنیدن کتاب‌های صوتی تاریخ فلسفه آسان‌تر و جذاب‌تر از خواندن و ورق‌زدن است. شاید از خودتان پرسیده باشید که اولین فیلسوف جهان چه کسی بود و از چه زمانی فلسفه به‌  یک علم تبدیل شد؟ مفهوم فلسفه هزاران سال وجود داشته و بسیاری از متفکران بزرگ در توسعه‌ی آن سهیم بوده‌اند؛ اما  شناسایی یک فرد منفرد به‌عنوان  اولین فیلسوف آن‌چنان ساده نیست. ایده‌های فلسفی به‌طور مستقل در فرهنگ‌ها و دوره‌های زمانی مختلف ظهور کرده‌اند؛ اما برخی از اولین فیلسوفان شناخته شده عبارت‌اند از تالس میلتوسی در یونان باستان، کنفوسیوس در چین و بودا در هند. هر یک از این شخصیت‌ها بینش منحصربه‌فرد خود را در مورد ماهیت واقعیت، اخلاق و وجود انسان داشتند و همچنان بر تفکر فلسفی تاثیر می‌گذارند. فلسفه روشی برای اندیشیدن به جهان و جایگاه ما در آن بوده و شامل پرسیدن سوالات بزرگی مانند چیستی و ماهیت جهان است. فیلسوفان سعی می‌کند به‌جای استفاده از تفسیرهای اساطیری و دینی  با استفاده از منطق، دلیل و مشاهده جهان را درک کنند. خوشبختانه در فیدیبو کتاب‌های زیادی در مورد فلسفه وجود دارد که در ادامه بهترین و معروف‌ترین آن‌ها به شما معرفی می‌شود.


معرفی کتاب‌های پرفروش صوتی تاریخ فلسفه 

فلسفه شما را تشویق می‌کند تا عمیقاً و به‌صورت انتقادی درباره‌ی انسان و جهان فکر کنید و در جست‌وجوی حقیقت و درک آن باشید. مشهورترین فیلسوف یونان باستان سقراط است که به پرسشگری و تفکر انتقادی اعتقاد داشت. آموزه‌های او توسط شاگردش افلاطون ادامه یافت و به تاسیس آکادمی فلسفه در یونان منجر شد. برای آشنایی با تاریخ فلسفه پیشنهاد می‌کنیم از کتاب صوتی تاریخ فلسفه غرب نوشته‌ی ر. ج. هالینگ‌دیل شروع کنید. با دانلود نمونه‌ی کتاب با فضا و صدای گوینده یعنی تایماز رضوانی آشنا می‌شوید و با اطمینان بیشتری خرید کتاب را انجام می‌دهید. خوشبختانه توضیحات کتاب آسان و قابل‌فهم است و شما را برای مطالعات عمیق‌تر آماده می‌کند. کتاب پرفروش دیگری که می‌تواند شما را با تاریخ فلسفه بیشتر آشنا کند، کتاب صوتی سرگذشت فلسفه است. براین مگی نویسنده‌ی کتاب، علاقه‌ی زیادی به متافیزیک داشته و نقل‌قول‌ها و جملات قصار فیلسوفان مختلف را در این کتاب جمع‌آوری کرده است. این جملات  شما را به تفکر و اندیشیدن بیشتر وادار می‌کند. 


معرفی کتاب‌های پرطرفدار صوتی تاریخ فلسفه

فلسفه دارای تاریخی غنی است که به هزاران سال پیش باز می‌گردد و افکار برخی از بزرگ‌ترین دانشمندان بشر مانند افلاطون، ارسطو و کانت را در برمی‌گیرد. مطالعه‌ی فلسفه به ما این امکان را می‌دهد که با این سنت فکری ارتباط برقرار کنیم و به کشف  ایده‌ها و استدلال‌هایی بپردازیم که درک ما از جهان را شکل داده‌اند. خرید و دانلود کتاب صوتی فلسفه برای همه امکان آشنایی شما با نظرات فیلسوفان مختلف را فراهم می‌کند و نکته‌ی جالب این است که بخش‌های مختلف آن توسط نویسندگان مختلف نوشته شده است. تمام کتاب‌های صوتی در فیدیبو دارای نمونه‌ی رایگان هستند که برای انتخاب بهتر به شما کمک می‌کنند. پس سری به سایت یا اپلیکیشن فیدیبو بزنید و با خرید و دانلود کتاب‌های معرفی شده، فلسفه را از پایه یاد بگیرید.


دسته‌ی تاریخ فلسفه

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما