0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های داستان و رمان جنایی فارسی

خرید و دانلود بهترین کتاب‌های جنایی و پلیسی فارسی


کتاب‌هایی ژانر جنایی و پلیسی فارسی با تکیه بر حس غریزی انسان در یافتن پاسخ معما شکل گرفته‌اند. این کتاب‌ها که معمولا با یک جنایت آغاز می‌شوند، خواننده را درگیر ماجرای پر کشش و سراسر تعلیقی می‌کنند که در مسیر آن معمای جنایتی هولناک توسط یک کاراگاه یا فردی باهوش حل می‌شود. این کتاب‌ها که در دسته‌بندی داستان و رمان فارسی قرار دارند، شامل محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین آثار ادبیات جنایی کلاسیک ایرانی، و آثار مدرن این ژانر پرطرفدار است.

فیدیبو همواره با انتشار به‌روزترین کتاب‌های جنایی و پلیسی فارسی، طیف وسیعی از این مجموعه آثار را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. همچنین علاوه بر کتاب‌های جنایی و پلیسی چاپی، نسخه‌های صوتی این کتاب‌ها را نیز در اختیار کاربران خود قرار داده تا این امکان را برای مخاطبانی که به شنیدن کتاب علاقه‌مندند فراهم کند.

جذابیت این آثار در داستان‌سرایی جذاب، شخصیت پردازی قوی، و خلق معماها و گره‌های داستانی پیچیده‌ای است که خواننده را تا آخرین صفحه درگیر خود می‌کنند. علاوه بر این، تصویرسازی‌های هنرمندانه و خلاقانه نیز در جذابیت این آثار نقش مهمی ایفا می‌کنند.


معرفی کتاب‌های پرفروش جنایی و پلیسی فارسی


خوانندگان و علاقمندان کتاب‌های جنایی و پلیسی فارسی می‌توانند در این صفحه محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های این دسته را انتخاب کرده و خریداری کنند. به عنوان پرفروش‌ترین کتاب‌های دسته‌بندی جنایی و پلیسی فارسی می‌توان به کتاب اسپرسپو از هما پوراصفهانی که اثری سه جلدی است اشاره کرد. کتاب بی‌تابوت لاله زارع که به همت انتشارات ققنوس منتشر شده، یکی دیگر از کتاب‌های این ژانر است. لاله زارع نویسنده پرطرفدار این ژانر در ایران است. کتاب جمجمه‌‌های جوان نیز به قلم همین نویسنده و با همین انتشارات در فیدیبو منتشر می‌شود. کتاب پنجاه و سه نفر بزرگ علوی یکی دیگر از آثار این مجموعه است که چند داستان کوتاه پلیسی است و نام کتاب اشاره‌ای است به ماجرای پنجاه و سه نفر در زمان پیش از انقلاب.

خوانش کتاب‌های معمایی و جنایی خواننده را به جهان پر رمز و راز معما می‌برد. دنیایی پر از تعلیق و ماجراجویی که عموما با رمز و راز یک جنایت هولناک درهم تنیده و با باز شدن هر گره، خواننده بیش از پیش برای ادامه داستان مشتاق می‌شود.

برای خرید و دانلود کتاب‌های این ژانر می‌توانید از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن فیدیبو اقدام کنید. برای دانلود کتاب، کافی است که کتاب مورد نظر خود را خریداری کرده و سپس آن را دانلود کنید.


دسته‌ی جنایی و پلیسی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما