پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی بیگانه کتاب صوتی

کتاب صوتی بیگانه

نسخه الکترونیک کتاب صوتی بیگانه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی بیگانه را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی بیگانه

کتاب بیگانه روایت زندگی مردی درونگرا به نام مرسو است. داستان در دهه ۳۰ در الجزایر رخ می‌دهد و به دو قسمت تقسیم می‌شود. در بخش اول مرسو در مراسم تدفین مادرش شرکت می‌کند و هیچ تاثیر و احساس خاصی از خود نشان نمی‌دهد. داستان با ترسیم روزهای بعد از دید شخصیت اصلی داستان ادامه می‌یابد. مرسو به عنوان انسانی بدون هیچگونه علاقه به پیشرفت در زندگی نشان داده می‌شود. کسی که نمی‌تواند هیچ رابطه احساسی بین خود و افراد دیگر برقرار کند و در این بی‌تفاوتی روزهایش را سپری می‌کند. در واقع مرسو از اینکه روزهای ش بدون تغییر و یکسان است آزرده‌خاطر است. در بخش دوم محاکمه مرسو که مرتکب قتلی شده، آغاز می‌شود. در اینجا شخصیت اول داستان برای اولین بار با تاثیری که بی‌اعتنایی و بی‌تفاوتی برخورد او بر دیگران می‌گذارد روبه‌رو می‌شود. آلبر کامو در این رمان آغازی برای فلسفه پوچی خود که بعدها به چاپ می‌رسد فراهم می‌آورد.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی بیگانه

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی بیگانه

جالبه توصیه میکنم بخونید من کتابش رو خوندم
در ۲ ماه پیش توسط منا ( | )
کتاب فوق العاده ای هست در سبک خودش
در ۳ ماه پیش توسط sen...owe ( | )
ali
در ۳ ماه پیش توسط mohdse angooti ( | )
داستان فوق العاده ای داره بخصوص فصل اخر کتاب زمانیکه مرسو به لحظه ی اعدامش نزدیک میشه. تو این قسمت نشون میده که چقدر در لحظه های اخر زندگیمون حتی بی ارزش ترین و ساده ترین چیزهای اطرافمون برامون جالب و با ارزش میشه .
در ۳ ماه پیش توسط parisa roud ( | )