0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های موفقیت و انگیزشی

ایجاد انگیزه و تلاش برای رسیدن به بهترین نسخه از خود کاری است که کتاب‌های موفقیت و انگیزشی به‌خوبی از عهده‌ی آن برمی‌آیند. این روزها انگیزه در زندگی حرف اول را می‌زند. بدون داشتن انگیزه نمی‌خواهید هیچ کاری انجام بدهید و زندگی ریتم یک‌نواخت و کسل‌باری به خود می‌گیرد. به همین علت افراد موفق با روایت زندگی خود و تلاشی که برای بیرون‌آمدن از وضعیت خسته‌کننده‌شان کرده‌اند، به خلق آثاری روحیه‌بخش در حوزه‌ی روانشناسی دست زده‌اند. مطالعه‌ی کتاب‌های موفقیت و انگیزشی می‌تواند طرز تفکر شما را تغییر دهد، افکار مثبت و انگیزه‌بخشی را به شما تزریق کند و راهی برای خروج از شرایط نابه‌سامان‌تان نشان دهد.

در فیدیبو، موضوع موفقیت و انگیزشی که خود زیرشاخه‌ی موضوع کلی‌تر و گسترده‌تری به‌نام روانشناسی است، کتاب‌های بسیاری موجودند. بهتر است کتاب‌هایی را در این زمینه مطالعه کنید که با دغدغه‌ی شما مرتبط‌تر هستند، آگاهی را افزایش می‌دهند، باعث می‌شوند از منطقه‌ی امن خود بیرون بیایید و به بالابردن عزت نفس و احساس ارزشمند بودن‌تان کمک می‌کنند.


معرفی کتاب‌های پرفروش موفقیت و انگیزشی

کتاب‌های زیادی در زمینه‌ی موفقیت نوشته شده‌اند که هر کدام به اصلاح و تغییر یکی از عادات غیرموثر می‌پردازند. بهترین کتاب‌های موفقیت و انگیزشی آن‌هایی هستند که بتوانند شوق و انگیزه برای اصلاح و تغییر را در وجود مخاطب برانگیزند و قدم‌به‌قدم همراه خواننده‌ باشند. حال بیایید سری بزنیم به انواع کاربردی‌ترین کتاب موفقیت و انگیزشی که دست‌های شما را تا قدم آخر رها نمی‌کنند:


1.     عادت‌های اتمی / جیمز کلیر

عادت‌های اتمی یک کتاب موفقیت و انگیزشی معروف است که با روایتی از زندگی شخصی نویسنده شروع می‌شود. به همین علت به‌راحتی مخاطب را با خود همراه می‌کند و به مسیری پیش می‌برد که پرکشش و جذاب است. این کتاب به شما نشان می‌دهد چه عادت‌هایی دارید، کدام عادت‌ها خوب و کدام بد به حساب می‌آیند و حالا چطور خوب‌ها را تقویت کنید و بدها را کنار بگذارید. 


2.     زندگی خود را دوباره بیافرینید / جفری ای. یانگ

شما در طول زندگی خود درگیر تله‌هایی هستید که خودتان ایجاد کرده‌اید یا دیگران و محیط برای‌تان به وجود آورده‌اند. کتاب «زندگی خود را دوباره بیافرینید» تله‌هایی را نشانه می‌گیرد که با آن‌ها مواجهید و روی افکار، احساسات و رفتارتان تاثیر گذاشته‌اند. این کتاب با شناسایی این تله‌ها به زبان ساده و سپس ارائه‌ی راه‌حل‌هایی مناسب به شما کمک می‌کند زندگی خود را دوباره بیافرینید.


3.     7 عادت مردمان موثر / استفان کاوی

استفان کاوی در این کتاب دست روی نقاط ضعفی می‌گذارد که احتمالاً تابه‌حال به آن‌ها دقت نکرده‌اید. سپس به شما نشان می‌دهد چگونه این ضعف‌ها را که شاید در شخصیت‌تان نهادینه شده باشند، کنار بگذارید. او به لایه‌های درونی شما نفوذ می‌کند و شما را با خودتان آشنا خواهد کرد. در نهایت به شما نشان می‌دهد چطور شخصیت کنونی‌تان را بپذیرید و چطور برای بیشتر موثرتربودن خود تلاش کنید.


4.     کار عمیق / کال نیوپورت

یک ذهن متمرکز برای انجام کارها مهم‌ترین چیزی است که شما به آن نیاز داریم تا بازدهی خود را بالا ببرید؛ به‌خصوص در دنیای امروز که هر چیزی حواس ما را پرت می‌کند. کار عمیق، یک کتاب موفقیت و انگیزشی جدید و یکی از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز اینجاست تا گام‌به‌گام شما را به سمت عمیق‌شدن، تمرکز و دقت در کارها هدایت کند.


دانلود کتاب‌های پرطرفدار موفقیت و انگیزشی

خرید کتاب موفقیت و انگیزشی می‌تواند اولین قدم برای شروع مسیر خودشناسی، ورود به لایه‌های درونی خود و شناخت ویژگی‌هایی باشد که زیاد آن‌ها را نمی‌شناسید. اما چه کتاب‌هایی بخرید؟ فیدیبو به‌عنوان گنجینه‌ای از کتاب‌های معروف حوزه‌ی روان‌شناسی اینجاست تا در این زمینه راهنمای ما باشد. این اپلیکیشن لیستی از پرطرفدارترین‌های روان‌شناسی را در اختیارتان قرار داده که می‌توانید از میان آن‌ها به دانلود کتاب موفقیت و انگیزشی مورد علاقه‌تان بپردازید. به‌طور مثال؛

-       تمرین نیروی حال / اکهارت تول

-       چهار اثر / فلورانس اسکاول شین

-       قدرت ذهن ناخودآگاه شما / جوزف مورفی

-       تفکر نامطمئن / آنی دوک

-       در باب شکست / آلن دوباتن


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما