فیدیبو نماینده قانونی نشر نی و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب کودک، خانواده، انسان

کتاب کودک، خانواده، انسان

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۴۸۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب کودک، خانواده، انسان

کتابی که در دست دارید حاصل تجربیات دو مادر است که به مدت پنج سال در یک گروه تربیت کودک شرکت کردند تا بتوانند فرزندان‌شان را با روش‌های بهتر پرورش دهند. ادل فیبر و ایلین مزلیش ــ نویسندگان کتاب ــ حاصل یک دوره پنج‌ساله کار گروهی زیر نظر دکتر جینات را با زبانی ساده در این کتاب گرد آورده‌اند. آنها با طرح شکست‌ها و موفقیت‌های‌شان در جریان پنج سال کار مداوم و عملی با فرزندان‌شان نشان می‌دهند که تربیت کودک، یک کار ساده و پیش‌پاافتاده نیست و به دانش، تجربه و مهارت مخصوص نیاز دارد.

ادامه...
  • ناشر نشر نی
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.85 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۳۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب کودک، خانواده، انسان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

یکی از کتابهاییه که هر پدر و مادری باید بخونه
در 2 سال پیش توسط محسن حسینقلی زاده
بسیار کارآمد و هر انسانی در روابطش میتونه از این کتاب چیز یادبگیره... این کتاب رابطه خوب را به یک مهارت تقلیل نداده بلکه باید انسان همه جانبه و عمیق به صفات و ویژگیهاش دقت کنه
در 2 سال پیش توسط محمدحسن کریمیان
بهترین کتابی بود که تا به حال در زمینه تربیت فرزند خوندم. بیش از حد عالیه
در 1 سال پیش توسط ندا
به نظرم استقبال از این کتاب به این خاطر است که نویسنده از خواننده فاصله نمی‌گیرد و با روایت سنجیده و منظم رخدادهای اطرافش (چه با اعضای خانواده چه در جلسات گروهی) مشاهدات خودش را می‌نویسند و همه‌ی ما به عنوان خواننده متوجه اشتراکات‌مان با نویسنده می‌شویم و می‌توانیم به‌سادگی درک کنیم و پیشنهادهایش را عملی کنیم. از آنجا که این کتاب مورد استقبال خوبی قرار گرفته، پیشنهاد می‌کنم به مترجم محترم که در متن ترجمه یک بازبینی دقیق داشته باشند یا کتاب را بدهند به یک ویراستار فارسی‌دان که برخی جمله‌ها را به فارسی تبدیل کند. برای نمونه چند مثال از متن ترجمه می‌آورم: - مایکل از حرف‌های پدرش خیلی سپاسگزار به نظر می‌آمد. - توجه! شیشه‌خرده. پای برهنه راه نروید. - «بابا من یک ضرب المثل درست کرده‌ام...» (ضرب‌المثل درست کردنی نیست، بلکه عبارت یا جمله‌ای طی یک فرایندی و به انتخاب گویشوران تبدیل می‌شود به مَثَل.) - در عرض نیم ساعت این کودک از شیون و زاری به عقل رسیده بود. - یکی از آنها مدام شاکی است که پسرش از بس دچار خلافکاری می‌شود نیمی از وقت مدرسه‌اش را در اتاق مدیر می‌گذراند. - چرا نمی‌توانم او را از شکوه، گریه، و به حال خود دل سوزاندن رها کنم - اندی داغان شد. (اصل کلمه داغون است، نه اینکه در داغان باشد و در مکالمات عامیانه داغون تلفظ بشه) - هنگام بازگشت در یک کافه‌تریای کوچک توقف می کنیم که بنزین گیری کنیم. - چقدر صحبت کردن با او خوشایند است! مدتی از پشتیبانی او بهره‌مند می‌شوم. - ناگهان از اینکه اینقدر باز با او صحبت کرده‌ام ناراحت می‌شوم. - من رابطه‌ی آن دو را حسابی تشویق می‌کنم.
در 7 ماه پیش توسط علی معتمدی
بسیار کارآمد و واقع‌گرا بر اساس مثال های ملموس زندگی دو مادر در تلاش برای ایجاد روابط بهتر با فرزندان
در 1 سال پیش توسط مصطفی شالچی
خوندن این کتاب سالی یکبار واجبه
در 2 سال پیش توسط mah...l65
این کتاب فوقالعااااده س. خوندنش هرچندوقت یه بار لازمه. تا حالا به خیلیا هدیه دادمش. با زبانی بسیار ساده و روان کلیدی ترین نکات رو بیان کرده. زوایه دیدش به کودک و به انسان بی نظیره
در 1 سال پیش توسط زهرا بلقان
نمونش که خوب بود... حالا تا کاملشو دانلود کنم!
در 2 سال پیش توسط رزالیا امیدی
خیلی کتاب خوبیه، نه فقط برای تربیت فرزند، بلکه کلا برای روابط خانوادگی.
در 10 ماه پیش توسط معصومه
کتاب بسیار خوبی بود.با قلم ساده و گیرا که نکات بسیار خوبی در مورد شیوه های ارتباط با فرزندان به خصوص وقتی بسیار خشمگین و عصبانی هستم یاد گرفتم و در کل لذت بردم.
در 2 سال پیش توسط سیده نجمه میربزرگی