0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی جامعه‌شناسی

بهترین کتاب‌های صوتی جامعه شناسی

امروزه دانستن علوم اجتماعی برای تمامی افراد یک جامعه ضروری است زیرا همه ما نقش و مسئولیتی در قبال یکدیگر داریم. علم جامعه‌شناسی به معنای مطالعه قوانینی است که مردم را به عنوان اعضا و نهاد‌های اجتماعی معرفی می‌کند و طیف وسیعی از مفاهیم را شامل می‌شود. به همین خاطر شناخت کتاب‌های صوتی جامعه شناسی می‌تواند در درک چنین موضوعاتی کمک بسیاری به ما کند. در ادامه شما را بهترین کتاب‌های صوتی جامعه شناسی آشنا می‌سازیم.


خرید و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی جامعه شناسی

اگر در ابتدای راه هستید و نمی‌دانید از کجا باید شروع کنید، ما به شما جامعه شناسی به زبان ساده را پیشنهاد می‌کنیم. نویسنده این اثر، صادق زیبا کلام است که به عنوان استاد دانشکده حقوق و علوم سیاسی تجربیات منحصر به فردی در اختیار شنونده قرار می‌دهد. با توجه به عمق و مضمون مفهومی زیبا کلام در این اثر، کتاب جامعه شناسی به زبان ساده، حجم کمی دارد و با بیانی ساده به تعریف علوم اجتماعی می‌پردازد.

کتاب صوتی ما چگونه ما شدیم یکی دیگر از آثار صادق زیبا کلام به گویندگی سعید شجاعی است که در آن به دلایل عقب افتادگی ایران طی دهه‌های گذشته می‌پردازد. در نوشته زیبا کلام به خوبی برخی مسائل سیاسی و اجتماعی ریشه‌یابی شده است و در 3 جلد عرضه می‌گردد. جهت دانلود بهترین کتاب‌های صوتی جامعه شناسی  به وب‌سایت اینترنتی فیدیبو مراجعه فرمائید.

کتاب صوتی جامعه شناسی آنتونی گیدنز با همکاری کارن برد سال و ترجمه حسن چاووشیان از دیگر آثار علوم سیاسی و اجتماعی است که با تجدید نظر کامل و روزآمد شده تهیه و در اختیار شنوندگان قرار می‌گیرد. شاید برایتان جالب باشد باشد بدانید که این قطعه یکی از منابع کنکور دوره کارشناسی ارشد در رشته‌های علوم اجتماعی است و اعتبار بسیاری میان استادان جامعه شناسی دانشگاه تهران دارد.


معرفی کتاب‌های پرفروش صوتی جامعه شناسی

یکی از خاص‌ترین کتاب‌های صوتی جامعه شناسی که به هر فردی توصیه می‌شود،  اثر محبوب جامعه شناسی از جی‌گبلر است.  در این کتاب به خوبی تغییر و تحولات دائم جامعه نشان داده می‌شود. نام کامل کتاب Sociology for Dummeis  به معنای جامعه شناسی برای خنگ‌ها می‌باشد.

درباره فوتبال علیه دشمن، نوشته‌ی سایمون کوپر یکی از کتاب‌های صوتی پرطرفدار و تاثیر گذار جامعه شناسی است. خواندن کتاب صوتی سایمون کوپر را به علاقه‌مندان به فوتبال و علوم اجتماعی پیشنهاد می‌کنیم. راوی این اثر شنیدنی عادل فردوسی پور است که در کارنامه کاری خود، درخشش و تجربه بسیاری دارد.


کتابهای پرفروش صوتی جامعه‌شناسی


دانلود کتاب‌های رایگان جامعه شناسی

کتاب صوتی بی‌نظیری همچون درس گفتار ناسیونالیسم به نویسندگی و گویندگی مصطفی ملکیان از کتاب‌هایی است که به صورت کاملا رایگان می‌توانیداز سایت فیدیبو تهیه فرمائید. در این اثر به مفاهیم ناسیونالیستی از جمله میهن دوستی و وطن پرستی، مغالطه‌‌ی منطقی آرزواندیشی و شوونیسم پرداخته می‌شود که با خواندن آن درک تازه‌ای از جامعه‌شناسی و امور اجتماعی انسان‌ها به دست خواهید آورد.فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما