0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
بخواهید تا به شما داده شود
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

نویسنده:
استر هیکس
درباره بخواهید تا به شما داده شود

هر کتاب سعی بر این دارد که به انسان درسی بدهد تا او بتواند مسیر زندگی خود را هموار سازد یا از مشکلات آسان‌تر عبور کند تا در آخر توانسته باشد عمر خود را مفید و زیبا به پایان رسانیده باشد. قطعا کتاب‌های زیادی را در این کره‌ی خاکی می‌شناسید که شما را با راز‌های علمی زندگی آشنا می‌کنند تا شما با ابعاد تازه‌ای از آن روبه‌رو شوید و افکارتان دچار تغییر بشود اما راه و روش هر کتاب با دیگری متمایز است چرا که اگر همه‌ی آن‌ها یکسان بودند دیگر کتاب‌ها ارزش چندانی نداشتند.

درباره‌ی کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود

کتاب بخواهید تا به شما داده شود به قلم استر و جری هیکس در واقع یک ابزار جادویی است که به شما می‌فهماند می‌خواهید چه باشید و همچنین به شما می‌آموزد به کار‌هایی که به آن‌ها علاقه دارید بیشتر روی آورید و از کار‌های ناخوشایندتان دوری کنید. شایان ذکر است که این کتاب بهترین مطالب دنیا را در خود جای داده است و در واقع مکملی از آموزه‌ها آبراهام و آموخته‌های جری و استر هیکس است به شکلی که شما می‌توانید با امتحان ۲۲ راه‌حل ذکر شده در کتاب تاثیرات و تغییرات زیادی در زندگی روزمره‌ی خود مشاهده کنید؛ تصمیم‌گیری شما عاقلانه‌تر خواهد بود و صبر بیشتری به خرج خواهید داد که این امر همواره نتایج بسیار بهتری را برای شما رقم خواهد زد اما چگونه؟ هر چیزی در دنیا سرچشمه‌ی مختص خود را دارد که اگر از آن فاصله بگیرد در مسیرش اختلال ایجاد خواهد شد، سرچشمه‌ی انسان ذهن و جسم خودش است بنابراین اگر از آن فاصله بگیرد ناخودآگاه به سمت بیماری‌ها و کمبود‌ها رفته‌ است. این اثر سعی دارد تا به شما بگوید اگر به سمت خود بازگردید می‌توانید تمامی ارتعاشات موجود جهان را به سوی خود روانه کنید و در تمام طول زندگی از آن‌ها بهره ببرید و یا در برابرشان مقاومت کنید. اگر بخواهیم شکل دیگری این موضوع را بیان کنیم باید بگوییم که این کتاب سعی دارد تا قدرت کسب ثروت و ابراز تمایلات را در شما برانگیزاند که این از منبع هستی سرچشمه دارد یعنی همانجایی که هرچیزی از جمله انسان به آن تعلق دارد.

درباره‌ی استر هیکس و جری هیکس، نویسندگان کتاب بخواهید تا به شما داده شود

استر هیکس متولد ۵ مارس ۱۹۴۸ در ایالت یوتا آمریکا از تاثیرگذارترین زنان در عرصه‌ی موفقیت است. لازم به ذکر است که در زندگینامه‌ی استر ازدواج همواره نقش مهمی دارد. او از ازدواج اول خود دختری به نام «تریسی» را حاصل ساخت ولیکن او در سال ۱۹۸۰ با جری هیکس ازدواج کرد. این دو به موفقیت‌های بسیار زیادی دست یافتند و این حاصل از همکاری‌های روز افزون خودشان بوده است. به طور کلی این همکاری هم برای خودشان و هم برای مردم تمام جهان دارای تاثیرات مثبت بسیاری بوده است. از جمله‌ی این موفقیت‌ها می‌توان به ثبت شدن «قانون جذب» که از اصلی‌ترین راه‌های موفقیت است، به نام استر هیکس اشاره کرد که امروزه از وی به عنوان «مادر قانون جذب مدرن» یاد می‌شود همچنین این زوج در ۳۰ کشور جهان، ۵۰ کارگاه راجع به قانون جذب برگزار کرده‌اند. در آثار خانواده‌ی هیکس به کرات نام «آبراهام هیکس» به چشم می‌خورد که گویی زاده‌ی ذهن این زوج موفق است. تعالیم آبراهام اینگونه است که انسان باید توجه ویژه‌ای به احساسات و عواطف خود داشته باشد چرا که تمامی موفقیت‌ها و شکست‌های انسان حاصل از احساسات او خواهد بود. دکتر وین دایر و استر هیکس مصاحبه‌ای را از خود به جای گذاشته‌اند که تماشای آن حتما توصیه می‌شود. جری هیکس در ۱۸ نوامبر ۲۰۱۲ بر اثر بیماری سرطان به موفقیت‌های این زوج پایان بخشید چرا که استر از آن روز به بعد کتابی به رشته‌ی تحریر در نیاورد.

ترجمه‌ی کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود، انتشارات آگاه باشیم

ترجمه‌ی این اثر به دست گروه مترجمان «آگاه باشیم» انجام شده است لازم به ذکر است که شهکام جولایی هم در انتشارات دیگری ترجمه‌ی خود از این کتاب را در اخیار عموم قرار داده است.

این کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال آشنایی با منبع هستی، کشف قدرت درونی خود و پیدا کردن راهی برای موفقیت هستید، این کتاب بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. شما می‌توانید کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود به گویندگی ونوس صفری را از طریق سایت فیدیبو خریداری کنید که البته فایل PDF این کتاب هم در همین سایت برای شما قابل استفاده خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود خواهسم شنید؛

شماره‌ی سه: کارگاه خلاقه

کی از اين فرآیند استفاده کنید؟

* وقتی می‌خواهید روی چیزی که بیش از همه شخصا برایتان مهم است، تمرکز کنید.

* وقتی می‌خواهید کنترل آگاهانه‌ی بیشتری روی جنبه‌های اصلی زندگیتان داشته باشید.

* وقتی می‌خواهید وضعیت موافقت‌تان را ارتقا دهید تا چیزهای عالی بیشتری به زندگیتان سرازیر شوند.

* وقتی می‌خواهید داشتن یک سطح جذب مثبت را تمرین کنید تا به سطح جذب غالبتان تبدیل شود.

بازه‌ ی فعلی حد تنظیم احساسی

فرآیند کارگاه خلاقه وقتی برای تان بیشترین ارزش را دارد که حد تنظیم احساسیتان جایی باشد بین:

شادمانی، دانایی، توانمندی، آزادی، عشق، قدرشناسی و خوش بینی.

اگر مطمئن نیستید حد تنظیم احساسی فعلی‌تان چیست، برگردید به فصل بیست ودو و دسته بندی بیست و دوگانه‌ی پلکان راهنمای احساسی را مرور کنید.  

این فرآیند هم مثل اغلب فرآیندهای دیگری که در این کتاب ارائه شده‌اند وقتی با نوشتن به انجام برسد، تاثیر بیش‌تری دارد. ولی اجرای ذهنی این بازی هم موقع رانندگی یا قدم زدن یا هر زمان دیگری که تنها هستید و چند دقیقه وقت دارید و به احتمال زیاد کسی مزاحمتان نخواهد شد، مفید خواهد بود. این فرآیند را با چهار برگ کاغذ شروع کنید و بالای هرکدام. عناوین یا این دسته‌ها را بنویسید: بدنم، خانه‌ام، روابطم و کارم.

 

 

 

 

 

 

 

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
150.۵۰ مگابایت
مدت زمان
۰۲:۴۴:۲۰
نویسندهاستر هیکس
مترجم گروه ترجمه آگاه باشیم
راویونوس صفری
ناشرنشر آگاه باشیم
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
قیمت ارزی
3 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۱۵۰.۵۰ مگابایت
۰۲:۴۴:۲۰

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.3
از 5
براساس رأی 444 مخاطب
انگیزه‌بخش 🚀 (2)
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
5
ستاره
57 ٪
4
ستاره
26 ٪
3
ستاره
6 ٪
2
ستاره
2 ٪
1
ستاره
6 ٪
286 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
ف
فرشته یارمحمدزهی
۱۳۹۸-۱۲-۰۱
4

یه بازی به نام فراوانی ازاین نویسنده دارم که خیلی بازی جالبیه درواقع یه نوع بازی باپوله

س
سجاد صفایی
۱۳۹۹-۰۳-۲۸
4

سلام این کتاب عالیه من این کتاب رو توصیه میکنم به کسانی که در مسیر اهداف بزرگشون هستند و دارند سخت تلاش میکنند تا به اهداف خودشون برسن خواندن این کتاب و انجام حتی یکی از تمرینات آن باعث میشه که سختی مسیر کم بشه و حتی به جایی برسه که از مسیر رسیدن به اهداف بزرگ لذت ببرند و اینطوری هم در طول مسیر رسیدن و هم زمان بعد از رسیدن به اهداف از زندگی لذت زیادی میبرند مخصوصا وقتی به اهداف رسیدند در کتاب من هستم آقای جل استین هم به این موضوع اشاره شده

ه
هانیه ج
۱۳۹۸-۱۲-۱۶
4

دارم گوش میدم صدای گوینده خوبه اما نمیدونم چرا احساس میکنم این نسخه کامل نیست و خلاصه شده?

e
ema**********@gmail.com
۱۳۹۹-۰۴-۱۳
5

تا از خدا نخواهیم چیزی به ما داده نمی شود...پس بخواهید به هر اندازه

m
marziyeh amerloo
۱۳۹۹-۰۱-۲۴
5

کتاب فوق العاده اس،من از صدای گوینده خیلی خوشم میاد هر وقت کتاب رو گوش میدم احساس میکنم خانم استر نشسته روبروم و داره این حرفا رو بهم‌میگه،اگر این کتاب رو خریدین یک باز گوش دادنش کمه هزار بار گوش کنید هر بار ی نکته جدید داره ،کل قانون جذب رو خیلی وب توضیح داده،ممنونم فیدیبو

k
kar************@gmail.com
۱۳۹۹-۰۱-۰۹
5

کتاب بسیار خوب و ارزش داره چند بار آدم گوش بده و احساس بسیارخوبی به آدم دست میده.

t
the************@gmail.com
۱۳۹۹-۰۱-۰۴
4

کتاب خوبی است ارزش وقت گذاشتن، فکر کردن و عمل کردن روی کتاب رو داره...پیشنهاد میکنم گوش کنین

e
ebr**********@gmail.com
۱۴۰۰-۰۱-۰۹
5

سلام به همه دوستان این کتاب راه‌کاری برای تغییر زندگی شماست. مطالبی که در این کتاب تحت عنوان ارتعاش بیان شده توسط دانشمندان به اثبات رسیده، ذهن ما انسانها فرستنده و گیرنده ارتعاش است. برای دوستانی قصد تغییر دارند بسیار مفید است و شما را وارد دنیا جدیدی مینماید. در این کتاب به شما تمرین های داده میشود که بسیار کاربردی است. امیدوارم شما هم به مانند من از خواندن این کتاب لذت ببرید و آن را به دوستان خود توصیه نمایید. با آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان

پ
پریسا
۱۳۹۹-۰۲-۰۴
4

این کتاب فوق العاده هستش فقط برای دریافت بهتر باید میتونستم ظرف وجودم رو از گذشته خالی کنم کتاب نیمه تاریک وجود دبی فورد برای دریافت و درک بهتر این کتاب فوق العاده بوده برای من امیدوارم همه در مسیر الهی موفق باشید

i
iam Hossein
۱۳۹۸-۱۲-۲۳
4

یه کتاب عالی که هرچی گوش بدی بهتره و ذهنت رو تقویت میکنه

نمایش 276 نقد دیگر
4.3
(444)
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
19,000
٪50
9,500
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
بخواهید تا به شما داده شود
٪50
بخواهید تا به شما داده شود
استر هیکس
نشر آگاه باشیم
4.3
(444)
حال‌خوب‌کن ✨ (2)
19,000
٪50
9,500
تومان