0

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های عربی

زبان عربی احتمالا یکی از پرکاربردترین زبان‌هایی است که ایرانیان علاقمند به یادگیری آن هستند. درهم‌تنیدگی فرهنگی ایران و کشورهای عربی و نقطه اشتراک بااهمیت‌شان، یعنی دین اسلام در علاقه و کاربرد آموزش زبان عربی زیرمجموعه‌ی حیطه‌ی بزرگ‌تری به نام آموزش زبان خارجی در زندگی ایرانیان تاثیر بسزایی داشته است. به‌علاوه یکی از سفرهای مهم هر ایرانی مسلمان، زیارت از خانه خداست که آموزش زبان عربی را در اولویت قرار می‌دهد. 

ضمن این‌که زبان عربی یکی از زبان‌هایی است که آموزش آن در مدارس هم اجباری است و تاثیر بسزایی در رتبه کنکور هم دارد. بسیاری از کتاب‌های کمک آموزشی از انتشارات مختلف را می‌توانید در فیدیبو بخوانید. کتاب‌هایی نظیر کتاب عربی جامع- کنکور 99، به‌علاوه کتاب 60آزمون عربی – مشترک همه‌ی رشته‌ها از انتشارات گاج به عنوان کتاب‌های کاربردی در زمینه عربی عمومی کنکور، در فیدیبو در دسترس است. اگر کتابی جامع برای واژگان کنکور عربی هم می‌خواهید فیدیبو شما را ناامید نمی‌کند. کتاب واژگان عربی کنکور سطر به سطر از مهران ترکمان کاربردی‌ترین کتاب آموزش زبان عربی برای کنکور است.

البته کتاب‌های بسیار دیگری برای آموزش زبان عربی پایه‌های مختلف نیز در فیدیبو وجود دارد. به‌علاوه اگر دانش‌آموز گرایش انسانی هستید و عربی جز دروس اصلی‌تان هست هم نگران نباشید، چراکه در فیدیبو می‌توانید کتاب‌های کاربردی رشته‌تان نظیر کتاب واژه‌نامه‌ی سطر به سطر عربی انسانی را پیدا کنید. 


معرفی کتاب‌های پرفروش آموزش زبان عربی

تا این‌جا به معرفی پرفروش‌ترین کتاب‌های آموزش زبان عربی پرداختیم که بیشتر در حوزه کنکور بود ولی به سبب در هم تنیدگی دو فرهنگ عربی و ایرانی به دلیل مهم‌ترین وجه اشتراک، یعنی اسلام، کتاب‌هایی در مورد تاثیرات متقابل این دو زبان در زمره بهترین کتاب‌های آموزش زبان عربی وجود دارد. مثلا کتاب فارسی در عربی به مقدار تأثیر زبان فارسی در زبان عربی پرداخته است. این کتاب که به قلم محسن رائی نوشته شده است و علاوه‌بر فیدیبو در فیدی‌پلاس هم در دسترس است. 

اگر به‌دنبال مطالب تخصصی در مورد آموزش زبان عربی می‌گردید باز هم فیدیبو شما را ناامید نخواهد کرد. کتاب جانشینی الفاظ در معنا و اعراب یکی از کتاب‌های عربی است که توسط سعدالله همایونی و عدنان طهماسبی به فارسی برگردانده شده است و در مورد فرق بین جانشینی و سایر اصطلاحات نحوی دیگر است. 


معرفی کتاب‌های پرطرفدار آموزش زبان عربی

همان‌طور که در ابتدا هم از دلایل اهمیت زبان عربی در بین ما ایرانیان گفتیم، سفر به عربستان یکی از دلایل مهم آموزش زبان عربی است. یکی از کتاب‌های کاربردی آموزش زبان عربی برای زائران خانه خدا، کتاب عربی در سفر است که می‌توانید اصطلاحات کاربردی در موقعیت‌های متفاوت را از طریق این کتاب یاد گرفته و استفاده کنید. 

در پایان همیشه برای آموزش هر زبانی از جمله آموزش زبان عربی نمی‌توان از نقش پررنگ فرهنگ‌های لغت غافل ماند. کتاب فرهنگ معاصر عربی- فارسی یکی از بهترین کتاب‌های آموزش زبان عربی است که در فیدیبو در اختیار علاقمندان به آموزش زبان عربی قرار گرفته است. فیدیبو برای راحتی بیشتر شما عزیزان این کتاب را فیدی‌پلاس نیز در اختیار علاقمندان قرار داده است. پس شما با خرید اشتراک فیدی‌پلاس می‌توانید با پرداخت مبلغی، کتاب‌های ارزشمتدی را به طور رایگان مطالعه کنید و لذت ببرید. 
دسته‌ی عربی

فیلترهای انتخاب‌شده
فقط فیدی‌پلاس
فقط کتاب‌های موجود
نوع محتوا
نویسنده، مترجم یا راوی
انتخاب شما
ناشر
انتخاب شما