0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های ایتالیایی

ایتالیا یکی از کشورهای جذاب اروپایی است که بسیاری آرزوی سفر یا حتی مهاجرت به آن را دارند. زبان ایتالیایی هم در بسیاری از کشورها از جمله ایتالیا و سوییس صحبت می‌شود. همچنین زبان رسمی واتیکان نیز زبان ایتالیایی است. اما چه دلیلی وجود دارد تا به‌دنبال آموزش زبان ایتالیایی به‌عنوان زیر مجموعه‌ی آموزش زبان خارجی باشید؟

زبان ایتالیایی زبان آسانی برای یادگیری است، پس اگر قصد یادگیری یک زبان آسان ولی کاربردی را دارید آموزش زبان ایتالیایی برای شما مناسب است. به‌علاوه از آن‌جایی که دانستن زبان ایتالیایی خیلی مرسوم نیست، پس اگر همین الان به آموزش زبان ایتالیایی اقدام کنید، احتمالا جز پیشروهایی خواهید بود که می‌توانید سبک زندگی خود را تغییر دهید، چراکه این کشور رومانتیک نیاز به نیروی کار فراوانی دارد و می‌تواند یکی از مقاصد خوب برای مهاجرت هم باشد. 


معرفی کتاب‌های پرفروش آموزش زبان ایتالیایی 

همان‌طور که گفتیم ایتالیا یکی از مقاصد گردشگری زیبا و جذاب با مردمانی رومانتیک و خون‌گرم است، اما نداشتن اطلاعات کافی از زبان این کشور شاید شما را از مسافرت به آن پشیمان کند. ولی نگران نباشید فیدیبو اینجاست تا شما یک مسافرت جذاب را از دست ندهید. 

اگر قصد سفر به ایتالیا را دارید و دغدغه‌ی زبان این کشور را دارید یکی از بهترین کتاب‌های آموزش زبان ایتالیایی را می‌توانید در فیدیبو پیدا کرده و مطالعه کنید. نسخه متنی کتاب ایتالیایی در سفر نوشته علی عباسی و ماهرخ اسماعیلی است که توسط فیدیبو منتشر شده است و با مکالمه‌های موقعیت محور خود می‌تواند به شما در آموزش زبان ایتالیایی کمک شایانی کند. 

همچنین گوش‌دادن به کتاب صوتی ایتالیایی در سفر به شیوه‌ای جذاب می‌تواند یک راهنمای فوق‌العاده برای شما در سفر رویایی‌تان به ایتالیا، سرزمین پاستاها باشد. البته این بدان معنا نیست که حتما برای خواندن این دو کتاب باید قصد سفر تفریحی داشته باشید. قطعا خودتان می‌دانید که موقعیت‌های مکالمه‌ای که در سفر برای مسافر پیش می‌آید، موقعیت‌هایی است که بسیاری از آن‌ها جز مکالمات روزمره محسوب می‌شود، پس اگر قصد دارید به‌صورت خودخوان به آموزش زبان ایتالیایی بپردازید این دو کتاب بسیار برای شما کمک کننده است.


معرفی کتاب‌های پرطرفدار آموزش زبان ایتالیایی

همانطور که گفتیم آموزش زبان ایتالیایی نسبت به یک سری از زبان‌ها به‌ویژه زبان‌های شرق آسیا بسیار آسان‌تر است. اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید یا آشنایی نسبی با زبان انگلیسی دارید، آموزش زبان ایتالیایی برای شما به مراتب آسان‌تر خواهد بود. اگر قصد این را دارید که برای آموزش زبان ایتالیایی هزینه چندانی نکنید و به‌دنبال یک راه آسان هستید، مطالعه کاربردی‌ترین کتاب آموزش زبان ایتالیایی یعنی کتاب دستور زبان ایتالیایی می‌تواند شما را در آموزش زبان ایتالیایی قدمی رو به جلو ببرد. این کتاب برای آموزش خودخوان زبان ایتالیایی بسیار کاربردی است و اطلاعات مفیدی از این زبان جذاب و رومانتیک به شما خواهد داد.

به یاد داشته باشید آموزش هر زبان جدید، دریچه‌ای از دنیای جدیدی را به روی شما می‌گشاید که می‌توانید در آن بهترین و جذاب‌ترین تجربه‌ها را داشته باشید. فیدیبو در کنار شماست تا با همدیگر وارد دنیاهای جدید شده و از تجربه‌های جدید لذت ببرید. دسته‌ی ایتالیایی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما