0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های انگلیسی

 همگی شما در یک دهکده‌ی جهانی زندگی می‌کنید؛ بنابراین آموزش زبان انگلیسی در عصر حاضر اهمیت فزاینده‌ای پیدا کرده است. از آن‌جایی ‌که زبان انگلیسی به زبان ارتباطات بین‌المللی تبدیل‌شده، تقاضا برای افرادی که در آن مهارت خوبی دارند همواره افزایش پیدا می‌کند. یکی از بزرگ‌ترین مزایای آموزش زبان خارجی این است که می‌تواند طیف وسیعی از فرصت‌ها را برای شما فراهم کند. چه به دنبال تحصیل در خارج از کشور، کار در یک شرکت بین‌المللی یا سفر به کشورهای انگلیسی‌زبان باشید، داشتن مهارت‌های قوی انگلیسی، ارتباط و موفقیت را برای شما آسان‌تر می‌کند. علاوه‌بر این، بسیاری از دانشگاه‌ها و کارفرمایان به سطح مشخصی از مهارت در زبان انگلیسی نیاز دارند، پس بهبود مهارت‌های زبان انگلیسی  نقش مهمی در رسیدن به اهداف تحصیلی و شغلی‌تان ایفا می‌کند. یکی دیگر از مزایای یادگیری زبان انگلیسی این است که می‌تواند راهی عالی برای ارتباط با مردم از سراسر جهان باشد. با دانستن زبان انگلیسی شما درک بیشتری از فرهنگ‌های دیگر خواهید داشت چون می‌توانید بدون نیاز به ترجمه، رسانه‌های کشورهای مختلف را خوانده و تماشا کنید. بسیاری از شما دوست دارید بدون استفاده از کلاس یا دوره‌های مختلف و با استفاده از کتاب‌های آموزشی زبان انگلیسی را یاد بگیرید. خوشبختانه در فیدیبو کتاب‌های زیادی در مورد زبان آموزی وجود دارد و در ادامه با پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی آشنا می‌شوید.


معرفی کتاب‌های پرفروش آموزش زبان انگلیسی

زبان از چندین مهارت مختلف تشکیل شده و شما باید علاوه‌بر دانستن لغات زیاد و قواعد انگلیسی، از مهارت‌های شنیداری، نوشتاری و گفتاری خوبی هم برخوردار باشید. یادگیری زبان یک‌شبه یا یک‌ساله اتفاق نمی‌افتد، برای یادگیری ‌زبان انگلیسی به‌طور کامل باید بین سه تا پنج سال زمان صرف کنید. البته اگر ساعات مطالعه و یادگیری خود را افزایش دهید ممکن است خیلی زود در زبان انگلیسی پیشرفت کنید. انتشارات دامیز همواره  بهترین کتاب‌های آموزش زبان را منتشر کرده و کتاب گفت‌وگوهای کوتاه خودمانی به زبان انگلیسی پرفروش‌ترین کتاب زبان انگلیسی در فیدیبو است که به شما یاد می‌دهد در موقعیت‌های مختلف چگونه صحبت کنید. کتاب گفت‌وگو در سفر به زبان انگلیسی هم یک راهنمای خوب در سفرهای شما به کشورهای مختلف خواهد بود و شما با استفاده از آن می‌توانید بسیاری از نیازهای مکالمه‌ای خود در سفر را برطرف کنید.


معرفی کتاب‌های پرطرفدار آموزش زبان انگلیسی

بسیاری از شما با استفاده از کتاب مهارت‌های مختلفی را یاد می‌گیرید؛ اما برای این‌که مکالمه‌ی خود را تقویت کنید باید با خودتان یا با دوستانتان به زبان انگلیسی حرف بزنید. می‌توانید در روز، زمان مشخصی را با دوستان خود به انگلیسی صحبت کنید تا خلا نبود معلم یا هم کلاسی را جبران کنید. اگر نیاز به یادگیری مکاتبات به زبان انگلیسی دارید کتاب مذاکرات به زبان انگلیسی می‌تواند به شما در نوشتن متن‌های حرفه‌ای‌تر در مذاکره کمک کند. در فیدیبو کتاب‌ها به‌طور منظم دسته‌بندی شده‌اند و شما با استفاده از فیلترهای مختلف به کتاب‌های مورد نیاز خود به‌راحتی دسترسی پیدا می‌کنید. برای استفاده آسان‌تر، اپلیکیشن فیدیبو را نصب کنید تا با هزاران کتاب در زمینه‌های مختلف آشنا شوید. اگر در گرامر انگلیسی احساس ضعف می‌کنید، کتاب اصول گرامر از انتشارات دامیز را خریداری و دانلود کنید تا به ساده‌ترین شکل ممکن جمله‌سازی و قواعد را یاد بگیرید. یادتان باشد همیشه نمونه‌ی رایگان کتاب‌ها را بخوانید تا انتخاب بهتری داشته باشید.فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما