فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتابسرای تندیس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب هری پاتر و شاهزاده دورگه

کتاب هری پاتر و شاهزاده دورگه
جلد اول

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۹,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب هری پاتر و شاهزاده دورگه

چیزی به نیمه شب نمانده بود و نخست‌وزیر، تنها در دفتر کارش نشسته بود و یادداشت بلندبالایی را می‌خواند که واژه‌هایش بدون انعکاس کوچک‌ترین نشانه‌ای از معنایشان به درون ذهنش سرازیر می‌شدند. منتظر تلفن رییس‌جمهور کشوری دوردست بود و نمی‌دانست این مرد بخت‌برگشته کی تلفن می‌زند؛ از سوی دیگر می‌کوشید خاطره‌ی ناگوار آن هفته‌ی طولانی، ملال‌آور و پر دردسر را از سرش بیرون کند و در این گیرودار دیگر در ذهنش جایی باقی نمانده بود تا آن را به چیز دیگری اختصاص بدهد. هرچه بیش‌تر می‌کوشید بر روی حروف چاپی یادداشت متمرکز شود چهره‌ی شادمان یکی از مخالفین سیاسیش را با وضوح بیش‌تری در برابر چشمانش می‌دید. این شخصیت مخالف خاص، درست در همان روز در خبرها آمده بود تا نه تنها تمامی حوادث وحشتناک هفته‌ی گذشته را برشمارد (گویی نیازی به یادآوری آن‌ها بود) بلکه بدین منظور که توضیح بدهد علت وقوع تک‌تک آن‌ها کوتاهی دولت بوده است. با تصور این اتهام‌ها، ضربان نبض نخست‌وزیر تندتر شد زیرا هیچ‌یک از آن‌ها حقیقت نداشتند و منصفانه نبودند.

ادامه...

بخشی از کتاب هری پاتر و شاهزاده دورگه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

// ◄فیدبو: تمام کتاب ها طی قرار داد با ناشر در فیدیبو قرار میگیرد و قیمت کتاب را نیز ناشر تعیین میکند و فیدیبو در آن هیچ دخالتی ندارد. // تو خریدش که کلاهبرداری نمیکنن؟؟؟
در 3 سال پیش توسط mhd...879
خیلی جالبه ولی اگر پولی نبود خیلی بهتر میشد شلید بعضی خانواده ها توان مالی نداشته باشن ولی دلشون بخواد بخونن. لطفا رسیدگی کنید.یا حداقل هر کسی که برنامه رو نصب میکنه بتونه یک یا دو تا کتاب رایگان دانلود کنه.
در 3 سال پیش توسط asd...abi
خییییییییییییییلی عالی بود اگه موافقید بزنید لایکو
در 9 ماه پیش توسط ARASH
عااااالیییی
در 1 سال پیش توسط Moe...nsh
واقعا خوب بود
در 2 سال پیش توسط zey...381
خیلی قشنگ بود
در 1 سال پیش توسط par...del
یکی از فاخر ترین کتابهای تخیلی جهان
در 1 سال پیش توسط Dar...vet
عالیه
در 10 ماه پیش توسط m.b...735
حتما اونایی که فیلمش رو دیدن ، کتابش رو هم بخونن تا یه سرب ابهامات بر طرف بشه
در 8 ماه پیش توسط negar
کتاب ششم مجموعه ی هری پاتر، با عنوان «هری پاتر و شاهزاده ی دو رگه» در دو جلد مجزا با ترجمه ویدا اسلامیه که کتابسرای تندیس منتشرش کرده. چاپ اول مرداد ماه 1384 جلد اول در 432 صفحه و جلد دوم نیز همان 432 صفحه در مهرماه همان سال
در 4 سال پیش توسط Ahm...ani