0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی فلسفه اسلامی و ایرانی

اگر می‌خواهید تاریخچه‌ی کتاب‌های صوتی فلسفه اسلامی و ایرانی را بررسی کنید؛ باید به زمان ورود اسلام به ایران برگردید. در آن زمان فیلسوفان ایرانی با الهام‌ از فیلسوفان غربی کوشیدند که مسائل اسلامی را از طریق فلسفه توجیه کنند. پس‌از آن، آموزه‌های فلسفی اسلامی به شکل مستقل، شاخه‌های گوناگونی به‌خود دید. در مسیر مستقل‌شدن این رشته از فلسفه‌ی غربی، تلاش ایرانی‌ها ستودنی بود. آن‌ها تلاش فراوانی کردند تا اندیشه‌های فلسفی و اسلامی خود را با هم گره بزنند. به‌همین دلیل امروزه شما می‌توانید شنوای کتاب‌ صوتی فلسفه اسلامی و ایرانی جدید زیادی را با زبان فارسی باشید. فیدیبو با جمع‌آوری این کتاب‌ها کار شما را برای یافتن آن‌ها بسیار آسان کرده است. 

اولین کتابی‌که در مطالعه‌ی کتاب‌های صوتی فلسفه اسلامی و ایرانی باید به آن توجه کنید؛ مهر تابان است. پس‌از رحلت علامه طباطبایی، شاگرد ایشان علامه طهرانی آموزه‌های این عالم بزرگ را در قالب یک کتاب به‌نگارش درآورد. در این کتاب شما همراه با یادگیری فلسفه اسلامی و ایرانی با خلیقات علامه طباطبایی بیشتر آشنا خواهید شد.  

اگر قصد خرید کتاب صوتی فلسفه اسلامی و ایرانی را دارید؛ فیه ما فیه را باید در سبد خود قرار دهید. عرفان یکی از شاخه‌های اصلی فلسفه‌ی اسلامی و ایرانی است. در فیه ما فیه به قلم جلال‌الدین محمد بلخی شما بازی زیبای عرفان اسلامی ایرانی را می‌بینید. شنیدن این کتاب با صدای فوق‌العاده‌ی مریم محبوب شما را در فضای عرفانی و ملکوتی مولانا غرق خواهد کرد. 


معرفی کتاب‌های صوتی پرفروش فلسفه اسلامی و ایرانی 

آواز پر جبرئیل داستان دیدار فردی در جست‌وجوی حقیقت با دو صوفی است. این فرد با پرسیدن سؤالات متعدد، فلسفه اسلامی و ایرانی را از زبان این دو پیر صوفی برای شما بازگو می‌کند. شهاب‌الدین سهرودی در این کتاب تمام تلاش خود را به‌کار گرفته است تا لایه‌های تازه‌ای از عرفان فلسفه‌ اسلامی ایرانی باز کند. می‌توان گفت لحن داستان‌گونه‌ی آواز پر جبرئیل این کتاب را به کاربردی‌ترین کتاب صوتی فلسفه اسلامی و ایرانی تبدیل کرده است. 

صفیر سیمرغ کتاب دیگر شهاب‌الدین سهروردی از بهترین کتاب‌های صوتی فلسفه اسلامی و ایرانی است. نام صوفی بزرگ، حلاج، اعتبار زیادی به این کتاب می‌دهد. در این کتاب می‌توانید آیات متعددی از قرآن کریم ببینید. همین حالا در فیدیبو مهمان صدای گرم مریم محبوب باشید و کتاب صوتی صفیر سیمرغ را بشوید. 


دانلود کتاب‌های پرطرفدار فلسفه اسلامی و ایرانی صوتی

سیده نرجس عمرانیان در کتاب لذت و معنای زندگی الفاظ لذت و معنا را از دیدگاه سه فیلسوف معروف، بررسی کرده است. در میان این فیلسوفان نام ابن سینا می‌درخشد. اندیشه‌های ابن سینا از زمان حضور اسلام در ایران نقش اساسی در بیان فلسفه اسلامی ایفا می‌کنند. در این کتاب، نرجس عمرانیان برای تبیین فلسفه‌ی اسلامی و معنای زندگی از نظر ابن سینا استفاده کرده است. برای دانلود کتاب صوتی فلسفه اسلامی و ایرانی و شنیدن این کتاب هر چه سریع‌تر دست به‌کار شوید. 

شاید بتوان از کتاب لغت موران به عنوان کتاب صوتی فلسفه اسلامی و ایرانی معروف یاد کرد. در این کتاب شما مجموعه‌ای از حکایت فلسفی و صوفی را با ساده‌ترین زبان می‌شنوید. کار اصلی این حکایات این است که شما را با شیرینی یادگیری فلسفه اسلامی ایران بیشتر آشنا کنند. کتاب صوتی لغت موران با صدای محبوب و دوست‌داشتنی مریم محبوب و قلم بی‌نظیر شهاب‌الدین سهروردی در فیدیبو در دسترس است.  


دسته‌ی فلسفه اسلامی و ایرانی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما