فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی ۱۲  اصل رهبری عالی کتاب صوتی

کتاب صوتی ۱۲ اصل رهبری عالی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی ۱۲ اصل رهبری عالی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی ۱۲ اصل رهبری عالی

توانایی شما به عنوان یک رهبر برای احاطه بر ۱۲ اصل رهبری عالی که در این کتاب توضیح داده شده، بیش از هر عامل دیگری به شما کمک می‌کند که در کار خود و تجارتی که می‌کنید به اوج برسید. داشتن نظم و انضباط شخصی کیفیت ضروری برای موفقیت در هر فعالیت اقتصادی و هر تلاشی است که در این راستا به عمل می‌آورید. ناپلئون هیل پس از ۲۲ سال مصاحبه و گفت وگو با ۵۰۰ تن از ثروتمندترین و موفق‌ترین مردان امریکا به این نتیجه رسید که «نظم و انضباط شخصی»، شاه‌کلید رسیدن به ثروت است. وقتی انضباط شخصی وجود داشته باشد، همه‌چیز امکان‌پذیر است. اما بدون نظم و انضباط شخصی، عملاً هیچ کاری امکان‌پذیر نیست. نظم و انضباط و اصول رهبری که در این کتاب توضیح داده شده‌اند، کیفیاتی آموختنی هستند که به عزم و اراده راسخ و مداومت و پشتکار احتیاج دارد. خبر خوش این است که هر یک از این اصول را با تمرین و تکرار می‌توان آموخت. به قول گوته: «همه‌چیز قبل از اینکه ساده شود، دشوار است. ایجاد نظم و انضباط ضروری، در آغاز اقدامی به شدت دشوار است. دو قدم به جلو برمی‌دارید و یک قدم به عقب. اما وقتی نظمی را ایجاد کردید، شکل خودکار پیدا می‌کند و سپس به راحتی بیش‌تری می‌توانید در فعالیت خود از آن استفاده کنید. نظم و انضباط شخصی کیفیت ضروری منش است. این آزمون واقعی کسی است که تاکنون به او تبدیل شده‌اید. آیا ارزش آن را دارد؟

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی ۱۲ اصل رهبری عالی

به کسانی که در پست مدیریتی فعالیت میکنن یا به مدیریت علاقه دارن حتما پیشنهاد میکنم.
در 2 سال پیش توسط soheil
بسیار عالی و بیان بسیار قوی
در 4 هفته پیش توسط رسول امین ناصری
عالی
در 2 سال پیش توسط Moh...ta2
اگرچه کتابهای برایان تریسی دائما یکسری جملات رو بیان می کنند که در سایر کتاب های او نیز آمده اما این کتاب دربردارنده ی نکات جالب و جدیدی نیز هست. برای صاحبان و مدیران کسب و کارها که وقت بیشتری دارند کتاب مناسبیه. اگر وقت زیادی ندارید کتاب«مدیریت» برایان تریسی مناسب تر هست.
در 7 ماه پیش توسط حامد فرزانه
معرکه ست این کتاب. چند بار پشت فرمون که گوش میکردم از نکاتش شکه شدم. بعضیا مثل خودم میگن چطور میتونم هم با سازمان رفتار خوبی داشته باشم هم مدیریت کنم جوابتون این کتابه.
در 11 ماه پیش توسط امین اسماعیل زاده
هر مدیری باید این کتاب رو گوش بده
در 5 روز پیش توسط ابوالفضل افشار
عاااالی
در 5 روز پیش توسط ابوالفضل افشار
کتاب عالی و صدای آقای زنده دل بسیار دلنشین
در 3 هفته پیش توسط abb...983
کتاب خوبی است برای یادگیری قواعد اولیه مدیریت
در 2 ماه پیش توسط مهدی معینی