فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی واقعیت‌های جدید در دنیای کسب و کار کتاب صوتی

کتاب صوتی واقعیت‌های جدید در دنیای کسب و کار

نسخه الکترونیک کتاب صوتی واقعیت‌های جدید در دنیای کسب و کار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی واقعیت‌های جدید در دنیای کسب و کار


این کتاب صوتی، به کارآفرینان سخت کوش در دنیای کسب‌وکار تعلق دارد. همان کسانی که از ابداع، رهبری و فتح قله های موفقیت لذت می‌برند. همچنین برای صاحبان کسب‌وکارهای کوچک مناسب است. کسانی‌ که اگرچه از بزرگان دنیای کسب و کار نیستند اما کسب و کارشان در اولویت زندگی‌شان است و همیشه در جستجوی نکته هایی برای بهترکردن کارشان هستند.
این لوح فشرده، همچنین به کسانی تعلق دارد که با وجود درگیر شدن با روزمرگی دوران کارمندی همیشه با رویای کسب و کار خود زندگی می‌کنند. این طور افراد اگرچه از کاری که می‌کنند لذت می برند، اما روسای خود را دوست ندارند و یا شاید این روزمرگی آنها را خسته کرده است و در رویای انجام کاری هستند که عاشقانه دوستش می‌دارند.
در نهایت، مجموعه گزارش حاضر متعلق است به کسانی که هیچ وقت به دنبال راه اندازی یک کسب و کار برای خودشان نبودند. شاید آنها فکر می‌کنند برای این کار ساخته نشدهاند. شاید هم تصورشان این است که زمان و پول کافی برای این‌کار ندارند. شاید این گونه می‌اندیشند که این ریسک بیش از توان آنها است. شاید هم دنیای کسب و کار را دنیایی کثیف می‌پندارند. به خاطر همین شایدها است که شنیدن این گزارش به آنها هم توصیه می شود.

ادامه...
  • ناشر نوین کتاب گویا
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 171.9 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی واقعیت‌های جدید در دنیای کسب و کار

کتاب عالی ترجمه عالی گوینده عالی. نکاتی که داخل کتاب بیان شده هرجایی پیدا نمی کنید توصیه می کنم حتما بخرید این کتابو
در 1 ماه پیش توسط
عالی
در 2 ماه پیش توسط
کتابی حاوی واقعیت های دنیای کسب و کار
در 3 ماه پیش توسط
بدک نیست،،احساس میکنم نظراتش صد درجه مخالف نظرات رابرت کیوساکیه،،رابرت خیلی شبیه ایرانیها و سیستم موجود کشور فکر میکنه و در این کتاب احساس میکنم به بیزنس خیلی با دید متفاوت تر نگاه شده ،،برای یک بار گوش کردن شاید بد نباشه
در 4 ماه پیش توسط
صدا و لحن راوی خیلی خوبه
در 8 ماه پیش توسط