دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم؟ کتاب صوتی

کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم؟

نسخه الکترونیک کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم؟ را رایگان بشنوید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

نقد و بررسی کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم؟

کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم راه نفوذ به دل‌ها و جذب افراد را به مخاطب نشان می‌دهد. لیل لوندز در این کتاب روش‌هایی را به افراد ارائه می‌دهد تا کیفیت روابط و معاشرت‌های خود را در قرارهای ملاقات، مهماني‌ها و در محيط‌هاي كار بهبود ببخشد و بتوانند ديگران را تحت تاثير قرار دهند.

درباره کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم؟

کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم نوشته‌ی لیل لوندز نویسنده‌ی آمریکایی است که اولین بار در سال 2000 منتشر شد. لوندز در این کتاب راهکارهای ساده و در عین حال کاربردی را به افراد ارائه می‌دهد تا بتوانند مردم را مانند آهنربا به خود جذب کنند. نویسنده در این کتاب توضیح می‌دهد راز موفقیت بسیاری از افراد در جذب دوستان، آشنایان و غریبه‌ها زیبایی، ثروت و یا هوش آن‌ها نیست. بلکه این افراد به نوعی رفتار می‌کنند که وقتی وارد محفلی می‌شوند حتی افراد نا آشنا را می‌توانند به خود جذب کنند. شاید شما هم در اطراف خود چنین افرادی را دیده باشید که با ورود به رستوران یا مجلس گفتگو توجه همه را جلب می‌کنند و دیگران به طور غریزی احساس می‌کنند، آن‌ها افرادی سرشناس‌اند و یا پول و مقام دارند. لوندز در ابتدای کتاب این نکته را ذکر می‌کند که با اندکی تامل می‌توان این نکته را دانست که این افراد هم همان چیزهایی را دارند که شما دارید، شاید هم کمتر. ممکن است این سوال در ادامه برای مخاطب ایجاد شود که پس چگونه این اشخاص در جذب افراد موفق عمل می‌کنند؟ آیا آن‌ها رمز و راز خاصی در کار خود دارند؟

لیل لوندز در کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم، پاسخ این پرسش را مطرح می‌کند و روش‌های کوچک و در عین حال آسانی را به شما ارائه می‌کند. برای به دست آوردن موفقیت‌های بزرگ و دشوار چه در روابط عاطفی و چه در روابط کاری خود می‌توانید این روش‌ها را به کار بگیرید و خیلی زود نتیجه‌ی آن را در جذب افراد ببینید.

کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم را انتشارات جیحون با ترجمه‌ی مریم تقدیسی و خوانش نسترن حسنی در 1 ساعت و 48 دقیقه منتشر کرده است.

کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم مناسب چه کسانی است؟

این کتاب مناسب افرادی است که مجرد هستند و خواستار برقرار دوستی و ارتباط نزدیک با فردی هستند اما نمی‌دانند چگونه باید رفتار کنند که فرد موردنظرشان به آن‌ها جذب شود. همچنین افراد متأهل می‌توانند از مطالب این کتاب و نکات کلیدی آن استفاده کنند تا شریک زندگی‌شان به وجود آن‌ها افتخار کند. به طور کلی با شنیدن این کتاب و به کارگیری نکات ارائه شده در آن تبدیل به فردی خواهید شد که اگر به چیزی نیاز داشته باشید، دوستان وفادارتان برای برآوردن خواسته‌تان به سختی تلاش می‌کنند.

در این کتاب مخاطب می‌آموزد که چطور مهارت‌های اجتماعی خود را بهبود ببخشد. به عنوان مثال ایده‌هایی مربوط به زبان بدن مطرح می‌شوند که به افراد کمک می‌کند در موقعیت‌های مختلف رفتار بهتری از خود بروز دهند. بیشتر این کتاب بر طرح ارتباط عاطفی تمرکز دارد. به همین دلیل می‌توان با ایجاد احساس همدلی، برقراری ارتباط و تأیید دیگران به آن‌ها احساس ارزشمند بودن، شنیده شدن، قدردانی و دوست داشته شدن دهیم تا آن‌ها نیز جذب ما شوند.

در بخشی از «کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم» می‌شنویم

 وقتی می‌خواهید با کسی سلام و احوال پرسی کنید، ابتدا لبخند نزنید، چون ارزش لبخندتان را از بین می‌برید. سعی کنید، لحظه‌ای به صورت او خیره شوید، سپس مکث کنید. وضعیت روحی او را به طور کامل بررسی نمایید. آنگاه با لبخندی عمیق، گرم و سرشار از توجه و علاقه به او نگاه کنید، لبخندی که چشمانتان را هم فراگیرد. این لبخند، مانند موجی گرم و گیرا، مخاطب شما را در برمی‌گیرد. با این تأخیر کوتاه مخاطب شما احساس می‌کند که این لبخند، صادقانه و فقط متعلق به اوست.

زبان نگاه چشمان شما مانند مواد منفجره، می‌توانند احساسات مردم را به تکاپو و هیجان را دارند. افراد موفق می‌دانند که نگاه‌های عمیق و طولانی می‌توانند بسیار مفید باشند، بخصوص میان دو جنس مخالف. در کارهای اداری، حتی زمانی که طرف مقابل از احساسات عاشقانه شما آگاه نیست، زبان و نگاهی نیرومند می‌تواند تأثیری عمیق و نافذ بر زن و مرد بگذارید. این نوع نگاه توأم با ادراک و احترام، احساسات درونی شما را القاء خواهد کرد.

راهکار ۲ (برای زنان)

زبان نگاه

فکر کنید، چشمانتان با شیرینی لذیذ و دل‌نشینی به چشمان مخاطبتان چسبیده است. حتی بعد از پایان سخنانتان نیز به نگاه‌هایتان ادامه دهید. لازم است سویی دیگر را بنگرید، این کار را به آهستگی و بدون جلب توجه انجام دهید، آخرین چسبندگی‌های شیرینی را آن قدر بکشید تا سرانجام تمام شود.

راهکار ۳ (برای مردان)

زبان نگاه هنگام حرف زدن با مردان، از روش نگاه‌های پرنفوذ استفاده کنید. ولی زمانی که می‌خواهید درباره مسائل شخصی صحبت کنید، از نگاه‌های کوتاه‌تری استفاده کنید تا مخاطبتان احساس نکند مورد تهدید قرار گرفته یا منظور شما را به درستی درک نکرده است.

ولی در برخوردهای روزمره، ارتباط چشمی خود را به تدریج افزایش دهید و وقتی با زنی همکلام شدید، از این شیوه بیشتر استفاده کنید.

اینک روش مهمی را مطرح می‌کنیم که باعث می‌شود شما فرد پر منزلتی جلوه کنید.

از دندان‌های خود بیاویزید افراد موفق در زندگی با اطمینان عمل می‌کنند. با اعتماد به نفس حرکت می‌کنند. همیشه لبخندی توأم با غرور بر لب دارند. هیچ تردیدی به خود راه نمی‌دهند. طرز رفتار شما نشان می‌دهد که شما مرد یا زنی هستید که برجسته و ممتاز بودن، عادت ذاتی شماست. به این روش تجسمی که طرز سلوک شما را همچون فردی موفق آشکار می‌سازد، توجه کنید. من آن را با این عبارت می‌خوانم: با دندان‌های خود بیاویزید.

آنچه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم بود. خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکان‌پذیر است. برای مطالعه‌ی دیگر کتاب‌ها در زمینه‌ی روانشناسی می‌توانید به قسمت دسته‌بندی کتاب‌ها مراجعه و کتاب‌های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

مشخصات کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم؟

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی چگونه مردم را به خود جذب کنیم؟

کتاب بسیار عالی هست زندکی تان رو متحول میکنه ارزش یک بار خوندن رو داره.
در ۱ ماه پیش توسط 916...226 ( | )
کتاب خوبی بود ولی در حد عالی نه
در ۱۰ ماه پیش توسط amirmostafa hearany ( | )
صدای ایمان ساکی بهتره
در ۱ سال پیش توسط کاملیا پورخسرو ( | )
توصیه می کنم حتما
در ۱ سال پیش توسط par...317 ( | )
یک کتاب خلاصه و مفید
در ۲ سال پیش توسط موسا نوشادی ( | )
  • ۱
  • ۲
  • بعدی ›
  • آخرین ››