0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
چگونه با هرکسی صحبت کنیم

معرفی، خرید و دانلود کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم

۹۲ راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت بزرگ در روابط
نویسنده:
لیل لوندز
درباره چگونه با هرکسی صحبت کنیم

قابلیت برقراری ارتباط از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که انسان را از دیگر موجودات متمایز کرده است و باعث پیشرفت او شده است. امروزه کمتر کسی به اهمیت برقراری ارتباط موثر واقف نیست. یکی از مهمترین جنبه‌های برقراری صحبت توانایی سخن گفتن و صحبت کردن با افراد مختلف است. از محل زندگی تا محل کار، شرکای تجاری و... چیزی که اهمیت دارد نحوه‌ی صحبت با افراد مختلف و هم‌سو کردن آنها با خود برای رسیدن به موفقیت است. لیل لوندز در کتاب خود راهکارهایی را برای موفقیت در روابط ارائه کرده است.

درباره کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم

این کتاب در حوزه‌ی خودیاری و روانشناسی توسط لیل لوندز که کارشناس علوم ارتباطات انسانی است نوشته شده است. نویسنده در این کتاب سعی دارد را راهکارهایی را ارائه کند که باعث می‌شود شما بتوانید به یک فرد خوش‌صحبت و مورد توجه دیگران تبدیل شوید. شاید شما هم با افرادی برخورد داشته‌اید که بسیار مورد توجه و احترام قرار می‌گیرند و کاریزمای بالایی دارند. آنهایی که در جلسات کاری و یا گردهمایی‌ها با اعتماد به نفس بالایی صحبت می‌کنند و می‌توانند مشاغل دلخواه خود را بدست بیاورند و بهترین دوستان و همسران را داشته باشند. بسیاری از این افراد باهوش‌تر از دیگران نیستند و مدرک تحصیلی بالایی ندارند ولی چه معجزه‌ای باعث می‌شود که تا این حد موفق باشند و کاریزما داشته باشند. لیل لوندز در کتاب چگونه با هر کسی صحبت کنید ۹۲ راهکار موثر برای برقراری ارتباط موثر و صمیمانه با دیگران را به شما آموزش می‌دهد.

لیل لوندز کارشناس علوم ارتباطات انسانی است و سمینارهای زیادی در این زمینه برگزار کرده است. او در حرفه‌ی خود به افراد بسیاری آموزش داده است تا چگونه ارتباط ثمربخشی داشته باشند. او کتاب‌های زیادی در رابطه با ارتباطات انسانی در زمینه‌های مختلف به چاپ رسانده است.

لوندز در نگارش راهکارها تنها به تجربیات خود بسنده نکرده است. او سعی کرده تا روابط و مکالمات افراد موفق و محبوب دنیا از جمله رهبران مشهور را با خانواده و دوستان و همکارانشان را تجزیه و تحلیل کند و در نهایت یک الگوی ساده و جامع از آن پیدا کند. او درباره‌ی صدها تحقیقی که در زمینه‌ی راهبری انجام شده است مطالعه کرده و کتاب‌های زیادی را در این زمینه مورد مطالعه قرار داده است تا بتوان چکیده‌ی آنها را به عنوان راه‌کارهایی ساده و عملی در کتاب خود جمع‌آوری کند.

شما می‌توانید نسخه‌ی الکترونیکی این کتاب را از طریق وبسایت و یا اپلیکیشن رایگان فیدیبو تهیه کنید. همچنین کتاب صوتی چگونه با هر کسی صحبت کنیم در دسترس شما قرار دارد.

درباره لیل لوندز نویسنده کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم

لیل لوندز که اکنون در نیویورک زندگی می‌کند، یک نویسنده و سخنران در حوزه‌ی علوم ارتباطات انسانی است و شهرت او در سطح بین‌الملل بیشتر به دلیل فعالیت تخصصی او در حوزه‌ی ارتباطات نیمه‌هشیار انسانی است. او زندگی خود را وقف کمک به افراد در زمینه‌ی برقراری ارتباط در حوزه‌ی کسب‌وکار، جامعه و روابط عاطفی کرده است. ریشه‌ی علاقه‌ی او به فعالیت در حوزه‌ی ارتباطات انسانی و کمک به افراد در این حوزه را می‌توان در کودکی او یافت؛ زمانی که او به دلیل خجالتی بودن عملاً در برقراری ارتباط ناتوان بود و این موضوع تا زمان دانشگاه نیز ادامه پیدا کرد. او تا کنون ۱۰ کتاب در این زمینه به چاپ رسانده است که به ۲۶ زبان ترجمه شده‌اند.

ترجمه‌ی کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم

کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم تا کنون بیش از ۲۰ بار به زبان‌های مختلف ترجمه شده است که از این زبان‌ها می‌توان به فارسی، روسی، آلمانی، چینی و ترکی اشاره کرد. این کتاب در ایران توسط مترجمین مختلفی از جمله مهدی قراچه‌داغی به فارسی برگردانده شده است و با همکاری انتشارات ذهن‌آوزیر منتشر شده است. شما می‌توانید نسخه‌ی الکترونیکی و صوتی این اثر را در وبسایت و اپلیکیشن فیدیبو تهیه کنید.

کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب علاوه بر اینکه می‌تواند برای افراد خجالتی که نمی‌دانند در جمع‌ها چگونه شروع به صحبت کنند و چگونه با افراد مختلف ارتباط برقرار کنند کمک کند، برای دیگر افرادی که می‌خواهند مهارت‌های ارتباطی خود را تقویت کنند و بتوانند با همکاران، زیردستان، دوستان و دیگر افرادی که روزانه با آنها در ارتباط هستند با اعتما به نفس بیشتری صحبت کنند و از حضور در جمع‌ها لذت ببرند نیز می‌تواند مفید باشد.

در بخشی از کتاب چگونه با هرکسی صحبت کنیم می‌خوانیم

آیا داده‌های اطلاعاتی آنها درست هستند؟ به طرز شگفت انگیزی جواب مثبت است. حتی قبل از اینکه لبهایتان را از هم باز کنید و اولین کلمه را بر زبان آورید، جوهر شما به مغز طرف مقابل نفوذ کرده است. طرز نگاه شما و طرز حرکتتان بیش از ۸۰ درصد برداشت دیگران از شما را رقم می‌زند. حتی به یک کلمه هم نیازی نیست. من در کشورهایی کار و زندگی کرده‌ام که به زبان آنها کمترین آشنایی نداشته‌ام. با این حال بدون اینکه کلمه‌ای رد و بدل شود، معلوم و ثابت شد که نخستین برداشت من از آنها درست و به‌جا بوده است. هرگاه همکاران جدید را ملاقات می‌کنم. می‌توانم بگویم که آنها تا چه اندازه با من برخورد دوستانه دارند، چقدر اطمینان خاطر دارند. من این را صرفا از زحرکت آنها درک می‌کنم.

من از مهارت فراحسی خاصی بهره ندارم. شما هم این را متوجه می‌شوید. چگونه؟ زیرا قبل از اينکه فرصتی داشته باشید تا یک انديشه منطقی را پردازش کنید، درباره کسی به حس ششم می‌رسید. بررسی‌های صورت گرفته نشان می‌دهند که واکنش‌های احساسی حتی قبل از اينکه مغز بتواند واکنشها را ثبت کند صورت خارجی پیدا می‌کنند. از این رو درست در لحظه‌ای که کسی به شما نگاه می‌کند، به اطلاعاتی دست پیدا می‌کند که موقعیت رابطه شما را مشخص می‌سازد. باب می‌گفت در خلق کاریکاتورهایش، این برداشت اولیه را پیدا می‌کند. من در ارتباط با نگارش کتاب حاضر از باب پرسیدم: «اگر بخواهی کسی را به خوبی ترسیم کنی باید از هوش، کاریزما، توجه و علاقه او اطلاع داشته باشی». باب سخنم را قطع کرد: «بسیار ساده است. به آنها حالت بهتری می‌دهم. سری که بالاست. تبسمی از روی اعتماد و اطمینان و نگاهی مستقیم و خیره.» این تصویری مطلوب از کسی است که برای خودش کسی است.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
گوینده هوشمند (AI)
راوی
حجم
1.۲۴ مگابایت
تعداد صفحات
304 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۱۰:۰۸:۰۰
نویسندهلیل لوندز
مترجم مهدی قراچه داغی
ناشرذهن‌آویز
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
How to talk anyone:۹۲ little tricks for big success in relation,c۲۰۰۳.
تاریخ انتشار
۱۳۹۵/۱۱/۱۰
قیمت ارزی
5 دلار
قیمت چاپی
84,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
راوی
۱.۲۴ مگابایت
۳۰۴ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.1
از 5
براساس رأی 1985 مخاطب
آموزنده 🦉 (12)
خوش‌خوان 🪶 (5)
5
ستاره
50 ٪
4
ستاره
27 ٪
3
ستاره
10 ٪
2
ستاره
5 ٪
1
ستاره
6 ٪
635 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
3

من دنبال یه راهم که انقدر با غریبه ها راحت گرم نگیرم، کتابی سراغ داشتید خبر بدید ممنون می شم.

4

کتاب خوبی ولی خود اپلیکیشن فیدیبو بسیار ابتدایی هست چون بیشتر نرم‌افزارهایی مطرح امکان استفاده از قلم برای حاشیه نویسی کتاب ها رو دارند

5

واقعا کتاب بی نظیری هست ، من اوقاتی که توی مترو هستم ، چند صفحه از کتاب رو میخونم .این کتاب ۹۲ راه را برای گپ و کفت به ما تو ضیح میده ، که وقتی فکرش رو میکنم ، خیلی راحت میتونیم دیگران رو به صحبت کردن با خودمون علاقه مند کنیم ، باور کنید خیلی راحت. ممنون از فیدیبو????????????

5

عالیست

4

پر از راهکار های مفید برای شروع و ادامه ی یک رابطه البته بعضی قسمت هاش توی فرهنگ ما زیاد قابل پیاده سازی نیست ولی ۸۰٪ کتاب در همه جای دنیا کاربرد موثر داره

4

یکی از مشکلات بزرگ تو زندگی من ایجاد ارتباط با دیگرانه این کتاب تا حدودی کمکهای زیادی به من کرد توصیه میکنم بخونیدش

4

سلامن من این کتاب رو یک روزه خوندم ... کتاب خوبی است ونکات مفید زیادی داره... بیشتر نکاتش نکات ساده ای هستند که در رندگی روز مره بهشون توجه نمی کنیم... معدودی از نکاتش در فرهنگ ما سازگار نیست ویا در کشور ما کاربردی ندارد... به نظرم کتاب بیشتر رو بخش تجارت زوم می کنه که اگر این طور نبود بهتر می شد...(نکه در مورد تجارت باشه مثال هاش حول تجارت میچرخه) در کل از ۲۰بهش نمره۱۷میدم

1

سلام ابتدای کتاب مفید بود اما رفته رفته سطحش متوسط شد و چیزی ک مد نظر خود منه نبود اکثر این نویسندگان همش مهاجرت میکنن و با هر کس ی رب بیست دقیقه صحبت میکنن.۶۰درصد کتاب به اون حالت اختصاص داره من میخوام اگه میشه بهم ی کتاب معرفی کنید ک اموزش بده چطور شوخ باشیم و جذاب صحبت کنیم مثل مهران مدیری و هم چنین شخصیتی دیده بشیم اموزش راه هاش اگه کسی چیزی بلده بگه ممنون میشم

3

کتاب محتوای خوبی داره ولی ترجمه اش جالب نیست، برای مثال واژه "مستخدمه" که بارها توی این کتاب استفاده شده را تا به حال در زبان فارسی ندیده و نشنیده بودم! اون ه آخر چه معنی داره؟

5

کتابیه که به نظر من هر کسی باید بخونتش! اونایی که روابط اجتماعی ضعیفی دارن ازش کلی چیز یاد می گیرن و بقیه هم راحت تر می تونن تاثیر گذارتر توی یه جمع حاضر بشن و صحبت کنن. هر موضوعی رو که برای ارتباط خوب و موثر با افراد لازمه رو به طور دقیق بررسی می کنه و یاد می ده مثلا اولش از زبان بدن و حالت چهره شروع می کنه، بعدش هم استفاده از موضوعات و کلمات درست تو مکالمه رو یاد می ده و همینجوری ادامه می ده تا جایی که حتی راه درست رسوندن یه خبر بد رو هم می گه! من که کاملا راضی بودم از من می شنوید از دستش ندید!

نمایش 625 نقد دیگر
4.1
(1,968)
آموزنده 🦉 (12)
30,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
چگونه با هر کسی صحبت کنیم؟
چگونه با هر کسی صحبت کنیم؟
لیل لوندز

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
چگونه با هرکسی صحبت کنیم
چگونه با هرکسی صحبت کنیم
۹۲ راهکار ساده برای رسیدن به موفقیت بزرگ در روابط
ذهن‌آویز
4.1
(1,968)
آموزنده 🦉 (12)
30,000
تومان