0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های ازدواج، خانواده و زناشویی

به ‌نظر شما بدون شناخت کافی و موثر از ازدواج، خانواده و زناشویی می‌توان تشکیل خانواده داد؟ ازدواج یکی از تصمیم‌های حیاتی زندگی هر فردی است. راستش را بخواهید، ازدواجی که آگاهانه و با شناخت کافی صورت بگیرد، در نهایت به زندگی سالم‌تر و فرزندانی شادتر منجر می‌شود. خیلی‌ها تصور می‌کنند داشتن علاقه برای سر گرفتن یک رابطه کافی به‌نظر می‌رسد، اما چنین دیدگاهی همیشه پایان خوشی نخواهد داشت.

به همین علت لازم است تا از راه‌های مختلف، اطلاعات خود را نسبت به تشکیل خانواده افزایش دهید‌.  برخی از این راه‌ها مانند مراجعه به مشاوره ممکن است برای همه امکان‌پذیر نباشد اما کتاب‌ها به دنیا آمده‌اند تا همیشه در دسترس باشند.  از آنجایی که کتاب‌ها قیمت کمتری دارند، انتخاب همیشگی و بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ای به حساب می‌آیند.

بخش روانشناسی فیدیبو با ارائه‌ی لیستی از انواع کاربردی‌ترین کتاب ازدواج، خانواده و زناشویی مسیر مهم و حائزاهمیتی را برای انتخاب درست شما ترسیم می‌‌کند. در صورتی که قصد تشکیل خانواده یا تربیت فرزندان‌تان را دارید یا می‌خواهید روابط بهتری با همسرتان داشته باشید، دانلود کتاب ازدواج، خانواده و زناشویی در فیدیبو و مطالعه‌ی آن‌ها چراغی خواهد بود در راهی که قرار است پا به آن بگذارید. 


معرفی کتاب‌های پرفروش ازدواج، خانواده و زناشویی

گاهی اوقات پیش می‌آید که رفتارهایی از زنان را می‌بینید که نمی‌دانید علت آن‌ها چیست و در مقابل آن‌ها چه رفتاری باید داشته باشید. در این مواقع بهتر است ابتدا به علت رفتار همسرتان پی ببرید و توجه و محبت خود را به او نشان دهید. پس‌از مدتی باب صحبت را با او باز کنید و از او علت رفتارش را بپرسید. این توصیه‌هایی است که باربارا دی‌آنجلیس در کتاب «رازهایی درباره‌ی زنان» به‌عنوان یک کتاب ازدواج، خانواده و زناشویی معروف به توضیح آن‌ها می‌پردازد. او در این کتاب به رازهایی می‌پردازد که هر مردی باید درباره همسرش بداند. 

اما اگر دغدغه‌ی اصلی‌تان به تربیت فرزندانتان ارتباط دارد، ادل فیبر و ایلین مزلیش در کتاب «کودک، خانواده، انسان» دست روی دغدغه‌ی شما گذاشته‌اند. هر پدر و مادری دوست دارد فرزندی تربیت کند که در جامعه شاد، مسئولیت‌پذیر باشد و بتواند به‌خوبی مشکلات خود را حل کند. این کتاب ازدواج، خانواده و زناشویی جدید به شما کمک خواهد کرد فرزندانی منطقی با توانایی بروز احساسات تربیت کنید. به همین علت، با دانلود کتاب ازدواج، خانواده و زناشویی مذکور بتوانید فرزندی پرورش دهید که به آن افتخار کنید.


معرفی کتاب‌های پرطرفدار ازدواج، خانواده و زناشویی

برای خرید کتاب ازدواج، خانواده و زناشویی که بتواند تاثیر عمیقی در زندگی‌تان بگذارد، می‌توان سری به کتاب‌های پرطرفدار زد. دکتر جفری ای. یانگ در کتاب «زندگی خود را دوباره بیافرینید» به‌سراغ دلایلی می‌رود که سبب نارضایتی از زندگی شده‌اند. شما چه به‌دنبال ازدواج باشید، چه تربیت فرزندان، به سراغ ایده‌آل‌ترین شرایط هستید. اما گاهی حتی در بهترین شرایط نیز نشانه‌هایی از نارضایتی و احساس ناخوشایندی وجود دارد. دکتر یانگ با شناسایی چنین موقعیت‌هایی به یاری شما می‌آید و در طول کتاب می‌کوشد احساس بهتری در شما به وجود بیاورد.

در کنار همه‌ی این موارد کتاب‌هایی هستند که به روابط میان والدین و فرزندان می‌پردازند. گاهی پدر و مادرها دارای نقص‌های رفتاری هستند که خود نمی‌توانند به آن‌ها پی ببرند. مطالعه‌ی کتاب‌های ازدواج، خانواده و زناشویی باعث می‌شود شما دید خوبی از رفتاری که در مقابل فرزندتان دارید، به دست آورید. کتاب «والدین سمی» از سوزان فوروارد را بخوانید تا دیدتان را بازتر کند و نشان دهد چگونه بحران‌های خود و فرزندتان را به‌طرز موثری حل کنید و پشت سر بگذارید. این کتاب در زمر‌ه‌ی بهترین‌ کتاب‌های ازدواج، خانواده و زناشویی قرار دارد که در قسمت روانشناسی فیدیبو می‌توانید نسبت به خرید و دانلود آن اقدام کنید. 


فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما