0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی توسعه فردی

کتاب‌های صوتی توسعه فردی، از آن دسته کتاب‌هایی هستند که می‌توانید در هر زمان ‌و مکانی به آن‌ها گوش دهید و بیش‌از پیش با خود ناشناخته و توانایی‌های پنهانتان آشنا شوید. بهترین توصیف را درباره توسعه فردی کارل گوستاویونگ می‌گوید. او معتقد است تا زمانی که ناخودآگاه خود را آگاه نکنید، نمی‌توانید کنترل زندگی خود را به دست بگیرید و این زندگی است که مسیر حرکت شما را مشخص می‌کند و شما به آن سرنوشت می‌گویید. 

تغییرات مثبت در زندگی به وجود نمی‌آید، مگر آن که به توسعه فردی خود اهمیت دهید. اگر خود واقعیتان را دریابید و به رشد و ارتقا آن بپردازید، قطعا شاهد بروز تغییرات مثبت و پایداری در زندگیتان می‌شوید که نگاه سطحی شما به این دنیا را تبدیل به نگاهی عمیق و جهانبینانه می‌کند. کمترین دستاوردی که پس‌از توسعه فردی برای شما حاصل می‌شود؛ درک توانایی هایتان است. پس‌از آن متوجه پتانسیل خود می‌شوید و جریان زندگیتان را به سمت آرزوهایتان تغییر می‌دهید.

از آن‌جایی که توسعه فردی اهمیت بسیار زیادی دارد، سایت فیدیبو یکی از دسته‌بندی‌های خود را به آن اختصاص داده است و بهترین کتاب‌های صوتی توسعه فردی را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. با مطالعه کتاب‌های این دسته‌بندی قطعا می‌توانید پا به سفری بگذارید که مقصد آن شناختن خودتان و ظرفیت‌هایتان است. نکته حائز اهمیت نیز این است که برای استفاده از مطالب این کتاب‌ها نیازی به‌دست‌گرفتن هیچ کتابی ندارید و با سپردن گوش جان، می‌توانید به عمق مطالب گفته شده در این کتاب‌ها دست پیدا کنید.


معرفی کتاب‌های پرفروش صوتی توسعه فردی 

توسعه فردی از آن جهت اهمیت پیدا کرده است که می‌تواند به شما کمک کند تا توانایی‌های خودتان را بشناسید و به سمت آمال و آرزوهایتان حرکت کنید. موفقیت یک هدف نیست، بلکه مسیری است که برای رسیدن به آن هدف طی می‌کنید. دستیابی به موفقیت راه‌و‌روش‌های خاص خودش را دارد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. دارن هاردی در کتاب «اثر مرکب» به شما می‌گوید برای ایجاد تغییرات بزرگ در زندگیتان باید از تغییرات کوچک شروع کنید و آن را برای مدت طولانی انجام دهید تا به یک عادت تبدیل شود. این کتاب به ترجمه خانم فرخنده بافنده و با صدای خانم شهره روحی و آقایان کامبیز خلیلی و هوتن شاطری پور در فیدیبو موجود است.

نگاه به موقعیت‌هایی که پیش رو دارید، باید از زاویه‌ای مناسب باشد تا بتواند منجر به تصمیمی درست شود. خطاهای انسانی عواملی هستند که در طول شبانه‌روز بارها و بارها آن‌ها را تکرار می‌کنید و بی‌توجهی به آن‌ها موجب دورشدن شما از مقصود نهایی می‌شود. رولف دوبلی در کتاب «هنر شفاف اندیشیدن» به ما می‌گوید که چگونه ذهنی با چارچوب‌بندی و شفافیت داشته باشید تا در نهایت زندگی شادی را برای خود بسازید. 


دانلود کتاب پرطرفدار صوتی توسعه فردی 

یکی از پر طرفدارترین کتاب‌های توسعه فردی در سراسر دنیا، کتاب صوتی «هنر ظریف بیخیالی» نوشته مارک منسون است. نویسنده این کتاب با لحنی دوستانه و صمیمی به شما می‌گوید که برای رسیدن به آرامش و سعادت نباید به این مسئله فکر کنید که همه چیز به خودتان بستگی دارد و برای رسیدن به آن چیزی که مد نظر دارید، باید خود را تحت فشار بگذارید.

این کتاب به شما می‌آموزد که فشارهای روانی را که خودتان و دیگران به شما وارد کرده‌اند را کنار بزنید و هنر ظریف بیخیالی را به بهترین شکل بیاموزید. نشر مسیر سبز ترجمه کتاب را به بهترین نحو انجام داده است و لیا عرفانی نیز به نحوی خوانش این کتاب را انجام داده که با شنیدن آن، تمام مطالبش را به حافظه پسین خود می‌سپارید. 

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما