0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی ازدواج، خانواده و زناشویی

کتاب‌های صوتی ازدواج، خانواده و زناشویی از آن دسته کتاب‌هایی است که هر دختر و پسری پیش از آن که تصمیم به ازدواج بگیرند و هر زن‌ و ‌شوهری پس از آن که تشکیل خانواده دادند باید به آن گوش فرا دهند. خانواده بنیانی است که در آن رشد کرده‌اید و فرزندان شما نیز در آن رشد می‌کنند و تمام خصایص و عادت‌های اخلاقی را از درون خانه و خانواده به ارث می‌برند. پس باید شناخت لازم را از طرف مقابل به دست بیاورید تا بتوانید یک ازدواج موفق را برای خود رقم بزنید. 

ازدواج موفق زمانی اتفاق می‌افتد که زوج و زوجه هر دو به شناخت و بلوغ فکری رسیده باشند. شناخت به دست نمی‌آید؛ مگر با کسب تجربه و به درک‌ متقابل رسیدن. برای آن که بتوانید دیگری را درک کنید، باید ابتدا به خودشناسی برسید و بدانید هدفتان از تشکیل یک زندگی زناشویی چیست. تا زمانی‌که خودتان را نشناسید، نمی‌توانید طرف مقابل را درک کنید و متوجه نیازهای او شوید. برای داشتن زندگی زناشویی موفق از تجربه دیگران استفاده کنید که بهترین راه نیز مطالعه کتاب‌هایی است که پیرامون ازدواج، تشکیل خانواده و روابط زناشویی نوشته شده است. 

همان‌طور که مستحضر هستید؛ تشکیل خانواده و زندگی زناشویی در جامعه ایرانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، فیدیبو نیز تصمیم گرفته است تا یکی از دسته‌بندی کتاب‌های صوتی خودش را به این عنوان اختصاص دهد. از آن‌جایی که کتاب‌های این دسته‌بندی به صورت فایل صوتی هستند، پس گوش‌دادن به آن‌ها بسیار راحت است و می‌توانید بدون توجه به ترافیک و مشغله‌های روزمره یا روشنایی روز و تاریکی شب، به مطالبی که در کتاب‌های صوتی ازدواج، خانواده و زناشویی گفته شده است، گوش دهید تا رفته رفته متوجه شوید یک ازدواج موفق چگونه اتفاق می‌افتد و چگونه دوام پیدا می‌کند. 


معرفی کتاب‌های پرفروش صوتی ازدواج، خانواده و زناشویی 

اختلاف‌های کوچک بین زن ‌و شوهر چاشنی زندگی مشترک است که می‌توان گفت اکثر خانواده‌ها مزه آن را چشیده‌اند. آن چیزی که در پس این قضیه وجود دارد این است که در برخورد با این اختلافات رفتار منطقی از خود نشان دهیم و طرف مقابل را نیز درک کنیم. پذیرفتن اشتباهات و تلاش برای برطرف کردن مشکلات مهم‌ترین اقدامی است که چه زن و چه شوهر باید به آن بپردازند. 

کتاب صوتی «50 باید و نباید زندگی زناشویی» به قلم و خوانش دکتر فرهنگ هلاکویی، طی 50 نکته به شما می‌گوید که چگونه به زندگی مشترکتان دوام و استحکام ببخشید. شنیدن محتوای این کتاب به همه افرادی که در شرف ازدواج هستند و افرادی که ازدواج کرده‌اند و می‌خواهند آینده خود را در زندگی مشترکشان به بهترین نحو رقم بزنند، توصیه شده است. 


دانلود کتاب‌های پرطرفدار صوتی ازدواج، خانواده و زناشویی 

عشق واژه‌ای است که شروع‌کننده اتفاقات و ماجراهای بسیاری است. هیچ‌ شخصی تا کنون مرز بین دوست داشتن و عشق را کشف نکرده است و همین عامل باعث شده تا ماهیت آن همیشه در هاله‌ای از ابهام باشد. آیا عشق ورزیدن، یک نیاز است؟ اریک فروم در کتابی تحت عنوان «هنر عشق ورزیدن» از عشق برای شما صحبت کرده است و چگونگی و چرایی عشق را با جادوی قلم ترکیب کرده است و این اثر فوق‌العاده را به وجود آورده است. برای آن که ازدواج و زندگی توام با عشق داشته باشید، باید هنر عشق ورزیدن را بیاموزید. برای استفاده از مطالب شگفت‌انگیز این کتاب، کافی است به سایت و اپلیکیشن فیدیبو مراجعه کنید.  


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما