0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی تاریخ فلسفه غرب

کتاب‌های صوتی تاریخ فلسفه‌ی غرب همیشه ذهن را برای تفکر بهتر آماده و روشن می‌کنند. از طرفی اینکه به دنبال تاریخ فلسفه و زندگی فیلسوفان بزرگ باشید؛ شما را به درک عمیق‌تری از مفهوم فلسفه و طرز تفکر صحیح می‌رساند. به همین دلیل خواندن کتاب‌های تاریخ غرب فلسفه همیشه توصیه می‌شود. البته که خواندن این متون ساده نیست. شاید نسخه‌های صوتی پیچیدگی چنین کتاب‌های را ساده‌تر از پیش کند. فیدیبو مجموعه‌ای از این کتب صوتی را برای شما آماده کرده است. در سایت و اپلیکیشن فیدیبو به‌راحتی می‌توانید به بهترین کتاب‌های صوتی تاریخ فلسفه‌ی غرب دسترسی داشته باشید. 

سرگذشت فلسفه به قلم براین مگی کتاب صوتی تاریخ فلسفه‌ی غرب معروف است. این کتاب متعلق به دوران تاریخی خاصی نیست و همه‌ی فیلسوفان تاریخ غرب را دربر گرفته است. نویسنده در این کتاب به سؤالات مهم فلسفی از زبان فیلسوفان معروفی همچون افلاطون، راسل یا حتی آلبرکامو پاسخ می‌دهد. 

یکی دیگر از کاربردی‌ترین کتاب‌های صوتی تاریخ فلسفه‌ی غرب راهنمای فلسفی زیستن نام دارد. این کتاب که به کوشش لوک فری نوشته است؛ تاریخ مختصری از اندیشه‌های غرب بیان می‌کند. شنیدن این کتاب با صدای گویای افشین خاکباز به شما در یافتن تفکر فلسفی و دانستن تاریخ فلسفه‌ی غرب به شما کمک شایانی خواهد کرد. 

شنیدن ماجرای کتاب ماجراهای جاودان در فلسفه، سفری هیجان‌انگیز به تاریخ فلسفه را برای شما رقم می‌زند. دانالی توماس و هنری توماس در این کتاب از هیاهوی زندگی فلاسفه‌های مختلف همچون سقراط، افلاطون و ارسطو سخن به میان می‌آورند. 


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش تاریخ فلسفه غرب

کتاب‌های آلن دوباتون همیشه در بین کتاب‌های پرفروش قرار می‌گیرند. دلیل این اتفاق ساده و روان‌بودن قلم این نویسنده است. اگر بخواهیم کتاب صوتی تاریخ فلسفه غرب جدید معروفی کنیم؛ از کتاب متفکران بزرگ نباید چشم پوشید. صدای گرم خانم فریبا فصیحی جلوه‌ی دیگری به این کتاب داده است. به‌نظر شنوندگان، شنیدن این کتاب یکی از بهترین راه‌ها برای آشنایی با زندگی نویسندگان غربی و فلسفه‌ی آن‌هاست. 

معروف‌ترین اثر گریگوری برگمن، حمام فلسفه نام دارد. نویسنده در این کتاب به بررسی زندگی و افکار چند فیلسوف غربی مشهور پرداخته است. او همچنین تلاش می‌کند از نحوه‌ی تفکر این فیلسوفان بیشتر بگوید. شنیدن این کتاب فقط برای دانستن تاریخ نیست؛ بلکه راهی برای آشنایی با تفکر انتزاعی است. در مطالعه‌ی کتاب‌های صوتی تاریخ فلسفه‌ی غرب به‌هیچ عنوان نمی‌توان از این کتاب چشم پوشید.


دانلود کتاب‌های پرطرفدار تاریخ فلسفه‌ی غرب

اگر از کسی‌که چند سال است که کتاب‌های فلسفی می‌خواند درباره‌ی تاریخ فلسفه بپرسید؛ قطعاً کتاب تاریخ فلسفه‌ی غرب را به شما معرفی می‌کند. رجینالد جان هالینگ‌دیل در این کتاب از تاریخ فلسفه یونان شروع می‌کند تا به تاریخ فلسفه‌ی سده‌های میانی برسد. این نویسنده و روزنامه‌نگار تلاش خود را به‌کار می‌گیرد تا موضوعات مختلف را از نگاه فیلسوفان دهه‌های متفاوت، باز و بررسی کند. دانلود کتاب صوتی تاریخ فلسفه‌ی غرب را حتماً در برنامه‌ی خود قرار دهید. 

دلیل پرطرفداربودن کتاب فلسفه در چند دقیقه از نام این کتاب مشخص است. تلاش مارکوس ویکس این است که 200 نکته‌ی مهم و کلیدی فلسفه را از زمان افلاطون تا عصر معاصر با شیواترین زبان بیان کند. مدت زمان کوتاه صوت این کتاب، خوانندگان را مجاب به خرید کتاب صوتی تاریخ فلسفه‌ی غرب می‌کند. 


دسته‌ی تاریخ فلسفه غرب

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما