دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار

کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار
چگونه هرکسی را در ۳ ثانیه یا حتی کمتر بشناسیم

نسخه الکترونیک کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نقد و بررسی کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار

ارتباطات غیرکلامی بخش قابل توجهی از روابط اجتماعی را تشکیل می‌دهد و زبان بدن تنها بخشی از این نوع ارتباط به شمار می‌آید. در هنگام برقراری ارتباط با افراد، عناصر گوناگونی همزمان با هم درگیر می‌شوند و هماهنگ کردن این عناصر کاری سخت و پیچیده به شمار می‌آید این پیچیدگی به دلیل تسلط ذهن ناخودآگاه انسان بر حرکات بدن است. کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب و کار‌ به قلم  کوین هوگار  ارتباطات غیرکلامی را مورد تحلیل و بررسی قرار داده است و اطلاعات جالب و خواندنی زیادی را در مورد این دانش و بهبود روابط اجتماعی به وسیله زبان بدن در اختیار مخاطب قرار می‌دهد.  

‌درباره‌ی کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌ وکار اثر کوین هوگان

کتاب معجزه زبان بدن برای اولین بار در سال 2008 منتشر شد. مطالب ارائه شده در این کتاب تلفیقی از تحقیقات و داده‌کاوی‌های معتبر دانشگاهی، کاربردهای عملی و بیش از 20 سال تدریس و تجربه در حوزه زبان بدن است. برقراری ارتباط موثر یکی از توانایی‌های مهم میان انسان‌هاست. نحوه‌ی گفتگو و شیوایی کلام تنها چیزی نیست که در برقراری ارتباط اهمیت دارد، ارتباط چشمی موثر و زبان بدن هماهنگ با کلام می‌تواند تاثیر شگفت انگیزی در ارتباطات اجتماعی بگذارد.

زبان بدن کلید موفقیت در ارتباطات است. این کتاب حقایقی ناگفته از باهوش‌ترین افراد روی کره زمین در زمینه‌های ارتباط غیرکلامی، انسان‌شناسی اجتماعی و علم اعصاب  را بیان می‌کند .علاوه برآن نگرش خواننده را نسبت به نوع رفتار افراد تغییر می‌دهد و از تاثیر غیرقابل انکار فرهنگ در روابط و شکل گیری زبان بدن و تعامل با افراد می‌گوید. کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب و کار به شما می‌آموزد تا  چگونه از چیزهایی که در اطراف می‌شنود و یا اطلاعاتی که از منابع گوناگون دریافت می‌کند، را استخراج کنید و حقیقت و درستی آنها را بیازمایید. همچنین اصول اولیه زبان بدن و قدرت آن، طرز فکر، شرایط محیطی، فاصله‌های شخصی، موقعیت‌های اجتماعی شخص و نحوه‌ی استفاده از زمان در ارتباط غیرکلامی را نیز فرا خواهید گرفت.

مروری بر فصل‌های کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌ وکار

فصل اول: معجزه‌ی زبان بدن

فصل دوم: قدرت زبان بدن

فصل سوم: عناصر زبان بدن

فصل چهارم: محیط و شرایط محیطی

فصل پنجم: پراگزمیکس یا فاصله شخصی

فصل ششم: زبان بدنتان در مورد شما چه می‌گوید؟

فصل هفتم: تعاملات شخصی

فصل هشتم: تاثیر زبان بدن در کسب وکار

فصل نهم: زبان بدن مردان و زنان

فصل دهم: زبان بدن در تربیت فرزندان

فصل یازدهم: استفاده از زبان بدن در دنیای واقعی

فصل دوازدهم: زبان بدن و فرهنگ‌های دیگر

فصل سیزدهم: کاربردهای عملی

‌درباره‌ی کوین هوگان نویسنده‌ی کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب ‌وکار

کوین هوگان نویسنده سرشناس آمریکایی است. که تاکنون آثار گوناگونی  در حوزه‌های هوش هیجانی، زبان بدن، ارتباطات فردی و اجتماعی به تحریر درآورده است. شناخته شده‌ترین اثر او در عرصه بین‌الملل، کتاب «متقاعدسازی» است. او در یک دهه گذشته به طور تخصصی به تدریس زبان بدن به نهادهای معتبری نظیر نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال، بی‌بی‌سی و... پرداخته است. هوگان تاکنون 24 کتاب منتشر کرده است. از کتاب‌های ترجمه شده‌ی او در ایران می‌توان به کتاب‌های «جادوی نفوذ در دیگران» و « معجزه زبان بدن در زندگی وکسب ‌وکار» اشاره کرد.

ترجمه‌ی کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار به فارسی

انتشارات نخبه سازان کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار را با ترجمه‌ی کاوش حسین‌تبار و مجید فیاض‌فر عرضه کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرارداده است.

چرا باید کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار را خواند؟

کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار در دسته‌ی کتاب‌های بهبود روابط فردی و اجتماعی قرار دارد. برای تمام گروه‌های سنی مناسب است. تعداد صفحات نسخه‌ی چاپی کتاب 278 صفحه است که با مطالعه‌ی روزانه 20 دقیقه می‌توانید این کتاب را در 13 روز بخوانید. کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار جزو کتاب‌های حجیم و بلند با موضوع بهبود روابط فردی و اجتماعی است. این کتاب برای افرادی که وقت بیشتری برای مطالعه دارند و می‌خواهند در زمینه‌ی  بهبود روابط فردی و اجتماعی زمان بیشتری را به مطالعه اختصاص دهند انتخاب مناسبی است.

‌در بخشی از کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار می‌خوانیم

بحث تفاوت‌های جنسیتی جدا از عنوان، هميشه موضوع سرگرم کننده و جالبی بوده است. در ارتباط غیر کلامی، مردان با زنان بسیار متفاوت‌اند. حقیقت آن است که تفاوت‌های زیادی بین مردان و زنان در تمام زمینه‌ها از جمله زبان بدن و رفتارهای غیرکلامی وجود دارد. زبان بدن موضوعی است که به راحتی تفاوت‌های مشخصی در آن دیده می‌شود و به طور فعال و پویا راجع به این تفاوت‌ها پژوهش‌هایی صورت می‌گیرد.

همان‌طور که ما وارد دنیای زبان بدن و جنسیت می‌شویم لطفا به خاطر داشته باشید که تفاوت‌های جنسیتی واقعی‌اند و هدف مشخصی را درزندگی بشری دنبال می‌کنند. این بدان معنا نیست که این تفاوت‌ها به خودی خود، خواه مختص مردان باشد و خواه مختص زنان، خوب يا بد هستند، بلکه باید دانست که وجود دارند و درمورد ارزش نسبی یا ارزش کلی آن‌ها نمی‌توان قضاوت کرد.

تفاوت‌های بین مردان و زنان

تفاوت‌هایی بین مردان و زنان در رفتارها و هدفی که از این رفتارها دارند وجود دارد. این رفتارها ترکیبی از خصوصیات ار پیش برنامه‌ریزی‌شده و رفتارهایی است که اشخاص دریک فرهنگ از طریق تعامل‌های معمولی و یا بسیار پیچیده یاد می‌گیرند. خصوصیات از قبل برنامه ریزی‌شده و ذاتی؛ آن‌هایی هستند که به منظور بقای فرد در او نهادینه شده‌اند که در مردان مواردی از قبیل تأمین حفاظت. دفاع از قلمرو و به حداکثر رساندن ژن‌ها و درزنان مواردی از قبیل یافتن شریک زندگی دلخواه، پرورش و تریبت فرزندان و سازمان بخشیدن به محیط اجتماعی است.

از طرفی دیگر خصوصیات فراگرفته شده از طریق فرهنگ، آن‌هایی هستند که در پاسخ به تاثیرات محیطی و اجتماعی شکل گرفته‌اند و از فرهنگی به فرهنگ دیگر یا حتی از نسلی به نسل دیگر متفاوت‌اند. اين‌گونه خصوصیات در مردان مربوط به مردانگی، موقعیت اجتماعی و موفقیت و در زنان مربوط به روابط عاطفی، ارتباطات و جنبه‌های فردی در زندگی می‌شود.

آن‌چه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب ‌وکار اثر کوین هوگان بود. خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکان‌پذیر است. برای مطالعه‌ی دیگر کتاب‌ها در زمینه‌ی بهبود روابط فردی و اجتماعی می‌توانید به قسمت دسته‌بندی کتاب‌ها مراجعه و کتاب‌های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

 

مشخصات کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار

نظرات کاربران درباره کتاب معجزه زبان بدن در زندگی و کسب‌وکار

ایرانسل آخرش این طرح ۲۰ روزه ات تموم میشه یه کتاب بدرد بخورهم هدیه ندادی اه.نامیرا و دختر شینا رو هدیه بده حداقل که قبلیارو بشوره ببره?
در ۳ سال پیش توسط نارسیس ک ( | )
خدا خیرتون بده .کتاب رایگان نذارید بهتره کلا...
در ۳ سال پیش توسط 939...123 ( | )
من خوندمش جالب و قابل استفاده نیست
در ۶ سال پیش توسط مهدیه انصاری ( | )
ولی از ایرانسل توقع داشتم همه کتابهای درجه یک را رایگان کند
در ۳ سال پیش توسط جعفر ذهنی ( | )
سلام اگه کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون رو بزارید لطف بزرگی کردید به اهل ادب
در ۳ سال پیش توسط 116...27n ( | )
  • ۱
  • ۲
  • ۳
  • ۴
  • ۵
  • ..
  • ۱۹
  • ۲۰
  • بعدی ›
  • آخرین ››