0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی ارتباطات و رسانه

کتاب‌های صوتی ارتباطات و رسانه در زیرمجموعه علوم اجتماعی قرار می‌گیرند و به انتقال پیام از طریق رسانه‌ها می‌پردازند. پایه ارتباطات و رسانه متشکل از داده، اطلاعات و عقل است. قدرت رسانه‌ها، اطلاع‌رسانی به انتشار، به‌وجود‌آوردن قدرت ترجیح و انتخاب در جامعه است. رسانه هر وسیله‌ای است که برای ارتباط به انتقال فرهنگ‌ها و افکار می‌پردازد. این وسیله‌ها شامل روزنامه‌ها، مجلات، رادیو، تلویزیون و ... می‌شوند.

ارتباط و انتقال پیام از طریق رسانه‌ها به اشکال مختلف در رسانه‌های مختلف ارتباطی صورت می‌گیرد. رسانه تبلیغاتی، رسانه دیجیتالی، رسانه جمعی، رسانه اجتماعی، رسانه نوشتاری و چندرسانه‌ای از انواع رسانه‌ها هستند. به نظر شما کتاب‌های صوتی شامل کدام نوع از رسانه می‌شود؟ درست است با کمک چندرسانه‌ای می‌توان با همکاری رسانه‌ها شکلی دیگر از محتوای اطلاعاتی و پردازش شده را ارائه داد و با مخاطب ارتباط برقرار کرد. 

افرادی که می‌خواهند به صورت تخصصی وارد این رشته شوند باید علاقه‌مند به این حوزه باشند، علاقه در این رشته کمک می‌کند کارهای عملی آن را با اشتیاق انجام دهند و در اجرا آن‌ها موفق شوند. دقت، تیزبینی و کنجکاوی از ویژگی‌هایی است که این افراد باید داشته باشند. همچنین داشتن روابط عمومی بالا، صبر و حوصله، ذوق و قریحه در نویسندگی، قدرت تفکر سریع، تصمیم‌گیری در مواقع بحرانی و ... از دیگر ویژگی‌های علاقه‌مندان به این حوزه است.

کتاب‌های صوتی ارتباطات و رسانه با آموزش فن بیان به افراد کمک می‌کنند تا انتقال پیام را با ارتباطی موثر ارائه دهند. مطالعه این کتاب‌ها با تقویت شیوه گفتار و فن بیان به افزایش اعتمادبه‌نفس و شخصیت قدرتمند افراد منجر می‌شود و در نتیجه به پیشرفت و دیده شدن در جوامع بزرگ و کوچک می‌انجامد. فیدیبو کتاب‌های متنی در این حوزه را برای علاقه‌مندان به کتاب‌های صوتی تبدیل کرده است تا از شنیدن کتاب‌های ارتباطات و رسانه بهره‌مند شوید. برای انتخابی آسان در ادامه به معرفی پرفروش‌ترین‌ها و پرطرف‌دارترین‌های این حوزه می‌پردازیم.


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش ارتباطات و رسانه

بهترین کتاب معروف در زمینه ارتباطات و رسانه به نام فن بیان مقدماتی از اعظم حبیبی است. مطالعه این کتاب کمک می‌کند تا ارتباطی موثر را تجربه کنید. طرز بیان و گفتار نخستین روش اظهار و ابراز وجود در جامعه‌های بزرگ و کوچک، حقیقی و مجازی است. شیوه گفتار می‌تواند تصویری همراه با اعتمادبه‌نفس، قدرتمند، با ثبات و قابل اتکا از شخصیت شما ارائه دهد یا حس ناخوشایندی از ضعف، ناپختگی و عدم اعتمادبه‌نفس را انتقال دهد.

از آن‌جایی‌که برقراری ارتباط کلامی و سخن گفتن از مهم‌ترین ارکان ایجاد توسعه و پیشبرد اهداف به‌شمار می‌رود باید خود را به ابزاری مجهز کنید که شما را در رسیدن به اهداف‌تان یاری کند. این کتاب معروف، مهارت فن بیان را به خوبی و با کمک تمرین‌ها و با همراهی گام‌به‌گام مدرس آموزش می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم شنیدن این کتاب از سایت فیدیبو را از دست ندهید.


کتاب‌های صوتی پرطرفدار ارتباطات و رسانه

کتاب پرطرف‌دار صوتی مبانی فن بیان اثری از امیر احمدی است. این کتاب، جامع، مختصر و مفید، درباره مهارت‌های سخنرانی به منظور انتقال هدف یا پیام خود به مخاطب است. برای کسب این مهارت باید به ابزارهایی مانند ساختار در سخنرانی، محتوا مناسب، مدیریت ترس، بیان و لحن مناسب، صدا مناسب و مخاطب‌شناسی مسلح باشید. مبانی فن بیان از کاربردی‌ترین کتاب‌ها در حوزه ارتباطات و رسانه است که به آموزش تکنیک‌های سخنرانی و فن بیان می‌پردازد.

کتاب پرکاربرد میلیاردرهای اتفاقی گزارشی براساس چندین مصاحبه، صدها منبع و هزاران صفحه اسناد است. تجسم یک صحنه براساس خاطره‌ها در چند منبع مانند شاهدان عینی و منابع ثانوی به ایجاد ناسازگاری منجر می‌شود. این کتاب براساس تطبیق نسخه‌ها با ضبط‌های مستند بر مبنای اطلاعات کشف شده از اسناد و مصاحبه‌ها بازسازی شده است. 

دسته‌ی ارتباطات و رسانه

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما