0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های داستان و رمان

بهترین کتاب‌های داستان و رمان نوجوان کدام است؟ با کتاب داستان و رمان نوجوان معروف آشنا هستید؟ مطالعه بهترین‌ کتاب‌های داستان و رمان نوجوان می‌تواند یکی از برجسته‌ترین ارکان پرورش نوجوانان باشد. در شرایطی که دنیای دیجیتال تمام دنیای این رده سنی را احاطه کرده است، کتاب‌خوانی به‌عنوان سرگرمی می‌تواند نقش کلیدی در رشد آن‌ها داشته باشد.

مرحله نوجوانی، دوران گذار از کودکی به دنیای بزرگسالی است و بهترین زمان برای تقویت قوه تخیل و رویاپردازی است. اهمیت پرورش قوه تخیل این روزها بسیار مورد توجه روانشناسان است، چرا که داشتن رویا باعث می‌شود افراد برای رسیدن به آن تلاشی پیوسته داشته باشند. 

رمان در واقع به متن و نوشته‌ای می‌گویند که به صورت نثر، روایت‌گر اتفاقاتی است که زاییده تخیل نویسنده است. وقتی شما رمان تاثیرگذاری را می‌خوانید ناخودآگاه در طول داستان با قهرمان داستان همراه می‌شوید و برای خود جایگاهی همچون او متصور می‌شوید. شاید بتوان همین یک مورد را مهم‌ترین دلیل برای خرید کتاب داستان و رمان دانست. کتاب‌های متعددی در حوزه نوجوانان در ایران و جهان نوشته شده است. شما می‌توانید بهترین کتاب‌های داستان و رمان نوجوان را به‌صورت متن از فیدیبو تهیه کنید. 


معرفی کتاب‌های پرفروش داستان و رمان نوجوان

بهترین کتاب‌های داستان و رمان نوجوان، عاشقانه‌های کلاسیکی هستند که با وجود اینکه سال‌ها پیش تالیف شده‌اند، هنوز هم بیشترین فروش بازار کتاب‌های داستان و رمان نوجوان را به خود اختصاص می‌دهد.. رمان عاشفانه دزیره نوشته آن ماری سلینکو رمانی عاشقانه است که داستان علاقه ناپلئون بناپارت به دختری به نام دزیره را روایت می‌کند.  بابا لنگ دراز، کتاب داستان و رمان معروف جین وبستر نیز یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های داستان و رمان نوجوان است. دیگر کتاب مورد توجه در این ژانر، رمان عاشقانه غرور و تعصب است. تعداد قابل توجهی سریال، فیلم و نمایشنامه با اقتباس از این اثر ماندگار جین آستین در چند دهه اخیر ساخته شده است. این کتاب‌ها به صورت متن از سایت فدیبو قابل تهیه است.

کتاب ماهی سیاه کوچولو نوشته صمد بهرنگی نیز از جمله رمان‌های پرفروش ایرانی است که به صورت کتاب الکترونیک در سایت فیدیبو موجود است. این کتاب با وجود اینکه برای نوجوانان نوشته شده است دارای مفاهیم عمیقی است که با نویسنده با ریزبینی در داستان خود جای داده است. مهدی آذر‌یزدی، نویسنده فقید کشورمان با بازنویسی قصه‌های کلیله و دمنه، نوجوانان را با داستان‌های ارزشمند متون کهن فارسی آشنا کرده است. این کتاب را می‌توانید به صورت صوتی از فیدیبو دانلود کنید.


 دانلود کتاب‌های پرطرفدار داستان و رمان

مجموعه کتاب‌های هری پاتر اثر جی کی رولینگ به ویژه کتاب‌های هری پاتر و سنگ جادو و هری پاتر و فرزند نفرین شده چندین سال است بین نوجوانان از محبوبیت خاصی برخوردار است. این کتاب‌ها به همراه چند آثار دیگر از این نویسنده را می‌توانید به‌صورت کتاب الکترونیک از فیدیبو خریداری کنید.

شخصیت مشهور تن تن سال‌های سال است که به عنوان یکی از دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت‌های کارتونی برای نوجوانان مطرح است. تاکنون میلیون‌ها نسخه از کتاب ماجراهای تن تن و میلو در سراسر جهان منتشر شده است. این کتاب هم به‌صورت متن از اپلیکیشن رایگان فیدیبو برای دانلود در دسترس است. 

بدون شک معروف‌ترین اثر ویکتور هوگو رمان بینوایان است. این رمان که اولین بار در سال‌ 1862 منتشر شد یکی از بهترین رمان‌های قرن نوزدهم میلادی است. از روی این رمان فرانسوی هم تاکنون تولیدات هنری بسیاری اعم از نمایشنامه و فیلم ساخته شده است. این کتاب را نیز می‌توانید به‌صورت متن از سایت و اپلیکیشن فیدیبو تهیه کنید.


دسته‌ی داستان و رمان

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما