0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های روسی

در دنیایی که تکنولوژی نقش بسیار پررنگی در آن دارد سبک‌های کتاب‌خوانی هم تغییر کرده است. دیگر کتاب‌های کاغذی تنها گزینه‌ی ممکن برای افراد کتاب‌خوان نیستند و گزینه‌های دیگری همچون کتاب‌های الکترونیکی متنی و کتاب‌های الکترونیکی صوتی هم به انتخاب‌های افراد اضافه شده است. اپلیکیشن فیدیبو یکی از کاربردی‌ترین اپ‌های کتابخوانی است که می‌توانید آن را به صورت رایگان دانلود کرده و از کتاب‌های آن استفاده کنید. سازندگان این اپ سعی کرده‌اند که بهترین کتاب‌ها در حوزه‌های مختلف را گردهم آورند تا کاربران از آن به‌راحتی استفاده کنند.

یکی از دغدغه‌های افراد در دنیای جدید و رو به پیشرفت امروزی یادگیری زبان است. در این بین قطعا اولین گزینه بسیاری از افراد یادگیری زبان انگلیسی است ولی به دلایل بسیاری از جمله سفر تفریحی، مهاجرت یا حتی علاقه فرد ممکن است افراد به آموزش زبان‌های دیگری از جمله آموزش زبان روسی رو بیاورند. روسیه یکی از کشورهایی است هم جاذبه‌های گردشگری بسیاری دارد و در نتیجه یکی از مقاصد سفرهای تفریحی است و هم یکی از کشور‌های مقصد برای مهاجرت است. 

برای آموزش زبان روسی که جز شاخه‌ی بزرگ‌تر آموزش زبان خارجی است کتاب‌های متعددی وجود دارند که بعضی از این کتاب‌ها برای استفاده آسان‌تر، در فیدیبو هم در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است که می‌توانید از نسخه‌های صوتی و متنی آن‌ها استفاده کنید.


 معرفی کتاب‌های پرفروش آموزش زبان روسی

اولین کتابی که می‌خواهیم به عنوان کاربردی‌ترین کتاب آموزش زبان روسی معرفی کنیم کتاب آموزش کاربردی و صوتی زبان روسی (مقدماتی)است. این کتاب برای زبان‌آموزانی تدوین شده است که در سطح مقدماتی هستند. وجود بخش صوتی در کنار این کتاب برای یادگیری صحیح تلفظ بسیار کمک کننده است. 

این کتاب در سه جلد مقدماتی، متوسط و پیشرفته تدوین شده است که می‌توانید آن را از طریق فیدیبو هم دریافت کنید. در کتاب مقدمانی با اسم، صفت، قید و همچنین حالات مختلف افعال آشنا می‌شوید و در کتاب آموزش کاربردی و صوتی زبان روسی (پیشرفته) برخی نکات گرامری گفته می‌شود که به پیشرفت آموزش زبان روسی شما کمک می‌کند.


معرفی کتاب‌های پرطرفدار آموزش زبان روسی 

«بسیار سفر باید تا پخته شود خامی...» سفر بسیار در روحیه و جهان‌بینی فرد تاثیر بسزایی می‌گذارد. یکی از بهترین کتاب‌های آموزش زبان روسی، کتاب روسی در سفر است که مانند بسیاری از کتاب‌های مختص سفر موقعیت محور است. به این معنی که اطلاعات کاربردی در موقعیت‌های متفاوت مانند خریدکردن، بازدید از اماکن دیدنی یا پرسیدن آدرس را در اختیار شما می‌گذارد. این کتاب در دو نسخه‌ی متنی و صوتی در فیدیبو در دسترس علاقمندان به آموزش زبان روسی قرار گرفته است. 

نسخه‌ی صوتی کتاب روسی در سفر طبیعتا برای یادگیری تلفظ صحیح لغات و اصطلاحات بسیار کاربردی است. البته در نسخه متنی آن هم تلفظ گذاشته شده است که خود نشان از کامل‌‌بودن این کتاب به نویسندگی جان‌الله کریمی‌مطهر، عبدالصاحب سلیمان‌نژاد و محمدرضا محمدی است. 

با دانلود فیدیبو می‌توانید از مزایایی نظیر عدم نیاز به فضای فیزیکی، هزینه پایین‌تر و سهولت در دسترس‌پذیری اشاره کرد که باعث شده است بسیاری از کسانی که گوشی‌های هوشمند را دارنداز این اپ استفاده کنند. اگر هنوز فیدیبو را نصب نکرده‌اید و به آموزش زبان روسی هم علاقمند هستید، چطور است همین حالا با نصب رایگان این اپ از کتاب‌های جذاب آن استفاده کنید. 


دسته‌ی روسی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما