پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب سوار بر موج

کتاب سوار بر موج

نسخه الکترونیک کتاب سوار بر موج به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب سوار بر موج

آنچه را که در این اثر می‌خوانید، حکایت زنده زندگانی افسر سالمندی است، که از دوران طفولیت، به مناسبت شرایط خاص زندگانی همیشه و در همه احوال با پیش‌آمدهای زندگانی در نبرد و ستیز بوده است. معذالک از تلاش و تکاپو دست برنداشت و در مقابل هر مانعی چون کوهی استوار ایستادگی کرد، تا به یاری پروردگار توانا مشکلات را یکی پس از دیگری از پیش پای برداشته و با عزمی راسخ قدم در راه پیشرفت و تعالی گذاشته است. از قریه کهریزک پا فرا می‌گذارد، در تهران از دبیرستان نظام فارغ‌التحصیل می‌شود، و پس از طی دوره دانشکده افسری تا درجه سرهنگی افتخار خدمت در ارتش را به دست می‌آورد، به امریکا می‌رود و پس از طی عالی‌ترین مدارج علمی مفتخر به دریافت درجه دکتری می‌گردد، مردی دانشی و دانشگاهی می‌شود، تا آنجا که فرماندهی عالی‌ترین دانشگاه نظامی کشور به او واگذار می‌گردد. زندگی‌نامه انسان‌ها، می‌تواند برای نسل حاضر و نسل‌های آینده آموزنده و سرمشق باشد، خصوصا اگر نویسنده بتواند آنچه را که بر او گذشته بدون پیرایه به رشته تحریر درآورد.

ادامه...

مشخصات کتاب سوار بر موج

بخشی از کتاب سوار بر موج

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب سوار بر موج