0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی مبانی فلسفه

طبق پیش‌فرض بسیاری از افراد، گوش‌دادن به کتاب‌های صوتی مبانی فلسفه  بسیار سخت و پیچیده است. برای آن‌که این مسیر را هموار کنید، خوب است کمی از افراد معروف این حوزه را بشناسید و آثار آن‌ها را از زبان گویندگان محبوب بشنوید. معروف‌ترین فیلسوفان جهان ارسطو، افلاطون، پولس، رنه دکارت و کنفوسیوس هستند که بیشتر آن‌ها در یونان باستان زندگی می‌کردند. این افراد تاثیر بسزایی در تاریخ فلسفه و مفاهیم آن در طول تاریخ داشته‌اند. اما فلسفه چیست؟ فلسفه یکی از حوزه‌های دانش بشری است که در مورد مسائل مختلف و جایگاه انسان در آن‌ها به پرسش ‌و پاسخ می‌پردازد. خوشبختانه شما برای تفکر در مورد حقایق جهان هستی نباید حتما فیلسوف باشید. ممکن است بارها از خودتان بپرسید که در آفرینش انسان و جهان چه هدفی وجود دارد؟ اگر دوست دارید به پاسخ سؤالات فلسفی خود برسید، به سایت و اپلیکیشن فیدیبو مراجعه کرده و کتاب‌های صوتی مبانی فلسفه را خریداری و دانلود کنید. مزیت خرید کتاب‌های صوتی این است که هنگام رانندگی، پیاده‌روی، آشپزی، کارهای منزل و شرایط مختلف می‌توانید به آن گوش دهید. اگر بخشی را متوجه نشدید به‌راحتی آن قسمت را چندین و چند بار پخش کنید. در ادامه برای تصمیم‌گیری بهتر با پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های صوتی فلسفه برای دانلود آشنا خواهید شد.


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش مبانی فلسفه

نایجل واربرتون نویسنده‌ای است که تلاش کرده فلسفه را به‌آسانی و بدون پیچیدگی توضیح دهد. کتاب صوتی الفبای فلسفه یکی از پرکاربردترین کتاب‌های صوتی در حوزه‌ی فلسفه است. بعد از خرید کتاب، با صدای گیرای آرمان سلطان‌زاده، راوی این کتاب همراه شوید تا قدم‌به‌قدم با فلسفه آشنایی پیدا کنید. در این کتاب حوزه‌های مختلف فلسفه و مضامین اساسی آن توضیح داده شده است. شنیدن نمونه‌ی کتاب می‌تواند شما را تا حدی با فضا و روش آموزشی نایجل واربرتون آشنا کند. کتاب دیگری که شنیدن آن را توصیه می‌کنیم، کتاب صوتی معروف دور دنیای فلسفه در هشت روز است. در این کتاب واژه‌های ناآشنا و اصطلاحات سخت به گوشتان نمی‌خورد و شنوده‌ی مبتدی هم می‌تواند مفاهیم و آموزش‌ها را درک کند. در این کتاب هم به فلسفه‌ی غرب و هم شرق پرداخته شده است و شما را با پرسش‌های بنیادین روبه‌رو می‌کند. فلسفه‌ی فیلسوفان مسلمان در این کتاب وجود ندارد؛ اما فلسفه‌ی کشورهای شرقی مانند چین، ژاپن و هند در آن بررسی شده است. با خواندن این کتاب درکی کلی از فلسفه پیدا می‌کنید و گویندگی این کتاب بر عهده‌ی سام قریبیان است.


کتاب‌های صوتی پرطرفدار مبانی فلسفه

رمان‌های بسیاری با موضوعات فلسفی نوشته شده است و یادگیری فلسفه در غالب یک رمان، آن را لذت‌بخش و آسان‌تر می‌کند. کتاب صوتی دنیای سوفی، در غالب یک داستان و با زبانی ساده شما را با فلسفه‌ی غرب آشنا می‌کند. سوفی دختر پانزده‌ساله‌ی کنجکاو داستان، همیشه سؤالاتی مختلف و عجیب می‌پرسد. او نامه‌های بدون فرستنده دریافت می‌کند و در هر کدام از این نامه‌ها سوفی با پرسشی مواجه شود. متن اولین نامه‌ای که به دست سوفی می‌رسد این است، تو کیستی؟ بهتر است شما هم قبل از خرید و دانلود کتاب محبوب دنیای سوفی به این پرسش به‌ظاهر ساده اما در واقعیت سخت و عمیق فکر کنید. تو کیستی؟ در این کتاب بسیاری از مفاهیم فلسفی از سوفی پرسیده می‌شود و شما همراه با او با مبانی فلسفه و پرسش‌های فلسفی مختلف آشنا می‌شوید.دسته‌ی مبانی فلسفه

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما